RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи це є роялті?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
2/11/16 10:48  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Matias    2/11/16 10:44Дерево
скорее, это вопрос для подфорума Налоговый кодекс Украины

2/11/16 10:44  MatiasОтправить письмо > Джипер Крипер    2/11/16 10:25Дерево
відповідно до підпункту 14.1.225 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України, роялті – це будь-який платіж, отриманий як винагорода за використання або за надання права на використання об’єкта права інтелектуальної власності, а саме на будь-які літературні твори, твори мистецтва або науки, включаючи комп’ютерні програми, інші записи на носіях інформації, відео- або аудіокасети, кінематографічні фільми або плівки для радіо- чи телевізійного мовлення, передачі (програми) організацій мовлення, інших аудіовізуальних творів, будь-які права, які охороняються патентом, будь-які зареєстровані торговельні марки (знаки на товари і послуги), права інтелектуальної власності на дизайн, секретне креслення, модель, формулу, процес, права інтелектуальної власності на інформацію щодо промислового, комерційного або наукового досвіду (ноу-хау).

Не вважаються роялті платежі, отримані:

– як винагорода за використання комп’ютерної програми, якщо умови використання обмежені функціональним призначенням такої програми та її відтворення обмежене кількістю копій, необхідних для такого використання (використання ”кінцевим споживачем”);

– за придбання примірників (копій, екземплярів) об’єктів інтелектуальної власності, які втілені в електронній формі, для використання за своїм функціональним призначенням для кінцевого споживання;

– за придбання речей (у тому числі носіїв інформації), в яких втілені або на яких містяться об’єкти права інтелектуальної власності, визначені в абзаці першому цього підпункту, у користування, володіння та/або розпорядження особи;

– за передачу прав на об’єкти права інтелектуальної власності, якщо умови передачі прав на об’єкт права інтелектуальної власності надають право особі, яка отримує такі права продати або здійснити відчуження в інший спосіб права інтелектуальної власності або оприлюднити (розголосити) секретні креслення, моделі, формули, процеси, права інтелектуальної власності на інформацію щодо промислового, комерційного або наукового досвіду (ноу-хау), за винятком випадків, коли таке оприлюднення (розголошення) є обов’язковим згідно із законодавством України. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

ОСОБЛИВОСТІ ОПОДАТКУВАННЯ РОЯЛТІ ВІДПОВІДНО ДО ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Лист ДФС від 27.01.2016 №1555/6/99-99-19-02-02-15 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Це запитання до бухгалтерів - раздел Бухгалтерские посиделки.

2/11/16 10:39  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Джипер Крипер    2/11/16 10:25Дерево
це не допоможе?
Лист ДФС України від 18.08.2015 №30644/7/99-99-19-02-02-17 "Про платіж за використання комп’ютерної програми" [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

2/11/16 10:25  Джипер Крипер   Дерево
Доброго дня, підскажіть будь – ласка:
- між Ліцензіаром (власником) та Ліцензіатом (особою, що отримує право використання) укладено ліцензійний договір про передачу прав на використання торговельної марки щодо товарів та послуг;
- до прав ліцензіата належить: 1) використання торговельної марки; 2) передача невиключних ліцензій на використання торговельної марки третім особам.
Виникло питання, чи вважаються платежі за цим договором роялті в розумінні податкового кодексу України?

Адже, відповідно до п. 14.1.225 Податкового кодексу України не вважаються роялті платежі, отримані за передачу прав на об’єкти права інтелектуальної власності, якщо умови передачі прав на об’єкт права інтелектуальної власності надають право особі, яка отримує такі права продати або здійснити відчуження в інший спосіб права інтелектуальної власності.

В даному випадку, чи може вважатися право на передачу невиключних ліцензій відчуженням права на об’єкт інтелектуальної власності?

Дуже дякую за допомогу

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100