RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

ФОРУМ ФЛУДЕРОВ

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

За допомогою чого ви спілкуєтесь із сусідами?

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

29/04/18 15:35  Albert01 > Sub Zero    28/12/17 15:33Дерево
По телефону,вайберу и просто с глазу на глаз.

28/12/17 15:33  Sub ZeroОтправить письмо > OLEG_Mikit    2/11/16 17:20Дерево
Общаюсь с соседями с помощью рта.

13/12/17 10:46  ZavtraManОтправить письмо > По Батарее    8/12/16 09:58Дерево
+За допомогою чого ви спілкуєтесь із сусідами?+

Тактический стук в стену

9/12/16 14:00  kyivlegalОтправить письмо > По Батарее    8/12/16 09:58Дерево
1. вайбер
2. коньяк

8/12/16 09:58  По Батарее > OLEG_Mikit    2/11/16 17:20Дерево
+За допомогою чого ви спілкуєтесь із сусідами?+

Я, в основном, по батарее стучу...

2/11/16 20:04  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > OLEG_Mikit    2/11/16 17:20Дерево
это юридические форумы, а не форум знакомств с соседями. пофлудить можно во флудерском форуме, куда Вашу тему перенес модератор.

2/11/16 17:20  OLEG_Mikit   Дерево
Нещодавно читав цікаву статтю про сайт для сусідів "Жителі", який створили українські розробники. В принципі непогана ініціатива, бо я живу у багатоповерхівці і в нашому домі постійно відбувається якась фігня у під'їзді. То хтось сміття викидує через вікно, курять і кидають "бички". я вже мовчу про дим, який у квартиру затягує, а в мене донька маленька, то надворі біля смітнику завджи накидана купа відходів зі сміттям.
Так от я до чого, цікаво було б познайомитися із сусідами і повирішувати всі оці проблеми. А у майбутньому може ще й ОСББ створити. Але знову ж таки, зайшовши на "Жителі" окрім мене з усього будинку ще четверо сусідів всього. Треба мабуть залучати якось їх туди якось

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100