RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Повернути судовий збір


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
11/01/17 09:40  Фіофан > proflawyer    3/11/16 09:22Дерево
Добрий день!
Підкажіть в такій справі.
Я подав позовну заяву (не майнового характеру) до адміністративного суду на уповноважену особу фонду гарантування вкладів, яка мене не вносили в реєстр вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами Фонду. Мене не вносили в реєстр більше 5 місяців
Однак, десь через тиждень - два, після подачі позовної заяви, мене ж все ж таки внесли в реєстр і я отримав свої кошти.
Чи можу я повернту судовий збір, якщо справа ще не розглядалась, а я лише отримав ухвалу про відкриття провадження та призначеня справи до судового розгляду?

3/11/16 09:22  proflawyerОтправить письмо > sasha1993    26/10/16 16:03Дерево
Для того, щоб повернути судовий збір необхідно звернутися до суду з заявою про вирішення питання про повернення судового збору (якщо дане питання до того не було вирішено). Після цього суд має винести ухвалу про повернення судового збору. Отримавши вказану ухвалу Вам необхідно дочекатися поки вана набере законної сили і проставити відмітку про це в суді. Потім необхідно отримати оригінали квитанцій про сплату судвого збору (якщо вони знаходяться в матеріалах справи). Для цього необхідно написати заяву до суду. Після того як у Вас будуть наявні всі вище зазначені документи, необхідно звернутися з заявою до відповідного управління Державної казначейської сліжби додавши всі документи та прохати перерахувати судовий збір на розрахунковий рахунок. Обовязково, що вказаний рахунок був відкритий на імя особи які належить повернути судовий збір.

2/11/16 13:20  sergwedic > sasha1993    26/10/16 16:03Дерево
ЗУ "Про судовий збір" Стаття 7. Повернення судового збору
1. Сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі:
1) зменшення розміру позовних вимог або внесення судового збору в більшому розмірі, ніж встановлено законом;

26/10/16 16:03  sasha1993   Дерево
сплатили за подану в адмін суд позовну заяву судовий збір як за вимогу майнового характеру і як за немайнового. виявилось, що необхідно було сплачувати лише як за вимогу майнового характеру.
яким порядком користуватись для повернення надмірно сплаченого судового збору? звертатись із заявою до суду?
заздалегідь дякую!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100