RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Все о Пенсии

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Норми цивільного законодавства при обчисленні дати порушення права на перерахунок пенсії


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
21/04/17 15:21  korsikovОтправить письмо > korsikov    14/12/16 16:15Дерево
При призначенні пенсії ПФУ невірно розрахував розмір пенсії. Пенсіонер про це дізнався через 2 роки при ознайомленні з пенсійною справою. Звернувся до ПФУ з вимогою перерахувати пенсію з моменту призначення. ПФУ відповів в своєму звичайному стилі ""нічого не знаємо, все вірно, всі в суд". Пенсіонер звернувся до суду, який присудив перерахувати з місяця звернення до ПФУ, в перерахунку з місяця призначення відмовив посилаючись на ст. 45 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".
Чи можливо у ПФУ відсудити суму недоплачену за 2 роки?

14/12/16 16:15  korsikovОтправить письмо   Дерево
При задоволенні позову про перерахунок пенсії адміністративні суди, визначаючи дату з якої необхідно проводити перерахунок, виходять з того, що відповідно до статті 45 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", перерахунок призначеної пенсії, провадиться в такі строки: у разі виникнення права на підвищення пенсії - з першого числа місяця, в якому пенсіонер звернувся за перерахунком пенсії, якщо відповідну заяву з усіма необхідними документами подано ним до 15 числа включно, і з першого числа наступного місяця, якщо заяву з усіма необхідними документами подано ним після 15 числа.
Разом з тим, відповідно до ст. 257 ЦКУ, загальна позовна давність встановлюється тривалістю у три роки з дня , коли особа довідалася або могла довідатися про порушення свого права.
Я не знайшов у реєстрі рішень, якими б задовольняли позови про перерахунок пенсії з дати порушення прав пенсіонера, а не з дати його звернення до ПФ з вимогою усунути порушення його прав.
Норми цивільного законодавства при обчисленні дати перерахунку пенсії мають нижчий пріоритет ніж норми пенсійного законодавства?
Мені знається тут суди вкупі з ПФ маніпулюють поняттями "право на перерахунок" і "порушення прав при проведенні перерахунку".
Хто що може сказати з цього приводу?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100