RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

1ДФ

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

29/08/17 15:51  zapitОтправить письмо > sinchuk    17/08/17 15:47Дерево
Доброго дня! Субагент працює згідно Субагентського Договору з Турагентом. Субагент та Турагент - ФОПи. Субагентові приходять рахунки від Туроператорів і він робить їх виплату на поточний рахунок Турагента, як транзитні кошти, фіксуючи їх в 1ДФ під кодом 157. Турагент просить Субагента висилати йому на 3 грн. більше, ніж вказано в Рахунку, аргументуючи це тим, що йому ці кошти треба пересилати Туроператорові, а за це банк знімає комісію. Які документи треба вимагати в даному випадку від Турагента щодо цих 3 грн. ? І чи треба їх також фіксувати в 1ДФ під кодом 157?

17/08/17 16:03  zapitОтправить письмо > Marlboro!    25/01/17 10:45Дерево
Доброго дня! Хочу написати запитання, не знаю, де краще:"Доброго дня!
ФОП працює на 3-тій групі 5% як Субагент з Турагентом згідно Субагентського Договору.
Я так розумію, що згідно Субагентського Договору Субагент надає послуги Турагенту з продажу тур. продуктів, бо в Субагентському Договорі вказано: "Турагент, який діє на підставі відповідних угод в інтересах тв від імені Туроператора, доручає, а Субагент приймає на себе, за винагороду,права і обов язки з реалізації Турпродуктув інтересах та від імені Туроператора на умовах даного Договору. Субагент у відносинах з Туристами представляє Туроператора і укладає з ними договори на туристичне обслуговування. "
Суму коштів, яку Субагент отримує від туристів за тур. продукти, він пересилає, як транзитні кошти (ця сума включає в себе винагороду Турагента), Турагенту (який теж на 3-тій групі єдиного податку) за відрахуванням своєї винагороди.
Яку суму треба вказувати мені в 1ДФ щодо Турагента під кодом 157? Повністю переслані мною транзитні кошти (а ця сума включає агентську винагороду Турагента)? Чи лише агентську винагороду Турагента?
Наперід дуже Вам дякую."
Підкажіть будь-ласка.

17/08/17 15:52  zapitОтправить письмо > sinchuk    17/08/17 15:47Дерево
Дякую. То податківці кажуть, що ФОПи -мають заносити в Книгу обліку доходів в Дохід усе поступлення в касу чи на поточний рахунок, не відраховуючи з нього свою винагороду, а от в Декларацію - заносити лишень свою винагороду.
А от над заповненням 1ДФ досі мучуся-як правильно. Надіюсь, може хтось підкаже.

17/08/17 15:47  sinchuk > zapit    17/08/17 15:38Дерево
Вибачте, не відповім по суті вашого питання, але десь попадалось мені, що не можна відраховувати із суми транзитних коштів "свою" винагороду. адже це можуть трактувати як "негрошові розрахунки"

17/08/17 15:38  zapitОтправить письмо > Marlboro!    25/01/17 10:23Дерево
Доброго дня!
ФОП працює на 3-тій групі 5% як Субагент з Турагентом згідно Субагентського Договору.
Я так розумію, що згідно Субагентського Договору Субагент надає послуги Турагенту з продажу тур. продуктів, бо в Субагентському Договорі вказано: "Турагент, який діє на підставі відповідних угод в інтересах тв від імені Туроператора, доручає, а Субагент приймає на себе, за винагороду,права і обов язки з реалізації Турпродуктув інтересах та від імені Туроператора на умовах даного Договору. Субагент у відносинах з Туристами представляє Туроператора і укладає з ними договори на туристичне обслуговування. "
Суму коштів, яку Субагент отримує від туристів за тур. продукти, він пересилає, як транзитні кошти (ця сума включає в себе винагороду Турагента), Турагенту (який теж на 3-тій групі єдиного податку) за відрахуванням своєї винагороди.
Яку суму треба вказувати мені в 1ДФ щодо Турагента під кодом 157? Повністю переслані мною транзитні кошти (а ця сума включає агентську винагороду Турагента)? Чи лише агентську винагороду Турагента?
Наперід дуже Вам дякую.

13/08/17 18:41  zapitОтправить письмо > zapit    28/07/17 22:57Дерево
Доброго дня! Вписала в 1ДФ під кодом 157 суму транзитних коштів, яку висилала Турагентові. Тепер не знаю, чи треба було писати під цим кодом лише суму агентської винагороди, чи так, як я написала - усю суму транзитних коштів. Якщо подати уточнюючий розрахунок, чи буде штраф? (Колонки 4 і 4а у мене пусті)?

28/07/17 22:57  zapitОтправить письмо > Marlboro!    25/01/17 10:45Дерево
Доброго дня! 1 ДФ складає ФОП, який працює Субагентом та отримує кошти на свій поточний розрахунковий рахунок від туристів. Комісійну винагороду він залишає собі, а решту суми - направляє як "транзитні кошти" Агентові - іншому ФОПу. Чи треба ці транзитні кошти Субагентові фіксувати в 1ДФ і якщо треба, то під яким кодом? Дякую.

25/01/17 10:45  Marlboro! > protopopovskoe    25/01/17 10:34Дерево
По ідеї можна і так. При подачі двох однакових звітів 1-ДФ дані задвоюються - і гіпотетично задвоєння можна зняти уточненням.
В мене самого просто колись був такий випадок і інспектор з податкової говорила, що самий кращий варіант як раз подавати лист. Можливо вона просто не хотіла морочитись з моїми уточнюючими або подумала, що я не справлюсь з його заповненням :))

25/01/17 10:34  protopopovskoeОтправить письмо > Marlboro!    25/01/17 10:23Дерево
а если сроки подачи еще не прошли можно ли сделать нову звітну з ознакою один в дев'ятій колоночці? перший звіт не онулюється?

25/01/17 10:23  Marlboro! > protopopovskoe    25/01/17 10:13Дерево
Напишіть листа в свою ДПІ - опишіть, що помилково подали два звіти, прикладіть квитанції №2 по обох, і вкажіть, що останній був поданий помилково, просите не приймати його, в обліку не проводити і поставити "до відома".

25/01/17 10:13  protopopovskoeОтправить письмо   Дерево
отправила отчет 1 дф один и тот же два раза. оба приняты. что делать?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100