RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Єдиний податок і земельний податок


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
20/04/17 18:54  RylerОтправить письмо > Ryler    20/04/17 17:27Дерево
За ПКУ ст14.1.72 та 14.1.73 Ваше Т0В - користувач (т.к. здає в оренду торговельні місця - використовує в підприємницької діяльності).Попереднє повідомлення про те, що неповинно сплачувати податок - помилкове (умова що Т0В "не може здавати цю землю в оренду в силу закону" не позбавляє права користуватися цією землею).

20/04/17 17:27  RylerОтправить письмо > bober_01    10/01/17 11:43Дерево
Земельний податок не повинно ст297.4 ПКУ, а арендну плату - це питання... Дуже важливе питання т.к. є сумна судова практика по податку. Такі норми законодавства передбачають несподіванки. Треба вирішувати питання та не чекати рішень ДФС.

10/01/17 11:43  bober_01Отправить письмо > bober_01    5/01/17 16:37Дерево
+

5/01/17 16:37  bober_01Отправить письмо > ОК АКА Олюня    5/01/17 15:34Дерево
Що Ви думаємаєте з приводу мого запитання в темі?

5/01/17 15:34  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > bober_01    5/01/17 15:33Дерево
отлично, Вы начали читать правила форумов

5/01/17 15:33  bober_01Отправить письмо > ОК АКА Олюня    5/01/17 15:18Дерево
ПРАВИЛА ФОРУМУ: "Здесь не допускается передергивание высказываний собеседника..."

5/01/17 15:30  bober_01Отправить письмо > Эдельвейс    5/01/17 15:18Дерево
ще раз дякую за вичерпну відповідь

5/01/17 15:18  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > bober_01    5/01/17 15:03Дерево
ага, давайте 15 одинаковых тем во всех форумах создадите.
правила форумов такие

5/01/17 15:18  ЭдельвейсОтправить письмо > bober_01    5/01/17 15:03Дерево
Есть правила форумов и под отдельных пользователей правила переписываться не будут.

5/01/17 15:03  bober_01Отправить письмо > Эдельвейс    5/01/17 14:57Дерево
Дякую за інформацію. Але що тут такого якщо задати одне питання в різних темах, котрі, на моє переконання, можуть читати різні люди?

5/01/17 14:57  ЭдельвейсОтправить письмо > bober_01    5/01/17 14:55Дерево

5/01/17 14:55  bober_01Отправить письмо   Дерево
ТОВ у 1996 році отримало державний ат на право постійного користування земельною ділянкою площею 2.00 га для розміщення колгоспного ринку. Тобто це земля під звичайним ринком (базаром). Дане ТОВ відмовляється сплачувати земельний податок посилаючись на ст. 297 ПКУ, бо являється єдинщиком 3 групи. Як на Вашу думку шановні форумчани, чи повинне дане ТОВ платити земельний податок, якщо воно не може здавати цю землю в оренду в силу закону та здає в оренду торговельні місця?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100