RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Все о Пенсии

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Документи для призначення пенсії потерпілим від аварії на ЧАЕС

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

19/03/17 20:50  tsvyetОтправить письмо > sia642    29/01/17 00:34Дерево
Відповідно до правової позиції Вищого адміністративного суду України, викладеної в довідці за результатами вивчення та узагальнення судової практики перегляду Вищим адміністративним судом України в касаційному порядку судових рішень у справах про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; про пільгове оподаткування суб'єктів господарювання, що діють на територіях, які зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи (01.01.2007) єдиним документом, що підтверджує статус громадянина, який постраждав внаслідок Чорнобильської катастрофи, та надає право на користування пільгами, встановленими Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", у тому числі призначення пенсії зі зменшенням пенсійного віку, встановленого для одержання державних пенсій, є посвідчення "Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС" або "Потерпілий від Чорнобильської катастрофи".
ІНШИХ ДОКУМЕНТІВ НЕ ПОТРІБНО.

29/01/17 01:05  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > sia642    29/01/17 00:34Дерево
перечень форумов слева на мониторе, в т.ч. Все о Пенсии

29/01/17 00:34  sia642Отправить письмо   Дерево
Маю посвідчення потерпілого від аварії на ЧАЕС 4 категорії. В 2006-2012 р. я працювала в Боярці (зона посиленого радіологічного контролю). В цей час була прописана у Запоріжжі. При моєму зверненні в ПФУ з приводу призначення пенсії зі зниженням пенсійного віку вимагають довідку про те, що не просто юрадреса підприємства в Боярці, а й моє робоче місце знаходилось там. З великою натяжкою, погоджуюсь. Але ще вимагають довідку про моє проживання в Боярці. Пояснили, що депутат міськради останнього скликання може дати довідку про проживання за будь-який час. Аргументи мої, що в законі написано, що я мала або працювати, або проживати в зоні, і що остання вимога безпідставна, не дали результатів. За це питання хочу постояти. Думаю, що права я.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100