RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Сплата судового збору при поданні заяви про збільшення розміру позовних вимог


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
25/01/19 17:16  irena30 > akisara    19/01/17 17:33Дерево
похожее было в гражданском процессе. тоже склоняюсь к правильности 2 варианта

19/01/17 18:21  Rossi > akisara    19/01/17 17:33Дерево
вариант 2 (с учетом текущего максимального размера сбора)

19/01/17 17:33  akisara   Дерево
У 2014 році звернулись до господарського суду з позовною заявою, при цьому було сплачено максимальну ставку судового збору на той момент - 60 мз (73 080,00 грн.).
На сьогоднішній день справу направлено на новий розгляд до суду першої інстанції і ми подаємо заяву про збільшення розміру позовних вимог.
При цьому, відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 6 Закону України «Про судовий збір» у разі якщо розмір позовних вимог збільшено або пред'явлено нові позовні вимоги, недоплачену суму судового збору необхідно сплатити до звернення до суду з відповідною заявою.
Питання: виходячи з якої суми необхідно доплачувати судовий збір і чи взагалі йго непотрібно доплачувати?
Маю декілька думок:
1. Доплачувати взагалі непотрібно, оскільки на момент звернення до суду з позовною заявою було сплачено максимальну ставку та наполягати на застосуванні Закону "Про судовий збір" в редакціїї, що діяла на момент подання позову.
2. Вирахувати різницю між збільшеною сумою позовних вимог та заявленою при поданні позову і на цю різницю нарахувати судовий збір 1,5% (найбільш схиляюсь до цього варіанту)
3. Повністю перерахувати судовий збір виходячи зі збільшеної суми та застосувати діючі ставки судового збору (за вирахуванням раніше сплаченої сум збору).
Які думки?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100