RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи буде мораторій на перевірки ДФС у 2017 році?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
20/01/17 14:10  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Елена Ефимова    20/01/17 12:04Дерево
1. перечень форумов слева на мониторе, в т.ч. Разрешения, Лицензии и Проверки
2. поиск по форумам ДО создания новой темы [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
3. небесполезно - правила форумов [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

20/01/17 13:57  Rossi > Елена Ефимова    20/01/17 12:28Дерево
сам Закон, который устанавливает ограничения на проверки до конца 2017 г., налоговых проверок не касается

20/01/17 12:39  lawyer_beginnerОтправить письмо > Елена Ефимова    20/01/17 12:28Дерево
А ви читали цей закон?

20/01/17 12:36  skalaОтправить письмо > Елена Ефимова    20/01/17 12:28Дерево
де в цьому законі йде мова про 2017 рік

20/01/17 12:32  Marlboro! > Елена Ефимова    20/01/17 12:28Дерево
Ну так Ви ЗМІ читаєте чи норму? Там чітко написано про перевірки не ЗА 2015-2016, а В 2015-2016 роках.

Стосовно передісторії змін до норми: зявилась неоднозначна судова практика про застосування процитованої норми до всіх контролюючих органів влади, а не тільки ДФС.
Цю неточність захотіли усунути. Але через те, що законопроект внесено пізно, пізно проголосовано, пізно підписано і пізно опубліковано - зміни до процитованої Вами норми по суті в силу не вступили і ніякого правового ефекту не матимуть.

20/01/17 12:28  Елена ЕфимоваОтправить письмо > Rossi    20/01/17 12:16Дерево
Питаю тому, що в самому законі йдеться про обмеження перевірок у 2017 році (Ви цей закон читали?), але що стосується мораторію на проведенян перевірок ДФС, прописані роки 2015-2016... Проте з усіх засобів масової інформації лише чутно про те, що ДФС не буде перевіряти і у 2017 році.

20/01/17 12:16  Rossi > Елена Ефимова    20/01/17 12:04Дерево
При чем здесь проверки в 2017 г.? Там о проверках в 2015 и 2016 годах.

20/01/17 12:04  Елена ЕфимоваОтправить письмо   Дерево
Є Закон № 1728-VIII від 03.11.2016, в якому є зміни в ПКУ:

3. Установити, що у 2015 та 2016 роках перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців з обсягом доходу до 20 мільйонів гривень за попередній календарний рік Державною фіскальною службою України та її територіальними органами, Державною фінансовою інспекцією та її територіальними органами здійснюються виключно з дозволу Кабінету Міністрів України, за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки, згідно з рішенням суду або з вимогами Кримінального процесуального кодексу України. Зазначене обмеження не поширюється:
{Абзац перший пункту 3 розділу II із змінами, внесеними згідно із Законом № 1728-VIII від 03.11.2016 - діє до 31 грудня 2017 року}

Це означає, що у 2017 році ДФС буде проводити перевірки лише тих юр осіб які у 2015 та 2016 році отримали дохід більше 20 млн грн?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100