RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Банки: Кредиты / Депозиты

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Зміна іпотекодержателя на Вектор Плюс


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
22/01/17 16:23  ДВ1975Отправить письмо   Дерево
Шановні Форумчани! Допоможіть розібратись в ситуації.
В 2008 році між банком та майновим поручителем був укладений договір іпотеки. В 2011 році позичальник прострочив виконання зобов'язання щодо повернення кредитних коштів, банк звернувся до позичальника та майнового поручителя з вимогою про повне дострокове погашення кредиту, після чого звернувся до суду з позовом про стягнення солідарно з вказаних осіб заборгованості та отримав рішення суду про стягнення основної суми кредиту, процентів та штраф.
Виконавчі листи банк отримав: по майновому поручителю до ВДВС не подавав, по позичальнику - подав до ВДВС.
В 2015 році до суду звернувся Вектор Плюс з заявою про зміну стягувача, видачу дубліката виконавчого листа та поновлення строку для пред'явлення виконавчого документа до виконання. Суд змінив стягувача, по позичальнику - видав дублікат ВЛ та поновив строк, стосовно майнового поручителя - відмовив.
Таким чином, новий стягувач на даний час не може стягнути з майнового поручителя в рамках виконавчого провадження борг за рішенням суду 2011р.
Однак, до Вектора перейшло право вимоги за іпотечним договором (іпотеку посвідчувала нотарь Анохіна) на підставі нотаріально посвідченого договору про відступлення прав за іпотечним договором від 2012 року (нотарь Заєць), відповідні зміни зареєстровані в Реєстрі нотарем Чуловським, чомусь лише в листопаді 2016р.
Таким чином, іпотекодержателем на даний час є Вектор Плюс.
Є бажання оспорити реєстраційні зміни щодо нового іпотекодержателя.

ПИТАННЯ: Чи хтось стикався з питаннями перереєстрації в Реєстрі на нового іпотекодержателя Вектор Плюс? Може є рішення судів про незаконність такої перереєстрації? Можливо є інші варіанти виведення з під обтяження іпотекою нерухомого майна? Дякую за поради!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100