RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Азбука для ЧП / ФЛП

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Адвокаты: ЕСВ 2017 + взнос 2017

Ваше имя:    EMail: 

Страницы: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] ... >>    Всего: 12

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

5/01/17 16:12  ОК АКА Олюня > decisionmaker    5/01/17 16:11Дерево

5/01/17 16:11  ОК АКА Олюня > rs2k    5/01/17 15:56Дерево
Адвокатское объединение, по мнению ВККА, является профессиональной организацией адвокатов.
считайте это клубом по интересам.

5/01/17 16:11  decisionmaker > decisionmaker    5/01/17 16:06Дерево
Або адвокатського бюро

5/01/17 16:10  ОК АКА Олюня > rs2k    5/01/17 15:56Дерево
мухи отдельно, котлеты отдельно.
АО - неприбыльная организация, адвокат - самозанятое лицо. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

5/01/17 16:06  decisionmaker > rs2k    5/01/17 15:56Дерево
Доречі також задумувався над цією темою.
Можливо хтось на практиці знається по сплаті ЄСВ членам адвокатського обєднання ?

5/01/17 15:56  rs2k > ОК АКА Олюня    5/01/17 15:11Дерево
Коллеги, Киевская областная налоговая сказала, что только прекращение деятельности может стать основанием для снятия с учета (не остановка).
Мне сказали, что аргументы о наемном сотруднике и фактическом не осуществление деятельности не принимаются.
Может кто подскажет практику или разъяснения в отношении уплаты ЕСВ членом адвокатского объединения.

5/01/17 15:11  ОК АКА Олюня > Artes7    5/01/17 15:06Дерево
все ссылки в теме

5/01/17 15:11  ОК АКА Олюня > Artes7    5/01/17 15:06Дерево
адвокатство сохраняется, деятельность не ведется.
при ЗУпиненні (не путать с ПРИпиненням) возобновление деятельности после подачи заявы и курсов повышения квалификации. никаких повторных экзаменов.

5/01/17 15:09  ОК АКА Олюня > Artes7    5/01/17 15:06Дерево
повторяю то, что тут уже не раз цитировалось:
В силу положень статті 31 Закону процедура зупинення права на заняття адвокатською діяльністю, на відміну від припинення права на заняття адвокатською діяльністю, передбаченої статтею 32 Закону, не передбачає анулювання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю...
... зупинення права на заняття адвокатською діяльністю не позбавляє особу статусу адвоката...

Стаття 4. Платники єдиного внеску
1. Платниками єдиного внеску є:
5) особи, які ПРОВАДЯТЬ незалежну професійну діяльність...

5/01/17 15:07  ОК АКА Олюня > Artes7    5/01/17 15:06Дерево
это не мое личное мнение, это закон

5/01/17 15:06  Artes7 > ОК АКА Олюня    5/01/17 14:59Дерево
Ну это хорошо, если можно просто приостановить, а не полностью прекратить. Но это ваше личное мнение, что при этом можно будет не платить ЕСВ. Разве существуют какие-то официальные разъяснения по этому поводу? Так то я с вами согласен. Но хотелось бы услышать позицию наших фискалов по этому поводу, что достаточно ли только приостановить деятельность, а не прекратить чтобы не платить ЕСВ.

5/01/17 14:59  ОК АКА Олюня > Artes7    5/01/17 14:45Дерево
и еще раз повторяю ЗУпинити (ст.31), а не ПРИпинити (ст.32)

5/01/17 14:58  ОК АКА Олюня > Artes7    5/01/17 14:45Дерево
это вопрос другой существующей темы в форуме Адвокатура. название этой темы другое.
так же как сейчас ФЛП закрывают свои ФЛП, так и адвокат должен "зупинити" свою деятельность, подав заявление об этом. и не платите тогда ЕСВ

5/01/17 14:45  Artes7 > ОК АКА Олюня    5/01/17 14:15Дерево
Как вариант, но в связи с грядущей или уже наступившей монополией адвокатуры не канает. Ибо если даже интересы предприятия и гос. органов в судах должны представлять исключительно адвокаты, то меня никто не примет на работу с приостановленной адвокатской деятельностью. Думаю, что этот вопрос требует четкого урегулирования в новом законе об адвокатуре. А также путем внесения изменений в закон "О ЕСВ" потому как получается двойное налогообложение.

5/01/17 14:31  decisionmaker > Нувыдержитесь    5/01/17 13:01Дерево
Ну якщо Ви б мали нотаріальне свідоцтво, то Ви хоч би розбирались, чим відрізняється зупинення від припинення.
І знади якими нормативно-правоими актами регулюється нотаріальна діяльність.

Окрім, якщо Ви його на ......... ли, чи подарили. )

5/01/17 14:15  ОК АКА Олюня > Artes7    5/01/17 14:09Дерево
ст.31 ЗУ Об адвокатуре...

5/01/17 14:13  ОК АКА Олюня > Artes7    5/01/17 14:09Дерево
вот скажите, в чем разница между непрактикующим адвокатом и одновременно где-то работником и таким же где-то работающим, но не ведущем деятельности, ФЛПем?,

5/01/17 14:09  Artes7 > decisionmaker    5/01/17 12:36Дерево
Ну я напишу в иске если хотите более развернуто вам тут расскажу, что я напишу. Что я работаю на предприятии полный рабочий день с 9 до 6, вот копия трудовой книжки, вот копия приказа и т. д. Когда я могу еще заниматься независимой проф. деятельностью? В какое время? И еще и получать доход? Почему я должен дважды платить ЕСВ, это нарушение прав человека, еще там практику ЕСПЧ какую-то приведу. Так что будет там что судье или помощнику писать в решении об удовлетворении иска, не переживайте. Было бы у них желание. Если у судьи где-то там будет валяться тоже адвокатская корочка, то он поймет меня.

5/01/17 13:43  ОК АКА Олюня > Нувыдержитесь    5/01/17 13:01Дерево
наличие корочек ничего не говорит об уровне знаний и опыте их владельца, что лишний раз подтвердила эта тема...
к сожалению...

5/01/17 13:21  Marlboro! > Нувыдержитесь    5/01/17 13:11Дерево
как человеку, которой имеет и адвокатское, и нотариальное, и свидетельство ФОПа (старое)...я ещё и судьёй был...

- Б*я буду, так и было! Чтоб моя могила **** поросла! (с)

5/01/17 13:11  Нувыдержитесь > decisionmaker    5/01/17 12:36Дерево
А акромя этого я ещё и судьёй был и когда читаю такое когутство ( не путать с Петухом) в Вашем исполнении "...але судя, чи як правило його помічник або секретар будуть писати рішення" (с), - то я понял что Вам ещё просвещаться и просвещаться

5/01/17 13:01  Нувыдержитесь > decisionmaker    5/01/17 12:29Дерево
Так быстро "просвітились" сами, что я даже не успел сходить...
Но Вы просвещайтесь дальше. Мне как человеку, которой имеет и адвокатское, и нотариальное, и свидетельство ФОПа (старое), и который "перескакивал" туда-сюда и совмещал некоторые из них, интересно послушать Глыбу вроде Вас.
P.S.НЕ путать с Глобой.

5/01/17 12:57  ОК АКА Олюня > Нувыдержитесь    5/01/17 12:54Дерево
ЗУпинення це не ПРИпинення

5/01/17 12:55  ОК АКА Олюня > Нувыдержитесь    5/01/17 12:48Дерево
читайте ст.31 и ст.32 и попробуйте увидеть разницу.

5/01/17 12:55  ОК АКА Олюня > Нувыдержитесь    5/01/17 12:48Дерево

5/01/17 12:54  ОК АКА Олюня > Нувыдержитесь    5/01/17 12:48Дерево
В силу положень статті 31 Закону процедура зупинення права на заняття адвокатською діяльністю, на відміну від припинення права на заняття адвокатською діяльністю, передбаченої статтею 32 Закону, не передбачає анулювання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю...
... зупинення права на заняття адвокатською діяльністю не позбавляє особу статусу адвоката...

5/01/17 12:54  Нувыдержитесь > Marlboro!    5/01/17 12:11Дерево
Мій аргумент зводиться
до цього - [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
і до цього - [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
А от до чого Ваш не зрозуміло. Перефразирую: Ну вы там читайте, порядки инструкции, и держитесь...

5/01/17 12:48  Нувыдержитесь > ОК АКА Олюня    5/01/17 12:20Дерево
Что аналогично?
Стаття 32. Припинення права на заняття адвокатською діяльністю
1. Право на заняття адвокатською діяльністю припиняється шляхом анулювання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю у разі:
1) подання адвокатом заяви про припинення права на заняття адвокатською діяльністю;

Дайте ссылку как "восстановиться"

5/01/17 12:42  decisionmaker > Artes7    5/01/17 12:25Дерево
РОхзумієте, що б Ваша карта лягла.
Ви як мінімум маєте заручитись підтримкою НААУ.
Тобто має бути відповідний лист або розяснення стосовно піднятого питання від НААУ.
Але я не думаю що діючі члени РАУ не стоять на обліку в податковій і не отримують доходу, тому скоріш за все, якщо від них і буде якась бумажка то явно вона буде не накористь тих адвокатів, які отримали свідоцтво і не стали на облік в податковій або стали, але подають нульовкі.

Можливо, щось може вийти з зупиненням, але в такому разі моя особиста думка, що адвокатське посвідчення буде потрібно здавати обовязково.
І зупинення має бути не на місяць чи квартал, а на рік.

5/01/17 12:36  decisionmaker > Artes7    5/01/17 12:25Дерево
Згідний,
але судя, чи як правило його помічник або секретар будуть писати рішення і Вони не напишуть, що оскільки суб'єкт незалежної професійної діяльності не отримує дохід то він і не має платити ЄСВ, а тому позовні вимоги задовольнити.

Фіскалам же не треба проводити експертизу Вашого життя, і надавати відеофіксацію чи надаєте ви професійні послуги чи ні,
в даному випадку вони просто нададуть відзив на позовну заяву шаблон якого, я думаю вже до кінця зими буде погоджено з Львівською площею в м. Києві (там де знаходиться пан Насірів).

5/01/17 12:29  decisionmaker > decisionmaker    5/01/17 12:24Дерево
Припинення нотаріальної діяльності приватного нотаріуса означає припинення дії реєстраційного посвідчення.
Чи Жора Уй так невважає ?

5/01/17 12:25  Artes7 > decisionmaker    5/01/17 12:13Дерево
Ну я просто напишу там в иске, что ничего я не осуществляю и никогда не получал доход и все. Пусть это опровергают))

5/01/17 12:24  decisionmaker > Нувыдержитесь    5/01/17 12:07Дерево
не плутайте з моською.
В точку.

А Ви знаєте, що нотаріус може припинити свою діяльність, а на другий день відновити? І свідоцтво в нього "не втрачає" силу.

Ні не знаю !
А чому у адвоката має втрачати? Тому що, якийсь Жора Уй так написав?
А Жора Уй чи не Уй може мене просвітити щодо можливості поновлдення нотаріусами своєї діяльності (на наступний день) після її припинення.

5/01/17 12:20  ОК АКА Олюня > Нувыдержитесь    5/01/17 12:07Дерево

5/01/17 12:13  decisionmaker > Artes7    5/01/17 12:03Дерево
Все правильно.
Але ж саме Ви (або інша самозайнята оособа) будете писати та подавати позовну заяву.
І Ви ж в ній не напишете прошу скасувати ППР у разі якщо Вам (Ваша честь) субєкт владних повноважень не доведе, що я маю сплачувати ЄСВ ).

5/01/17 12:12  ОК АКА Олюня > stanislav_1982    5/01/17 07:33Дерево
нормальный, читайте правила форумов [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
о перспективах профессии страдайте в соответствующих существующих темах соответствующих веток.
освежите в своей элитной памяти название ЭТОЙ темы

5/01/17 12:11  Marlboro! > Нувыдержитесь    5/01/17 12:07Дерево
Тобто в суді Ваш аргумент буде зводитись до "а чим я гірший?", правильно?

5/01/17 12:09  Marlboro! > Artes7    5/01/17 11:59Дерево
Це ж уже було. Трохи більше ніж пів дня назад. Чого Ви пишите про те, що вже було? [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

5/01/17 12:07  Нувыдержитесь > decisionmaker    5/01/17 11:57Дерево
Не виключення мають бути, а "моски", не плутайте з моською.

"Данна норма стосується не тільки адвокатів а і всіх інших суб'єктів незалежної професійної діяльності в тому числі нотаріусів,..."(с)

А Ви знаєте, що нотаріус може припинити свою діяльність, а на другий день відновити? І свідоцтво в нього "не втрачає" силу.
А чому у адвоката має втрачати? Тому що, якийсь Жора Уй так написав?

5/01/17 12:03  Artes7 > decisionmaker    5/01/17 11:57Дерево
А по поводу доказывания, то если я не ошибаюсь по админке обязанность доказывания правомерности принятия решения лежит на ответчике.

5/01/17 11:59  Artes7 > Marlboro!    5/01/17 11:44Дерево
Стаття 4. Платники єдиного внеску
1. Платниками єдиного внеску є:
5) особи, які ПРОВАДЯТЬ незалежну професійну діяльність, а саме наукову, літературну, артистичну, художню, освітню або викладацьку, а також медичну, юридичну практику, в тому числі адвокатську, нотаріальну діяльність, або особи, які провадять релігійну (місіонерську) діяльність, іншу подібну діяльність та ОТРИМУЮТЬ ДОХІД від цієї діяльності;

А я ничего не "проваджу" и не получаю и никогда не получал никакого дохода. Пусть доказывают, что "проваджу" и "отримую дохід".

5/01/17 11:57  decisionmaker > Artes7    5/01/17 11:41Дерево
Доказувати будете Ви.
Томущо саме Ви будете Позивачем, оскаржуючи ППР.
Прошу не плутати з ПДР ).

Данна норма стосується не тільки адвокатів а і всіх інших суб'єктів незалежної професійної діяльності в тому числі нотаріусів, арбітражних керуючих, приватних виконавців та інш.

Логіка проста отримав корочку (посвідчення) використовуй його за призначенням.
Так на мою думку мають бути якісь виключення типу декрет, або тривала втрата працездатності.
Але це лише виключення.
Нехочеш платити припиняй свою діяльність, не призупиняй, а взагалі втрачай статус суб'єкта незалежної професійної діяльності.

Для прикладу коли на підприємстві водиться простій цеж не означає, що воно не зобовязано виплачувати кошти робітникам ?
Або коли підприємство призупиняє свою роботу на час реконструкції своїх потужностей або відповідної пори року, воно всерівно зобовязане виплачувати зарплату працівникам та сплачувати обовязкові податки та збори.

5/01/17 11:56  Marlboro! > Artes7    5/01/17 11:54Дерево
Ну так може Ви потрудитесь спочатку почитати всю нормативку, а потім також почитати всю цю і інші теми про сплату ЄСВ адвокатами? А не будете починати з самого кінця і піднімати заново вже декілька разів обговорені питання?

У Вас може бути своя точка зору. Але не треба голословно говорити про "более чем очевидно" та "учите матчасть".

5/01/17 11:54  Artes7 > Marlboro!    5/01/17 11:44Дерево
Где сказано, что плательщиком ЕСВ является лицо, которое просто имеет свидетельство о праве на занятие адвокатской деятельностью, но при этом не осуществляет независимую профессиональную деятельность и не имеет и никогда не имело доходов?

5/01/17 11:45  Kamillfo > Artes7    5/01/17 11:05Дерево
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Щодо звільнення від сплати єдиного внеску
З 01.01.2017 фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та фізичні особи – підприємці, які перебувають на загальній системі оподаткування, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу (частина четверта статті 4 Закону № 2464 у редакції Закону № 1774).

Зазначена норма не застосовується до осіб, які провадять незалежну професійну діяльність.

5/01/17 11:44  Marlboro! > Artes7    5/01/17 11:41Дерево
Як раз таке там і сказано.

5/01/17 11:41  Artes7 > Marlboro!    5/01/17 11:28Дерево
Ну давайте посмотрим на практику, которая будет складываться. Возможно будут еще какие-то разъяснения. Неужели всех работающих по трудовому договору адвокатов начнут штрафовать и заставлять платить ЕСВ. Ведь нужно еще доказать, что такой адвокат "ПРОВАДИТЬ незалежну професійну діяльність" и получает за нее доход, то есть что он вообще является плательщиком ЕСВ в понимании п. 5 ч. 1 ст. 4 Закона "О ЕСВ". А если не осуществляет и у него нет никаких клиентов? И никогда не получал никакого дохода, а не только в отчетном месяце или году? Ведь обязанность доказывания этого лежит на фискальном органе. Ну если они всем начнут слать письма со штрафами и требованиями заплатить ЕСВ, значит их нужно обжаловать в суде. И пусть в суде доказывают, что тот или иной адвокат вообще является плательщиком ЕСВ в понимании этого п. 5 ч. 1 ст. 4 Закона. Там же не сказано, что плательщиком является любой адвокат, который просто имеет свидетельство о праве на занятие адвокатской деятельностью.

5/01/17 11:28  Marlboro! > Artes7    5/01/17 11:05Дерево
Яка практика? До 2017 року адвокат не зобов'язаний був платити ЄСВ не маючи доходів від конкретно своєю адвокатської діяльності.
Практики ж по новому закону в принципі бути не може, бо він вступив в силу на цьому тижні.

5/01/17 11:05  Artes7 > Marlboro!    5/01/17 10:59Дерево
Вы лучше на практику смотрите и кого хотябы одного адвоката за все время, который работает в штате предприятия реально заставляли отдельно за себя платить ЕСВ? Если были подобные примеры, то в студию пожалуйста! А обосновать при желании все что угодно можно. Давайте я вам сейчас обосную, что нужно платить налоги за каждый ваш вдох и выдох. Ваша позиция похожа на позицию наших фискалов, которые везде на пустом месте пытаются из пальца высосать какие-то несуществующие обязанности по оплате налогов и долги.

5/01/17 10:59  Marlboro! > Artes7    5/01/17 10:53Дерево
По-перше, це визначення з ПКУ і до ЗУ Про ЄСВ воно не має абсолютно ніякого значення. І на порядок сплати ЄСВ ніяк не впливає.

По-друге, цю норму навіть в рамках ПКУ Ви розумієте неправильно. Вона означає, що якщо особа є працівником, то у відносинах із своїм роботодавцем вона не буде вважатись самозайнятою особою.
Але ця норма не означає, що із вступом в трудові відносини особа в принципі втрачає можливість працювати як ФОП чи незалежник. Така особа і надалі може проводити окремо від трудової діяльності господарську діяльність як ФОП або незалежну професійну діяльність (як адвокат, художник, тощо).

Тому перш ніж давати поради про "более чем очевидно" потрудіться розібратись в суті питання. А то обговорюється суто адвокатське питання, але учасники з незрозумілих причин чомусь іноді доходять до явно дилетантського рівня. Хоча від адвокатів очікуєш високого професіоналізму і інформованості.

Страницы: << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] ... >>    Всего: 12

Реклама

bigmir)net TOP 100