RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Справки и Объявления

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Відмова від пріоритетного права купівлі частки у статутному капіталі ТОВ. Як оформити?

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

3/10/16 16:32  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Mark-Don    3/10/16 10:19Дерево
да он вообще клонов наплодил

3/10/16 10:19  Mark-DonОтправить письмо > siger    3/10/16 09:34Дерево
Вы видите, в какую тему вопрос поместили ?
В этой теме вряд-ли вам будут отвечать по существу.

3/10/16 09:34  siger > siger    30/09/16 16:11Дерево
Вопрос всё ещё актуален

30/09/16 16:11  siger   Дерево
Перше - чи можливо це зробити у формі заяви, наприклад, такого змісту:"Я, Іванов Іван Іванович, учасник ТОВ "УМОВНО", повідомлений про намір Петренко Петра Петровича, учасника ТОВ "УМОВНО" продати свою частку в стутутному капіталі ТОВ "УМОВНО". Я відмовляюсь від пріоритетного права купівлі частки Петренко Петра Петровича та не заперечую щодо продажу його частки третій особі. Іванов І.І. ____(підпис), дата"
Я не впевнений, що можно відмовитись від права взагалі - ним можна не скористатися. Але щоб потім не було за що зачепитися у разі оскарження, мушу підібрати жорстке і не допускаюче різних тлумачень формулювання.
Друге - кому адресувати таку заяву? Вищому органу управління (згідно статуту - загальні збори)? Так і писати - Загальним зборам учасників ТОВ "УМОВНО"? Які ще реквізити варто вказати? Можливо хтось дасть лінк на зразок чи шаблон подібного док-ту? Буду вдячний за ваші зауваження і пропозиції.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100