RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Податкова перевіряє сумісників

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

4/12/16 14:48  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > lombardoscar    4/12/16 11:41Дерево

4/12/16 14:08  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > lombardoscar    4/12/16 11:41Дерево

4/12/16 14:07  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > lombardoscar    4/12/16 11:41Дерево

4/12/16 11:41  lombardoscarОтправить письмо > ОК АКА Олюня    3/12/16 19:06Дерево
Яким чином засвідчити такий факт. З 28 числа податківці на перевірці, в журналі розписались документи переглядали, переписували,фотографували на телефони ( проти моеї заборони). Надавали запити, про надання копій документів ( я ще не надавала). Коли я запропонувала підписатися в переліку документів які були надані для огляду - відмовились. Хочу скласти акт про відмову підпису,якщо в когось є зразок поділіться. Дякую

4/12/16 11:35  lombardoscarОтправить письмо > ОК АКА Олюня    3/12/16 19:06Дерево
На якуст. ПК зіслатися, за неправомірні дії податківців, та за те що вимагають документи непередбачені законодавством. Дякую

3/12/16 20:33  Marlboro! > lombardoscar    3/12/16 13:54Дерево
Я так розумію в них зарплата менше мінімалки? В ДФСів було тільки таке:
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 14.02.2015 №4979/7/99-99-17-03-01-17
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Оскільки трудова книжка є основним документом про трудову діяльність, а період роботи за сумісництвом вноситься до неї за бажанням працівника, то його основним місцем роботи вважається місце роботи, де такий працівник працює на підставі укладеного трудового договору та де знаходиться (оформлена) його трудова книжка, до якої заноситься відповідний запис про роботу.

Враховуючи зазначене, для сумісників базою нарахування єдиного внеску є фактично нарахована заробітна плата незалежно від її розміру. При цьому роботодавець має право отримати від такого працівника (сумісника) підтвердження про місце основної роботи.

Звісно все розпливчато, але можна посилатись на те, що перевірка наявності основного місця роботи - право, а не обовязок роботодавця. Плюс стаття 25 КЗПП про заборону вимагати відомості такого типу від працівників.

3/12/16 19:06  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > lombardoscar    3/12/16 13:54Дерево
ну, вообще-то бред. нет оснований требовать такой приказ у работника при приёме на работу по совместительству.
и не обязан работодатель это проверять.
100 лет назад требовалась справка с основного места работы, но 100 лет назад...

3/12/16 13:54  lombardoscarОтправить письмо   Дерево
Підскажіть добру пораду! Іде позапланова,виїзна перевірка податкової. На підприемстві працювали сумісники з січня 2015 по травень 2015.Потребують, щоб я довела що це сумісники. Заява працівників та наказ по підприемству,квартальний звіт з праці (статистичний),1-ДФ їх не влаштовує. Надайте накази з тих підприемств де ці люди були на основній роботі.Як приймали на роботу брали тільки заяву. Працювали ці сумісники погодинно. Що робити? Що не правомірно робить податкова. чи я? Допоможіть! Дякую!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100