RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Недвижимость

Земля и Недвижимость

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна постійний при переході прав?

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

23/06/17 12:05  Alisa23 > Евгений Осычнюк    16/06/17 12:00Дерево
Так і написала. Плюс ДВС третя особа. Можливо ви стикались на практиці, як потім ДВС знімає арешт? Цікаво чи виникають проблеми. Тим більше арешт накладала ДВС, а запис про обтяження вносив державний реєстратор. Цікаво у випадку, якщо ДВС скасує арешт, хто скасовуватиме запис про обтяження у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. ДВС, оскільки зараз вони самостійно вносять аналогічні записи чи всеж-таки державний реєстратор на підставі рішення суду? Чи сожливо потрібно додатково подавати позов по КАСУ для скасування запису про обтяження?

16/06/17 12:10  decisionmakerОтправить письмо > Евгений Осычнюк    16/06/17 12:00Дерево
А я що писав що відповідачем буде ДВС ?

16/06/17 12:00  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > decisionmaker    16/06/17 10:05Дерево
"Зараз залишився вихід лише подавати позов до суду загальної юрисдикції про перешкоджання здійснення права власності..." - хто буде відповідач? Якщо ДВС - то суд по ЦПК відмовить відкривати провадження, бо це публічно-правові відносини.
Треба подавати цивільний позов до попереднього власника та стягувача за ВП, про звільнення з-під арешту. От і все.

16/06/17 10:05  decisionmakerОтправить письмо > Alisa23    15/06/17 11:58Дерево
Не знаю нормальні нотаріуси якось убивають ці записи.
Зрозумійте якщо такі записи там залишались то нерухомість боржників, яка колись їм належала була б вже арештована, а калькість такої нерухомості вираховувалась в тисячах. І це був би невеличкий колапс.

Можливо потрібно було оскаржувати не постанову про арешт, а оскаржувати бездійяльність ДВС щодо не зняття арешту з майна яке належить вам а не боржнику.

Зараз залишився вихід лише подавати позов до суду загальної юрисдикції
про перешкоджання здійснення права власності в цивільному кодексі є ряд статтей та і в судовому реєстрі є немало таких справ.
Скоріш за все суд приймає рішення на користь Вас але пройде чимало часу від трьох місяців.

Спочатку всежтаки спробуйте ходити на прийом до Керівника відділу ДВС який наклав арешт, якщо не поможе сходіть на прийом до Керівника міста чи області ДВС якому підпорядковується відділ який наклав арешт, а потім вже в суд.
Ніде не забувайте реєструвати свої клопотання та залишати собі їх другий примірник з відміткою про прийняття.

15/06/17 11:58  Alisa23 > decisionmaker    14/06/17 23:40Дерево
Дякую за відповідь, але 10 днів це оскарження для сторін виконавчого провадження. Для інших учасників строк загальний (6 місяців). Оскаржувала до суду по ЦПК, суддя відмовився відкривати провадження, оскільки я не сторона виконавчого провадження. Оскаржила по КАСУ, як визнання постанови про арешт протиправною та її скасування. В судовому засіданні суддя порадила подавати позов про зняття арешту майна в порядку ЦПК, оскільки не бачить неправомірність постанови ДВС.
Щодо дій нотаріусу: Реєстр прав власності з моменту набрання чинності Реєстром речових прав на нерухоме майно є закритим і до нього не можуть вноситись будь-які відомості. Ось звідси і виникають проблеми описані в попередніх повідомленнях, що в реєстрі Прав власності залишається старий власник.

14/06/17 23:40  decisionmakerОтправить письмо > Alisa23    14/06/17 19:21Дерево
Саме перше затупив ваш нотарь який оформлював вам угоду, томущо він мав видалити всі відомості про старого власника. Але йому було не до цього бабки взяв і все добре.

По друге в судовому це в якому ? Ви оскаржували дії ДВС ?
Якщо так то подавайте в суд окремий позов про перешкоджання розпорядженням майном.
Там 100 процентів таку фігню задовільняють якщо просто вона трішки затягнеться у часі.

Якщо ж ви не оскаржували дії ДВС то сходіть до них до їхнього керівника.
Надайте всі документи що підтверджують ваше право власності і напишіть відповідне клопотання , якщо бачите що ДВС не налаштований знімати арешт, оскаржуйте його дії до адміністративного суду томущо ви не сторона справи.
Там також все мають зняти просто втратите час.
Головне запам'ятайте що оскаржувати дії та бездіяльність ДВС можна якщо я не помиляюсь на протязі 10 днів від того як ви про них дізнались тобто 10 днів від подачі вами відповідного клопотання.

14/06/17 19:21  Alisa23 > malysh    26/12/16 10:49Дерево
Мені нашкодила інформація в Реєстрі пра власності про старого власника. Ситуація: купили житловий будинок та отримали витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, в Реєстрі прав власності (БТІ) залишилась інформація про старого власника, так як він носить архівний характер. В подальшому державним виконавцем на підставі Реєстру БТІ за ІПН старого власника (і його ж боргами) накладено арешт на мій будинок. В судовому порядку суддя зазначила, що виконавець нічого не порушувала, адже вона наклала ареш на підставі відомостей з Реєстру БТІ отриманих за наслідками пошуку майна за ІПН боржника. Що тепер робити я взагалі не знаю.

26/12/16 10:49  malyshОтправить письмо > neoone    22/12/16 22:04Дерево
ну і хай собі в "старому" реєстрі залишається запис про старого власника -- як вам це може нашкодити?

22/12/16 22:23  Mark-DonОтправить письмо > neoone    22/12/16 22:04Дерево
Чому не присвоїти один номер на нерухомість для всіх реєстрів, навіщо його постійно змінюють?
Это вопрос кому и зачем ?

22/12/16 22:04  neooneОтправить письмо > neoone    22/12/16 21:55Дерево
Продовження..
Справа не стільки в тому, що новий номер, а в тому, що в "старому" реєстрі залишається запис про старого власника.
Напрошується висновок, що при впровадженні якогось нового реєстру на нерухомість знову будуть нові номери, і так далі.
Чому не присвоїти один номер на нерухомість для всіх реєстрів, навіщо його постійно змінюють?
"Иначе не было бы сейчас столько лищних телодвижений с "перерегистрациями". :)" Навіщо оце? Щоб було чим зайнятися?

22/12/16 21:55  neooneОтправить письмо > malysh    22/12/16 12:25Дерево
"на якій підставі відбулась зміна власника? хто саме "змінив номер" -- реєстратор в Державній реєстраційній службі чи нотаріус який оформляв купівлю-продаж цього об'єкта?"
Три різні випадки
1. Судове рішення.
2. Спадкування.
3. Купівля-продаж.
1 - реєстратор, 2,3 - нотаріуси.
Справа ні стільки в тому, що новий

22/12/16 15:05  Hel_gaОтправить письмо > neoone    16/11/16 12:04Дерево
И всё же замечу, что Вы путаете "Реєстраційний номер" из Реестра прав собственности (БТИшного) с "Реєстраційним номером об'єкта нерухомого майна" (Реестра вещных прав после 2013г.) уж простите что так примитивно объясняю, но надеюсь развею Ваши сомнения. Т.к. это два совершенно разных реестра и создавались они в разное время, держателями их были разные структуры, порядок ведения реестров совершенно разный и т.д. и т.п. то и номера соответвенно которые присваиваются в значительной мере отличаются! Поэтому при "перерегистрации" права собственности ОНИ в "новом" реестре вещных прав, начиная с 01.01.2013 года присваивается новый"Реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна" и он действительно не меняется при смене собственника (а лишь в четко обозначеных законом случаях, таких, например, как разделение либо объединение ОНИ он меняется, при этом "закрывается" предыдущий номер ОНИ в Реестре вещных прав). А "старый номер" (в реестре БТИ) как Вы выразились, остается как память в архивных сведениях и не стоит уж слишком отожествлять два совершенно разных реестра, хоть они и несут одну и ту же функцию - подтверждать право собственности на ОНИ, всё же это ДВА РАЗНЫХ реестра! Иначе не было бы сейчас столько лищних телодвижений с "перерегистрациями". :)

22/12/16 12:25  malyshОтправить письмо > neoone    15/11/16 16:20Дерево
реєстраційний номер не повинен змінюватись.
али ви дещо не договорюєте:

"Але я бачу що реєстратори при переході прав власності присвоюють нові номери об’єктам нерухомого майна

"об'єкт вже був зареєстрований в реєстрі прав власності на нерухоме майно і відбулась лише зміна власника, і при цьому змінився номер"

на якій підставі відбалась зміна власника? хто саме "змінив номер" -- реєстратор в Державній реєстраційній службі чи нотаріус який оформляв купівлю-продаж цього об'єкта?

21/12/16 09:02  grunkevichОтправить письмо > khpg    20/12/16 20:53Дерево
Якщо такі зміни підпадають під реконструкцію, то потрібно робити декларацію і потім вносити зміни до реєстру на підставі декларації та нового технічного паспорту. Зверніться за консультацією до відділу архітектури чи архіт.бюро. Право на 3/4 можна зареєструвати в будь-який час.

21/12/16 08:54  grunkevichОтправить письмо > decisionmaker    20/12/16 20:37Дерево
Підтверджують, якщо власник не змінився. А до 2013 року ОНМ міг продаватися чи даруватися декілька разів і нові власники не зверталися до БТІ за реєстрацією. В такому випадку при здійсненні пошуків у старих реєстрах до 2013 року, реєстратор первіряє наявність інформації про зареєстровані об'єкти і права на них.

20/12/16 20:53  khpg > grunkevich    20/12/16 15:02Дерево
Вопрос: в 2013 году в порядке наследования зарегистрировано право собственности на 1/4 жилого дома, присвоен номер в госреестре, указана общая и жилая площади всего дома. 3/4 зарегистрированы в БТИ в 2010 году с другим номером. Проведен ремонт с внутренним утеплением стен и естественно уменьшилась жилая площадь, примерно на 5-6% в каждой комнате. БТИ при оформлении нового техпаспорта уверяет, что будут неприятности при таком расхождении и предлагает "решить" этот вопрос. Цена решения не маленькая. Нужен совет.

20/12/16 20:37  decisionmakerОтправить письмо > grunkevich    20/12/16 15:02Дерево
Як це інформаційний характер ?
Вони, що не підтверджують реєстрацію нерухомого майна яка була здійснена до 2013 р ?

20/12/16 15:02  grunkevichОтправить письмо > decisionmaker    16/11/16 16:14Дерево
Відомості, які містяться в Реєстрі прав власності на нерухоме майно, про який ви говорити, носять інформаційний лише характер. Якщо ви звернулись за перереєстрацією свого права власності на об'єкт нерухомого майна, він реєструється в ДРРП і йому присвоюється новий номер, так як це новий об'єкт в цьому реєстрі, і він не змінюється при переході прав на нього.

16/11/16 16:26  neooneОтправить письмо > decisionmaker    16/11/16 16:14Дерево
Щодо ПЗ, в постанові 1117 так і написано " Реєстраційний номер складається з цифр, що розміщуються в певній послідовності та утворюють числа натурального ряду, який формується автоматично за допомогою програмного забезпечення Державного реєстру прав під час проведення державної реєстрації права власності на об'єкт нерухомого майна і використовується для ідентифікації такого об'єкта."

16/11/16 16:14  decisionmakerОтправить письмо > neoone    16/11/16 16:06Дерево
Вдачі Вам у Вашій справі !
Також не раз стикався з такими проблемами коли написано одне а по факту зовсім інше.
Був на практиці один випадок,
доречі у Вашої проблеми може бути така сама банальна відповідь, що по законодавстві має бути по іншому, але банально програмне забезпечення не позволяє це зробити.
І у Вас може бути теж саме,
можливо теперішній реєстр обслуговує програмне забзепечення яке формує 12 цифр і змінює попередній номер.
І щоб ти не робив, а програма робить саме так ))).

16/11/16 16:06  neooneОтправить письмо > decisionmaker    16/11/16 15:53Дерево
Я не дуже переймаюся, але доведеться писати.;-)
Просто я цього не розумію, коли на питання "чому не по закону, а ось так?", мені відповідають "Ну склалася така практика".
Це я не вам а взагалі.
До речі, це реальна відповідь судді на моє питання.
Дякую за увагу.

16/11/16 15:53  decisionmakerОтправить письмо > neoone    16/11/16 15:22Дерево
Ну якщо Ви так перейнялись цією проблематикою то межете написати якусь наукову статтю на цю тему щодо наявної проблеми та перспективи її вирішення.
А якщо Ви просто переживаєте, що Вам щось не те зареєстрували, то все нормально при Вашій ситуації номер змінюється у всіх без виключення.

16/11/16 15:22  neooneОтправить письмо > decisionmaker    16/11/16 13:57Дерево
Об'єкт вже був зареєстрований в реєстрі прав власності на нерухоме майно. Реєстр прав власності на нерухоме майно є архівною складовою частиною Державного реєстру прав.
Тобто об'єкт вже був зареєстрований в реєстрі прав власності на нерухоме майно і відбулась лише зміна власника, і при цьому змінився номер.
Ніде не написано, що при перенесенні/занесенні у Державний реєстр прав присвоюється новий номер об'єкту, навпаки, у всіх законах/постановах пишуть "У разі переходу права власності на об'єкт нерухомого майна його реєстраційний номер не змінюється."
Тому мені і незрозуміло чому і на якій підставі міняється номер об'єкту.
Мінюст, до речі, теж нічого не може пояснити, тільки цитує закони, в них написано те, що і я процитував.
Просто я думав що у когось є якісь сакральні знання з цього приводу.

16/11/16 13:57  decisionmakerОтправить письмо > neoone    16/11/16 13:12Дерево
Ну ось значить зараз реєстраційний номер скалдається з 12 цифр.
А у Вас, що змінився реєстраційний номер обєкту, який вже був зареєстрований в державному реєстрі речових прав на нерухоме майно ?
Тобто обєкт вже був зареєстрований в тепереішньому реєстрі і відбулась лише зміна власника, і при цьому змінився номер ?

16/11/16 13:12  neooneОтправить письмо > decisionmaker    16/11/16 12:56Дерево
З тієї ж постанови "Реєстраційний номер складається з цифр, що розміщуються в певній послідовності та утворюють числа натурального ряду,".
Я так розумію що просто збільшується число об'єктів і кількість цифр збільшується. Було 7 цифр, у вас 9 цифр а зараз в документі 12 цифр.

16/11/16 12:56  decisionmakerОтправить письмо > neoone    16/11/16 12:04Дерево
Незнаю як незміність але при перереєстрації обєкта з попередніх реєстрів реєстраційний номер змінюється.
І якщо я непомилюсь він не тільки змінюється а ще збільшується кількість цифр.
Наприклад якщо в попередніх реєстрах було 7 цифр то в реєстрі речових прав на нерухоме майно вже 9 цифр.

16/11/16 12:04  neooneОтправить письмо > decisionmaker    16/11/16 10:27Дерево
Переплутати там важко.
Ви хочете сказати, що при перереєстрації з попередніх реєстрів реєстраційний номер об'єкта нерухомого майна змінюється? А як же тоді незмінність номеру?
Що тоді повинно відбутися зі старим номером?
Постанову № 1117 теж читав
"5. Реєстраційний номер присвоюється державним реєстратором прав на нерухоме майно об'єкту нерухомого майна, право власності на який реєструється вперше в Державному реєстрі прав.
6. У разі переходу права власності на об'єкт нерухомого майна або зміни опису (даних) об'єкта нерухомого майна його реєстраційний номер не змінюється."

16/11/16 10:27  decisionmakerОтправить письмо > neoone    15/11/16 16:20Дерево
В моїй практиці реєстраційні номери не змінювались, окрім випадків коли нерухомість перереєстровувалась з попередніх реєстрів до реєстру речових прав на нерухоме майно.

Можливо ви щось плутаєте наприклад реєстраційний номер нерухомого майна з номером витягу, або з номером реєстраційної дії ?

Раджу почитати ще порядок про присвоєння реєстраційних номерівв можливо тоді все стане на свої місця.

15/11/16 16:20  neooneОтправить письмо   Дерево
Відповідно до ст. 15. ЗУ "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно", "Реєстраційним номером об’єкта нерухомого майна є індивідуальний номер, який присвоюється кожному індивідуально визначеному об’єкту нерухомого майна при проведенні державної реєстрації права власності на нього вперше, не повторюється на всій території України і залишається незмінним протягом усього часу існування такого об’єкта.
У разі переходу права власності на об’єкт нерухомого майна або зміни відомостей про об’єкт нерухомого майна його реєстраційний номер не змінюється, крім випадків, передбачених статтею 14 цього Закону."
Але я бачу що реєстратори при переході прав власності присвоюють нові номери об’єктам нерухомого майна, і в реєстрі існують об’єкти нерухомого майна і під новим номером і залишаються під старим номером (причому за старим власником).
Хто може пояснити такий казус? Чи я щось не так розумію?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100