RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Побільшало безпідставних відмов у прийнятті апеляційних скарг

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

2/11/16 14:37  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > neoone    2/11/16 14:00Дерево
перечень форумов слева на мониторе, в т.ч. подфорум Судебный сбор

2/11/16 14:30  neooneОтправить письмо > ktyby78    2/11/16 14:05Дерево
Не сумніваюсь, що десь і звільняють від сплати.
Але я знаю приклад де пенсіонера з пенсією в 1296 грн не звільнили, і навіть не зменшили судовий збір, за подачу апеляційної скарги на ухвалу адміністративного суду про повернення позову. Як відомо, судовий збір там, станом на сьогодні, складає 1378 грн.

2/11/16 14:16  neooneОтправить письмо > neoone    2/11/16 14:00Дерево
Перший приклад який попався в реєстрі.
"Отже, за подання апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції заявник повинен був сплатити судовий збір у сумі 535,92 коп. (110 % від 487,20 грн), що і було виконано заявником, а не 4 019,4 грн, як помилково визначив апеляційний суд, при цьому безпідставно послався на обліково-статистичну картку системи документообігу Д-3."

2/11/16 14:05  ktyby78Отправить письмо > neoone    2/11/16 14:00Дерево
освобождали.коснулось переселенцев(лично знакома с ними),расторжение брака

2/11/16 14:00  neooneОтправить письмо   Дерево
Звернув увагу на те, що зараз побільшало надуманих відмов у прийнятті апеляційних скарг, як правило, пов'язаних зі сплатою судового збору. Складається враження, що суддям дали вказівку, щоб скаржники пройшли весь шлях оскарження. За останній рік жодного разу не відстрочили сплату судового збору, не кажучи вже про звільнення. Чи це мені так здається?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100