RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


АТО: проблемы и решения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Выписка ребенка из квартиры в зоне АТО


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
29/11/16 14:07  kyivlegalОтправить письмо > PIS1980    29/11/16 11:27Дерево
Згідно абзацу другого пункту 2.3 Порядку реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 22.11.2012 № 1077 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] , зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.12.2012 за № 2109/22421, при проживанні батьків за різними адресами для реєстрації місця проживання дитини, яка не досягла 14 років, разом з одним з батьків надається письмова згода другого з батьків та довідка територіального підрозділу або адресно-довідкового підрозділу територіального органу ДМС України за місцем його проживання про те, що дитина не зареєстрована разом з ним.

Відповідно до частини першої статті 161 Сімейного кодексу України [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] якщо мати та батько, які проживають окремо, не дійшли згоди щодо того, з ким із них буде проживати малолітня дитина, спір між ними може вирішуватися органом опіки та піклування або судом.

Таким чином, оскільки батько дитини не дає згоду на зняття дитини із реєстрації за місцем проживання дитини із батьком та згоди на реєстрацію дитини за місцем реєстрації за місцем реєстрації матері дитини, слід звертатися із окремим позовом про визнання місця проживання дитини, у якому відразу ж ставити питання й про реєстрацію дитини за цим місцем проживання.

29/11/16 11:27  PIS1980Отправить письмо   Дерево
Добрый день! У меня и у ребенка прописка в г.Горловка Донецкой обл. Хочу прописаться на территории Украины. Возник вопрос выписки ребёнка: выписка и прописка ребёнка осуществляется параллельно с матерью и с разрешения отца. Отец выехал в Россию. Как быть?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100