RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Технічні умови водоканалу


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
27/09/16 14:23  ChameleonОтправить письмо > Vladko    26/09/16 18:01Дерево
Ну, тут таке питання - чи обгрунтовані видані ТУ? Якщо так, то проти фізики не попреш, а якщо попреш, то недовго і потім дорожче вийде. Тому їх треба виконати. Якщо ж це просто забаганки водоканалу, треба домовлятися, погрожувати, тиснути, ну і інші способи вирішення питання.

Також варто поговорити з місцевими органами - можливо дійсно ця інфраструктура потрібна населеному пункту, і вам щось повернуть з бюджету.

3. Технічні умови повинні відповідати законодавству, містити достовірну інформацію та обґрунтовані вимоги до об'єктів будівництва, а також відповідати намірам заявника щодо забудови земельної ділянки.

4. У технічних умовах враховується, що місце приєднання інженерних мереж замовника до магістральних чи інших інженерних мереж розташовується на межі земельної ділянки замовника або за його згодою на території такої земельної ділянки.

5. Якщо технічними умовами передбачається необхідність будівництва замовником інженерних мереж або об'єктів інженерної інфраструктури поза межами його земельної ділянки, розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту зменшується на суму їх кошторисної вартості, а такі інженерні мережі та/або об'єкти передаються у комунальну власність.

У разі якщо кошторисна вартість будівництва інженерних мереж та/або об'єктів інженерної інфраструктури перевищує розмір пайової участі замовника у розвитку інфраструктури населеного пункту, орган місцевого самоврядування приймає рішення про відшкодування замовнику різниці між здійсненими витратами та розміром пайової участі замовника у розвитку інфраструктури населеного пункту.

26/09/16 18:01  VladkoОтправить письмо > Chameleon    26/09/16 17:31Дерево
Так, безумовно нове будівництво промислового об’єкту.
Довідка про пайову участь,її не буде, точніше вона буде про те, що ми звільнені від сплати внеску у зв’язку з тим, що будуємо об’єкт інфраструктури (об’єкт енергетики).

Дивились практику судову щодо цих внесків- так це довго, та трата часу.

Я так розумію, що оскаржити можливо тільки через суд. Поскаржитися в антимонопольний комітет.

26/09/16 17:31  ChameleonОтправить письмо > Vladko    26/09/16 15:31Дерево
звичайна практика - відремонтуйте все нам і віддайте безкоштовно, або за три копійки

все що ви виконуєте поза межами вашого будмайданчика, ви можете зарахувати у пайовий внесок, тільки зазвичай це довго, проблемно і іноді через суд, ще й з втратою вартості

чи це не нове будівництво?

26/09/16 15:31  VladkoОтправить письмо   Дерево
Доброго дня. Така ситуація. Отримали від водоканалу технічні умови на підключення до мереж водо- та каналізації.
Вони в цих умоваж виставили, що ми повинні замінити все труби та врізки які будуть використовуватися при доставці нам води, відремонтовувати ПНС (насосну) яка є на балансі лікарні, та в підсумку все це передати у комунальну власність.
Хтось із таким сталкувався? Що роботи?
Наперед вдячний.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100