RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Нужна ли лицензия НБУ на расчеты в гривне с нерезидентом?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
13/12/16 20:32  helpukraine > Валютчик777    13/12/16 18:13Дерево
Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів)” № 913 — редакція від 07.12.2016 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
смотрите ссылка на скачивание файл [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

13/12/16 18:32  VladikkОтправить письмо > Vladikk    13/12/16 18:31Дерево
Якщо Ваша операція відсутня в цьому переліку - індивідуальна ліцензія резидентові або нерезидентові не потрібна.

13/12/16 18:31  VladikkОтправить письмо > Валютчик777    13/12/16 18:13Дерево
Можливо, Ви мене не зовсім вірно зрозуміли або я не зовсім коректно висловився.
Я мав на увазі, що банк або небанківська фінустанова для здійснення валютних операцій має отримати генеральну ліцензію.
Крім того, резидент або нерезидент має отримати індивідуальну ліцензію для здійснення тих операцій, перелік яких зазначено в п.4 ст.5 Декрету. Якщо Ваша операція відсутня в цьому переліку - індивідуальну ліцензію резидентові або нерезидентові не потрібна.

13/12/16 18:13  Валютчик777 > Vladikk    13/12/16 17:48Дерево
"...на здійснення валютних операцій... за виключенням тих операцій, на здійснення яких не потрібна індивідуальна ліцензія." - это Вы откуда взяли?
Почему "за виключенням"?

В п. 2 ст. 5 же наоборот - "...на здійснення валютних операцій, що не потребують індивідуальної ліцензії..."

13/12/16 17:50  helpukraine > Валютчик777    13/12/16 12:40Дерево
Здравствуйте,
Всё зависит от операции и от суммы, наличные,безналичные,акцыз, купил,продал,услуга,благотворительность,инвестиция и так далее, зависит от территории проведении операции откуда куда, от использовании права нерезидента на возврат НДС в своей стране.

13/12/16 17:48  VladikkОтправить письмо > Валютчик777    13/12/16 16:42Дерево
Так, для здійснення валютних оп-цій потрібна ген.ліцензія.
Цей пункт саме про це і каже - НБУ надає генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій банкам, небанк.фін.установам на весь період дії валютного регулювання за виключенням тих операцій, на здійснення яких не потрібна індивідуальна ліцензія.

На сайті НБУ є перелік ген.ліцензій на здійснення валютних операцій небанківськими фін.установами та нац.оператором пошт.зв'язку.

13/12/16 16:42  Валютчик777 > Vladikk    13/12/16 16:13Дерево
Спасибо, но почему только п. 4 ст. 5?
А пункт 2 ст. 5?
2. Генеральні ліцензії видаються комерційним банкам та іншим
фінансовим установам України, національному оператору поштового зв'язку на здійснення валютних операцій, що не потребують індивідуальної ліцензії, на весь період дії режиму валютного регулювання.

То есть, учитывая определение "валютной операции" (переходом права власності на валютні цінності), для перевода гривни от нерезидента к резиденту нужна генеральная лицензия НБУ для фин. учреждения?

13/12/16 16:13  VladikkОтправить письмо > Валютчик777    13/12/16 15:47Дерево
Згідно п.1 ст.5 "Національний банк України видає індивідуальні та генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій, які підпадають під режим ліцензування згідно з цим Декретом."
Перелік операцій, що підпадають під ліцензування, визначено в п.4 ст.5.

13/12/16 15:47  Валютчик777 > Vladikk    13/12/16 12:57Дерево
Если это перевод денежных средств от нерезидента (физ. лица) к резиденту (юр. или физ) в гривне?
Обычный перевод через финансовое учреждение (у которого нет лицензии на такие валютные операции).

13/12/16 12:57  VladikkОтправить письмо > Валютчик777    13/12/16 12:40Дерево
Залежить від операції.
Читайте ст.5 цього Декрету.

13/12/16 12:40  Валютчик777   Дерево
Согласно Декрету КМУ "О системе валютного регулирования" "валютні операції": операції, пов'язані з переходом права власності на валютні цінності, за винятком операцій, що здійснюються між резидентами у валюті України.
Выходит, что расчеты нерезидента с резидентом в гривне являются валютной операцией. Соответственно, нужна лицензия.
Так ли это? Есть ли исключения?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100