RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Азбука для ЧП / ФЛП

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

С какого момента возникает предпринимательская деятельность?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
25/01/17 13:59  Marlboro! > Шурик Сумы    25/01/17 13:28Дерево
Цей ФОП мав утримати з фізика (який не є ФОПом) ПДФО та військовий збір.
Сплата єдиного податку не звільняє від обов'язків податкового агенту.

Якщо продавала фізику не ФОПу, то мала самостійно подати за результатами року майнову декларацію і сплатити податок.
Як дізнаються - ну очевидно якщо про операцію знають тільки покупець і продавець, то ніяк. Але якщо якось дізнаються, то можуть покупцю донарахувати податки.

25/01/17 13:31  КИКА > Marlboro!    25/01/17 10:19Дерево
Дуже вдячна.

25/01/17 13:28  Шурик Сумы > Marlboro!    25/01/17 12:46Дерево
ФОП на єдиному податку - 2 та 3 група (покупець) купив ТМЦ у даної фізичної особи та не сплатив жодних податків, а які він повинен сплатити податки якщо він платник єдиного податку та купив товар у фізичної особи ?

Фізична особа продавала товар іншій фізичній особі на протязі 2016 року та не сплачувала жодних податків ! Які податки в даному випадку повинен сплатити продавець ? Як податкова дізнається про такі угоди між 2 фізичними особами ?

25/01/17 12:46  Marlboro! > Шурик Сумы    25/01/17 12:35Дерево
Якщо з цієї особи були утримані податки податковим агентом (таким агентом буде ФОП-покупець), або вона їх як фізособа платила сама (якщо продавала товар іншій особі не ФОПу), то по податках претензій не буде.
Зокрема, змусити ФО заплатити податки як ФОП податкова не зможе.

25/01/17 12:35  Шурик Сумы > Marlboro!    25/01/17 10:19Дерево
Спасибо Вам за ответ, а если например физическое лицо которое не зарегистрировано как ФЛП на протяжении 2016 г заключило с иными физическими лицами и ФЛП договора купли-продажи по которым данное физ. лицо продало покупателям ТМЦ на суму 10 млн грн ? Ответственность только по ст. 164 КоАп или все же есть налог на прибыль и иные штрафные санкции ?

25/01/17 10:19  Marlboro! > КИКА    25/01/17 09:53Дерево
Єдиний реальний ризик без реєстрації ФОПом це штраф по статті 164 КУпАП - строк давності по ньому 3 місяці з дня вчинення останнього виявленого епізоду ведення діяльності без реєстрація ФОПом.
Протокол по 164 КУпАП складається поліцією та деякими іншими органами (КРУ, т.е. держаудит, деякі інші - в статті 255 визначені) - що робить таку вірогідність практично ілюзорною.
Я колись дивився судову практику по 164 КУпАП - то в основному по ній попадають підпільні цехи чи "стихійні торговці" (ті, які на вулиці стають в випадковому місці і починають торгувати).

25/01/17 09:53  КИКА > Marlboro!    24/01/17 17:25Дерево
В мене питання по робочій ситуації.
Є токар, який працює на заводі на основному місці роботи, але три дні на тиждень. Кілька років поспіль, разів 5-8 на рік, він укладає договори ГПХ з ФОПом на виконання робіт. ФОП всі податки сплачує і звіти подає. Діяльність ФОПа, наявність в нього приміщення і станків, виконувані роботи цілком реальні.
Які ризики для токаря, який працює без реєстрації ФОПом?
Податкова перевіряла у сенсі ПДВ, питань не було. Знаю, що була перевірка держпраці, але з іншого питання. По цьому зауважень не було.

25/01/17 08:27  Marlboro! > Roy Jones.    24/01/17 22:44Дерево
А ще в цій постанові йдеться про аналіз статей КК, які вже давно скасовані.
Але, як я і вказав, на практиці досі керуються цим роз'ясненням в плані визначення того, що таке систематичність в господарській (підприємницькій) діяльності.

25/01/17 06:42  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Roy Jones.    24/01/17 22:44Дерево
а зачем копировать текст ссылки?

24/01/17 22:44  Roy Jones. > Marlboro!    24/01/17 17:25Дерево
Під здійсненням особою, не зареєстрованою як суб'єкт підприємництва, будь-якого виду підприємницької діяльності з числа тих, що підлягають ліцензуванню, слід розуміти діяльність фізичної особи, пов'язану із виробництвом чи реалізацією продукції, виконанням робіт, наданням послуг з метою отримання прибутку, яка містить ознаки підприємницької, тобто провадиться зазначеною особою безпосередньо самостійно, систематично (не менше ніж три рази протягом одного календарного року) і на власний ризик.

- В цій нормі мова йде про підприємницьку діяльність котра підлягає ліцензуванню

24/01/17 17:25  Marlboro! > Шурик Сумы    24/01/17 16:42Дерево

24/01/17 16:42  Шурик Сумы   Дерево
Если физическое лицо 3 раза в месяц продало иному физическому лицу компьютеры на сумму 600 тыс грн, то возникает ли обязательство у данного физического лица (продавца) регистрироваться ФЛП или это еще не предпринимательская деятельность в понимании законодательства Украины?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100