RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Банки: Кредиты / Депозиты

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Позовна давність в іпотеці та форма кредитного договору?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
7/01/17 14:10  student_1Отправить письмо > LeoSHIELD    6/01/17 10:42Дерево
і навіть пропуск позовної давності не є підставою для припинення іпотеки. бо зобовязання таким чином не припиняється, кредитор лише позбавлений права на примусове стягення у судового порядку.
протіше кажучи, якщо банку відмовили у стягненні черех пропуск позовної - іпотека нікуди не дінеться

6/01/17 10:47  decisionmakerОтправить письмо > LeoSHIELD    6/01/17 10:42Дерево
Щось Ви тут накрутили.
Можна якось пошагово все систематизувати та прописати, що після чого відбувалося, відбувається чи буде відбуватись.

Але саме головне, що якщо кредит не погашений, то згоду на зміну власника нерухомого майна надає виключно іпотекодержатель.
Теж саме стосується і зняття іпотеки та заборони.
Тобто при діючому кредиті ніхто без згоди іпотекодержателя не зможе провести зазначені Вами реєстраційні дії.

6/01/17 10:42  LeoSHIELDОтправить письмо > decisionmaker    5/01/17 17:06Дерево
А якщо зявляється нова судова справа, згідно якої між іпотекодавцем і іншою особою є розписка, і в судовому порядку по мировій угоді сторони погодили, що сума боргу буде списана в обмін на нерухомість - іпотечне майно, то чи зможе та особа яка давала такі кошти зняти заборону з іпотечної нерухомості за рішенням суду?

5/01/17 17:51  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > LeoSHIELD    5/01/17 17:13Дерево
Не "є припиненою", а можна визнати припиненою, якщо на те будуть підстави. Я би Вам радив звернутись до спеціаліста, бо на форумі Ви собі тільки гірше зробите, з таким базовим рівнем обізнаності в праві.

5/01/17 17:13  LeoSHIELDОтправить письмо > Евгений Осычнюк    5/01/17 17:00Дерево
Чому іпотека є припиненою, адже іпотека нотаріальна засвідчена.

5/01/17 17:06  decisionmakerОтправить письмо > LeoSHIELD    5/01/17 16:56Дерево
2. - чи є спосіб признати договір іпотеки недійсним у звязку з простроченою позовною давністю?

СТрок кредитного договору не закінчено, отже позовна давність не минула.
Вона могла минути лише по окремим платежам строк оплати яких настав більше трьох років тому назад і то за умови якщо більший строк позовної давності не встановлений у кредитному договорі.

5/01/17 17:00  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > LeoSHIELD    5/01/17 16:56Дерево
По п.1 - це стосується оренди нерухомого майна. Щодо Вашого питання - визначати договір іпотеки в даному випадку можна припиненим, а не недійсним. Щодо позовної давності - подивіться календарний план розрахунків, бо позовна давність рахується по кожному траншу окремо.

5/01/17 16:56  LeoSHIELDОтправить письмо > decisionmaker    5/01/17 16:34Дерево
1. У законодавстві є ж поняття, що всі договора які діють більше 3 років мають бути нотаріально посвідчені

2. Листів не було, кінцевий строк 2026 рік.

5/01/17 16:34  decisionmakerОтправить письмо > LeoSHIELD    5/01/17 16:15Дерево
Стосовно Ваших питань:

1. - чи є обовязкова форма кредитного договору коли він нотаріально має бути посвідчений?

Так є випадки коли кредитний договір має бути нотаріально посвідченим, наприклад коли кредитний та іпотечний договір є одним документом.
У випадку якщо кредитний договір укладається окремо від договорів забезпечення нотаріальне посвідчення його невимагається.

2. - чи є спосіб признати договір іпотеки недійсним у звязку з простроченою позовною давністю?

Для цього питання потрібно більше інформації, а саме:
1. чи направлялись будь-які листи про дострокове виконання зобовязань.
Який кінцевий строк погашення ?

5/01/17 16:20  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > LeoSHIELD    5/01/17 16:15Дерево
перечень форумов слева на мониторе, в т.ч. Банки: Кредиты / Депозиты

5/01/17 16:15  LeoSHIELDОтправить письмо   Дерево
Є ситуація коли є іпотечний договір 2007 року, який нотаріально посвідчений та звичайний банківський кредитний договір. По кредитному договору, боржник перестав платити в 2010 році. Жодних листів банк наразі не надсилає. Додатково вкажу, що сам кредит у долларах США, а оплата згідно графіка.

Виникають 2 питання:
- чи є обовязкова форма кредитного договору коли він нотаріально має бути посвідчений?
- чи є спосіб признати договір іпотеки недійсним у звязку з простроченою позовною давністю?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100