RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

ЖКХ / ОСББ / ОСМД

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чергова афера Київенерго?

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

4/07/18 08:36  VP_Son > ОК АКА Олюня    4/07/18 00:22Дерево
Так ніби "влоб" і було написано - прямо НАСТУПНИМ реченням. ;)
До речі, вирішив ознайомитись зі справою - бо мовчить суд до цього часу.
Ага, счас!
Кабінет судді закритий, посмикав за ручку. Якась соонна баришня відкрила і каже, що "всє ушлі на фронт", у відпустку. Приходьте не раніше 7-го серпня.
Довгі ж у них відпустки у всіх.

4/07/18 00:22  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > VP_Son    3/07/18 22:29Дерево
еще как, гг
Тут всем хочется влоб

3/07/18 22:29  VP_Son > irina_twin    3/07/18 17:29Дерево
А прочитати написане тяжко? ;)
"Додатково вимагав провести повірку теплолічильника. Відповідно до договору."

3/07/18 17:29  irina_twinОтправить письмо > VP_Son    27/06/18 16:50Дерево
А що ви змінили в позовних вимогах?

27/06/18 16:50  VP_Son > irina_twin    27/06/18 13:27Дерево
Поки ще нічим.
На чергове засідання Київенерго принесли розрахунок. А я - зміну позовних вимог. ;)
Додатково вимагав провести повірку теплолічильника. Відповідно до договору.
Потім ще одне перенесення. Тепер через мою хворобу. Принаймні сподіваюсь, бо писав заяву. ;)
Коли наступне засідання ще не знаю.
А Київенерго вже тепло нам не постачає - Київтеплоенерго тепер ніби.

Наша пісня гарна, нова - заспіваймо її знову...

27/06/18 13:27  irina_twinОтправить письмо > VP_Son    29/01/18 19:04Дерево
Доброго дня, чим закінчилася ваша справа? Маю аналогічну, прошу поділитися досвідом.

29/01/18 19:04  VP_Son > Нерешительный    29/01/18 17:58Дерево
Поки ще нічим.
Подана нова позовна.
Відбулось попереднє засідання.
Київенерго у відзиві надало розрахунок (з нічим не підтвердженими цифрами) і просило закрити справу. Бо у них "усьо вірно".
Але на той момент в мене був лист чиновника Київенерго, де визнавалася помилка і обіцяли зробити перерахунок. Мало того - вже й перерахунок зробили. ;)))
На наступне засідання представник не з'явилась, в клопотанні просила перенести засідання.
Тепер наступне засідання буде 22-го лютого.
Мабуть буду вже просити і за цей опалювальний сезон розрахунки надати. ;)

Ну і ще в позові я вимагаю від Київенерго "Розміщати в квитанції за централізоване опалення всі необхідні дані для перевірки правильності нарахувань за опалення МЗК."
В чому відмовлять, скоріш за все. ;)

29/01/18 17:58  НерешительныйОтправить письмо > VP_Son    16/03/17 09:34Дерево
Чем закончилась Ваша борьба?

16/03/17 09:34  VP_Son > VP_Son    7/03/17 18:25Дерево
Вчора увечері отримав Ухвалу Подільського суду про відмову у відкритті провадження по моїй позовній заяві. Ухвала ще від 24 лютого, довго йшла, ніби-то.
Підстава - суддя вважає, що я повинен був подавати заяву в порядку КАС. Виявляється я хотів отримати доступ до публічної інформації! Не знав, що інформація щодо кількості тепла, яке я особисто спожив, є публічною.
Маразм, з яким ще не доводилось стикатися.
Питання:
- Оскаржувати ухвалу я буду, безумовно. Буду також вдячний за поради чи "козу" скарги.
- Може варто подати паралельно повторну скаргу? Не чекаючи апеляції. Не всі ж судді маразматики.
А потім об'єднати дві справи, якщо апеляцію задовольнять.

7/03/17 18:25  VP_Son > VP_Son    7/03/17 18:23Дерево
Оскільки нібито застосовується "Методика розрахунку кількості теплоти, спожитої на опалення місць загального користування багатоквартирних будинків", то виникло питання щодо площі МЗК.
В мене викликає сумнів площа МЗК, яку використовує Київенерго і її склад. Припускаю, що до неї можуть бути включені неопалювані приміщення та приміщення не жилі - магазини тощо.
Збираюся вимагати розшифровку приміщень, що входять в МЗК, в зв'язку з чим питання - які саме документи вимагати на підтвердження? Бо довіри до просто наведених цифр немає.

7/03/17 18:23  VP_Son > VP_Son    7/03/17 18:19Дерево
Отримав відповідь на електронне звернення від Київенерго:

Шановний клієнте!

Систему централізованого опалення Вашого житлового будинку обладнано двома приладами обліку теплової енергії (перший – діапазон квартир з 1 по 41, другий – діапазон квартир з 42 по останню квартиру), які обліковують фактично спожиту теплову енергію, всі якісні та кількісні показники послуги та періоди її ненадання.

Для розрахунку кількості теплової енергії на опалення МЗК застосовується Методика розрахунку кількості теплоти, спожитої на опалення місць загального користування багатоквартирних будинків, та визначення плати за їх опалення, затверджена наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 31.10.2006 № 359 та зареєстрована в Мін’юсті України 27.11.2006 за № 1237/13111.
Детально за посиланням: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Нарахування за послугу централізованого опалення проводиться відповідно до показань квартирного лічильника теплової енергії.

Як приклад наводимо розрахунок відображений в квитанції на оплату за надане централізоване опалення за грудень 2016 року - показники лічильника 24797,00 МВт (попередні) та 26038,00 МВт (поточні), обсяг спожитої теплової енергії 1241,00 МВт (що становить 1,0670 Гкал):
1. Обсяг спожитої теплової енергії 1,0670 * 1416,96 = 1511,90 грн;
2. Обсяг спожитої теплової енергії місць загального користування (МЗК) 1,8195 * 1416,96 = 2578,16 грн;
3. Загальна сума оплати становить: 1511,90 + 2578,16 = 4090,06 грн.

З повагою Альона Гребьонкіна, Фахівець кол-центру

Як видно, відповідь дана за принципом "грузітє апєльсіни бочкамі або на городі бузина, а Києві дядько".
Що було очікувано, в принципі.
Хоч моє електронне звернення і було коротше ніж письмове, але і там я просив привести розрахунок МЗК. На що фактично повторили мої цифри сумарної МЗК (навіть не з квитанції!) і тупо перемножили їх.
Єдине що приємно - письмове підтвердження наявності двох лічильників тепла і те, що другий лічильник рахує з 42-ї квартири.
За що я і буду їх бити в суді.
Бо бо 42-га квартира знаходиться на 4-му поверсі мого під'їзду разом з 41-ю, яка "гріється від першого лічильника". Труба одна, а лічильників два.

Поки чекаю письмову відповідь і ухвалу суду про прийняття справи до розгляду.

7/03/17 18:19  VP_Son > vik-toriya@    1/03/17 17:52Дерево
А до чого в цій темі електроенергія?
Тут проблеми з опаленням обговорюються.

5/03/17 02:03  elenadav > vik-toriya@    1/03/17 17:52Дерево
Постанова Окружгого адмінсуду не набрала законної сили. Її оскаржено, провадження у справі зупинено до прийняття рішення у справі 826/5126/15, проваджння по якій також зупинене до прийнятт рішення Конституційним судом

1/03/17 17:52  vik-toriya@Отправить письмо > VP_Son    22/02/17 17:27Дерево
А ви випадково не звертали уваги на незрозумілу річ, що Постанова Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, № 220 від 26.02.2015 року "Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню" визнана незаконною та нечинною з моменту її прийняття Постановою окружного адміністративного суду м. Києва від 08 вересня 2015 року, справа № 826/6876/15?!
Незважаючи на цей факт Київенерго продовжує нараховувати тарифи відповідно до цієї постанови.

Ще дивна річ:
На сайті ВРУ дана постанова викладена як Документ z0231-15 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] чинний, поточна редакція — Ухвалення судового рішення від 08.09.2015, підстава v6876805-15 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Інформації, що дане судове рішення оскаржувалось в апеляції чи касації, я не знайшла. Водночас дане рішення оприлюднене, тож набрало законної сили.

До-речі, раз ви вже подали позов на Київенерго, то можете як додатково як на доказ спробувати зіслатись на дане рішення суду?

22/02/17 17:27  VP_Son > All-new    24/01/17 15:32Дерево
Сьогодні подав позов до Київенерго:

Позовна заява
про захист прав споживача

Я, ______ (в подальшому — Позивач), проживаю в квартирі __ будинку за адресою: м. Київ, вул _____, виконавцем послуг з централізованого опалення в якому, починаючи з опалювального сезону 2016-2017, є ПАТ “Київенерго” (в подальшому — Відповідач).

1. 15 січня 2017 року мною було отримано квитанцію ПАТ “Київенерго” на оплату послуги з централізованого опалення за грудень 2016 року на суму 4090,06 грн. (Додаток №1)
З невідомих причин, на відміну від попередніх квитанцій, в квитанцію включено дві позиції щодо оплати місць загального користування (надалі — МЗК). Одна на 1,4678 Гкал, інша — на 0,3517 Гкал. Таким чином ПАТ “Київенерго” вимагає з мене сплатити за МЗК сумарно 1,8195 Гкал, в той час, як опалення всієї моєї квартири потребувало лише 1,0670 Гкал! Тобто на опалення МЗК, за “розрахунками” Відповідача “витрачено” майже вдвічі більше тепла, чим на опалення квартири?!
На гарячій лінії Київенерго 0-800-50-1588 повідомили про два лічильники в нашому будинку, хоча завжди був один будинковий лічильник тепла. Та й попередня квитанція ПАТ “Київенерго” (Додаток 2) була також з одним МЗК.
Крім того, інформація про два лічильники знаходилась в моєму особовому кабінеті ([Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]) на сайті ПАТ “Київенерго”.
17 січня 2017 року я подав Заяву до Відповідача через центр обслуговування на вул. Мельникова, 31 (Додаток 3), яким вимагав надати пояснення щодо нарахувань оплати послуги з централізованого опалення за грудень 2016 року.
Однак, в порушення ст. 20 Закону України "Про звернення громадян" та ст. 4 Закону України «Про захист прав споживачів” я не отримав відповіді на цей лист до цього часу.
В той же час Відповідач вчиняв певні дії по приховуванню інформації щодо надання власних послуг. Так з особового кабінету на сайті ПАТ “Київенерго” взагалі зникла інформація щодо встановлених в нашому будинку теплолічильників та зник розділ щодо мого встановленого квартирного лічильника тепла. Про що також був направлений 22 січня 2017 року електронний запит до ПАТ “Київенерго”(Додаток 4).
Однак, в порушення ст. 20 Закону України "Про звернення громадян" та ст. 4 Закону України «Про захист прав споживачів” я не отримав відповіді на цей запит до цього часу.
Наступна квитанція за січень 2017 прийшла знову з одним МЗК(Додаток 5).
2. Відповідно до статті 1 Закону України Про житлово-комунальні послуги “споживач - фізична чи юридична особа, яка отримує або має намір отримати житлово-комунальну послугу;”, отже я є споживачем житлово-комунальних послуг, а Відповідач – виконавцем.
Відповідно до підпункту 5 пункту 1 статті 21 Закону України Про захист прав споживачів:
“Крім інших випадків порушень прав споживачів, які можуть бути встановлені та доведені виходячи з відповідних положень законодавства у сфері захисту прав споживачів, вважається, що для цілей застосування цього Закону та пов'язаного з ним законодавства про захист прав споживачів права споживача вважаються в будь-якому разі порушеними, якщо:
будь-яким чином (крім випадків, передбачених законом) обмежується право споживача на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про відповідну продукцію;”.
Отже, не надаючи мені інформації стосовно характеристик житлово-комунальних послуг, які я споживаю, Відповідач грубо порушує мої права споживача на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про відповідну продукцію.
Враховуючи вищевикладене та керуючись ст. 3, 15, 118-120 ЦПК, ст. 20 Закону України "Про звернення громадян"; ст. 1 Закону України «Про житлово–комунальні послуги», ст. 22 Закону України «Про захист прав споживачів”,
ПРОШУ:
1) Зобов’язати ПАТ “Київенерго” усунути порушення прав споживача комунальних послуг та надати інформацію стосовно послуг з централізованого опалення з наданням підтверджуючих документів, а саме:
1. Надати пояснення наявності у квитанції за грудень 2016 року двох позицій на оплату МЗК;
2. Повідомити якою методикою розрахунку кількості тепла на опалення МЗК користується ПАТ “Київенерго” та надати мені цю методику;
3. Надати повний розрахунок кількості тепла на опалення МЗК, що припадає на мою квартиру в опалювальному сезоні 2016-2017 років з розбивкою по місяцям;
4. Повідомити номери і дати встановлення будинкових лічильників обліку тепла і який саме лічильник обліковує опалення МЗК, за яке я сплачую;
5. Надати показники будинкових лічильників тепла та розрахунок спожитого будинком тепла в опалювальному сезоні 2016-2017 років з розбивкою по місяцям.
2) Звільнити Позивача від сплати судового збору на підставі ст. 22 Закону України “Про захист прав споживачів” та враховуючи Постанову Пленуму ВССУ №10 від 17.10.2014.

24/01/17 15:32  All-new > xdimon    16/01/17 14:40Дерево
Може трохи не в тему. Але підскажіть, будь ласка, чи має право теплопостачальна організація ставити пломбу на запірну арматуру теплового лічильника (щоб не могли регулювати подачу тепла). Багатоквартирний будинок, лічильник ставили і обслуговують за свій рахунок власники квартир.

20/01/17 17:44  VP_Son > Ksenija    20/01/17 13:49Дерево
Будем скрізь стукатись - і в прокуратуру, і в антимонопольний, Кличку, Гройсману, в Спортлото.... ;)

20/01/17 17:43  VP_Son > ОК АКА Олюня    19/01/17 16:24Дерево
Є перша реакція на мій запит до Київенерго - в особистому кабінеті в мене зник квартирний лічильник тепла.
От ще вчора був, а сьогодні вже нема, лишився лише напис: "Встановлений квартирний лічильник тепла". А місця для введення показників і історія зникли. Як тепер буду надавати його показники навіть не знаю.
Як вважаєш - це "перемога"? ;))))

20/01/17 13:49  KsenijaОтправить письмо > VP_Son    20/01/17 08:29Дерево
а кто проверят теплосети и привлекает к отв-сти Вы не нашли?
кстати в Киеве средневзвешенную за декабрь насчитали примерно как и без счетчика. по опыту счетчика на моем доме такого не может быть.

20/01/17 13:40  KsenijaОтправить письмо > VP_Son    20/01/17 08:29Дерево
на что только не идут, чтоб получать больше даже, чем насчитано по "евроценам" за реальное потребление.
не здесь ответ на Ваш воспрос?
12. У разі встановлення будинкових засобів обліку теплової енергії споживач оплачує послуги згідно з їх показаннями пропорційно опалюваній площі (об'єму) квартири (будинку садибного типу) за умови здійснення власником, балансоутримувачем будинку та/або виконавцем заходів з утеплення місць загального користування будинку.
У разі нездійснення таких заходів споживач не сплачує за опалення місць загального користування будинку.

20/01/17 08:29  VP_Son > ОК АКА Олюня    19/01/17 16:24Дерево
Бачив. Але це не мій випадок, бо не пояснює появу в будинку ще одного лічильника тепла і ще одної суми на МЗК, відповідно.

Саме цікаве, що другий лічильник, по версії Київенерго, "рахує" тепло для квартир одного під'їзду починаючи з однієї квартири третього поверху і вверх. ;))))

19/01/17 16:24  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > VP_Son    17/01/17 19:33Дерево
Платежки за отопление: киевлянам объяснили большие начисления [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

17/01/17 19:33  VP_Son > xdimon    16/01/17 14:40Дерево
Сьогодні зареєстрував в центрі обслуговування заяву наступного змісту:

15 січня 2017 року мною було отримано квитанцію ПАТ “Київенерго” на оплату послуги централізованого опалення за грудень 2016 року на суму 4090,06 грн.
З невідомих причин, на відміну від попередніх квитанцій, в квитанцію включено дві позиції щодо оплати місць загального користування (надалі — МЗК). Одна на 1,4678 Гкал, інша — на 0,3517 Гкал. Таким чином ПАТ “Київенерго” вимагає з мене сплатити за МЗК сумарно 1,8195 Гкал, в той час, як опалення всієї моєї квартири потребувало лише 1,0670 Гкал! Тобто на опалення МЗК “витрачено” майже вдвічі більше тепла, чим на опалення квартири?!
Крім того, витрати тепла за листопад і шість днів грудня 2016 року(до дня контрольного зняття показників) склали 0,3517 Гкал. Отже “витрати” тепла на опалення МЗК зросли майже в 10 разів в розрахунку на місяць!

Враховуючи вищевикладене, відповідно до Законів України «Про звернення громадян» та “Про захист прав споживачів”, вимагаю:
1. надати пояснення наявності у квитанції за грудень 2016 року двох позицій на оплату МЗК;
2. повідомити мене якою методикою розрахунку кількості тепла на опалення МЗК користується ПАТ “Київенерго” та надати мені цю методику;
3. надати повний розрахунок кількості тепла на опалення МЗК, що припадає на мою квартиру і зазначена в квитанціях за жовтень, листопад і грудень 2016 року;
4. надати показники будинкового лічильника тепла та розрахунок спожитого будинком тепла за жовтень, листопад і грудень 2016 року.

Відповідь прошу надіслати на мою домашню адресу____

16/01/17 19:00  VP_Son > xdimon    16/01/17 14:40Дерево
Є.
Навіть ДВА, як сьогодні "з'ясувалося". ;)
Справа в тому, що сьогодні отримали квитанції.
І в них - дві позиції по МЗК.
Про два лічильника повідомили в гарячій лінії Київенерго одному з власників, який туди дзвонив.
Саме цікаве, що я декілька років тому судився з ЖЕКом по опаленню. І в матеріалах справи були показники ОДНОГО лічильника.
Коли це Київенерго встигло вліпити другий? ;)

16/01/17 14:40  xdimonОтправить письмо > VP_Son    14/01/17 16:05Дерево
На доме счетчик тепла есть ?

14/01/17 16:05  VP_Son > ОК АКА Олюня    14/01/17 15:32Дерево
Де ТАМ? Збільшили лише в МЗК? Я ж власне споживання знаю.
Оль, ну "бред оф сивий кебел" же. ;)

14/01/17 15:32  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > VP_Son    14/01/17 15:29Дерево
они там типа на период морозов увеличивали температуру

14/01/17 15:29  VP_Son > ОК АКА Олюня    14/01/17 15:11Дерево
Платіжки ще взагалі немає - інформація про суму з кабінету Київенерго.
А власне споживання тепла я й так знаю. ;)

14/01/17 15:11  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > VP_Son    14/01/17 14:22Дерево
проверь, чья она...
Платежки, разосланные киевлянам, недействительны - Киевэнерго. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

14/01/17 14:22  VP_Son   Дерево
Хтось розбирався з принципом розрахунку оплати Київенерго за обігрів МЗК?
Якась чудасія твориться.
В мене лише третій рахунок від Київенерго.
Якщо за жовтень і листопад рахунки відрізнялися від квартирного теплолічильника десь на 20%, що ще прийнятно.
То за грудень - на 150% одразу!
Тобто за МЗК в грудні Київенерго виставило в півтора рази більше, ніж я витратив на опалення квартири.
Маразм.
Однак цей маразм не тільки в мене. Почав спостерігати аналогічні повідомлення з різних кінців міста. У різних ЖЕКів чи ОСББ спостерігається та ж тенденція - скрізь виросла В РАЗИ складова на опалення МЗК.
"Совпадение? Не думаю..." (с)

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100