RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Сплата судового збору посадовою особою


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
17/01/17 13:06  KsenijaОтправить письмо > sergeysergey-bc    16/01/17 19:21Дерево
чьи интересы защищает пос особа: свои или органа? тот и платит.

16/01/17 19:54  Marlboro! > sergeysergey-bc    16/01/17 19:21Дерево
А чому Ви думаєте, що в посадової особи взагалі буде відповідна правосуб'єктність на подачу позову? Яким чином взагалі позов буде подаватись посадовою особою - що це за ситуація така?

16/01/17 19:21  sergeysergey-bcОтправить письмо   Дерево
Шановні колеги,цікавить питання наступного змісту:
Посадова особа виявила бажання звернутись до суду за захистом своїх прав. Проте ЗУ "Про судовий збір" визначено коло осіб хто є платником судового збору, а це:
- громадяни України, іноземці, особи без громадянства, підприємства, установи, організації, інші юридичні особи (у тому числі іноземні) та фізичні особи - підприємці, які звертаються до суду чи стосовно яких ухвалене судове рішення, передбачене цим Законом.
У вказаному списку поняття "посадові особи" відсутнє. Тому виникає питання: посадова особа має сплатити судовий збір власними коштами чи з рахунку органу в якому він працює?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100