RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Подача иска на ППР после 10 дней (согласованные или несогласованные)


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
30/08/17 10:25  ValeryTutkin > Sandee    2/02/17 09:27Дерево
Как обжалования ? Мне кажется придется идти по Вашим стопам

23/08/17 13:58  ValeryTutkin > Ликвидатор    2/02/17 16:20Дерево
Скасовано на основании Приказа Минфина от 28.12.2015 № 1204 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Действующая редакция не имеет формулировки: «підлягає виведенню з цієї картки»
Прошу помощи. Кто знает чем регулируется действующая процедура учета налогового долга ?

2/02/17 16:20  ЛиквидаторОтправить письмо > Sandee    2/02/17 09:27Дерево
Прямая норма закона [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] плюс разъяснение фискальной службы, как её применять на практике [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] это более, чем достаточно, чтобы отмести любые сомнения.
Всё будет хорошо.
Я узнавал :)

2/02/17 09:27  Sandee > Ликвидатор    1/02/17 09:32Дерево
Колеги, дякую за плідну дискусію. Будемо сподіватися на імперативну норму, але і не забувати про гірший варіант.

1/02/17 09:32  ЛиквидаторОтправить письмо > Marlboro!    31/01/17 20:11Дерево
Позиция коллегии ВАСУ явно за рамками закона.
Ведь норма п. 56.18 ст. 56 НКУ императивная.

1/02/17 09:20  ЛиквидаторОтправить письмо > Marlboro!    31/01/17 20:14Дерево
То було ще до Податкового кодексу.
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] При зверненні платника податків до суду з позовом щодо визнання недійсним рішення контролюючого органу податкове зобов'язання вважається неузгодженим до дня набрання судовим рішенням законної сили.

Відповідно до пп. 4.4 п. 4 Порядку направлення органами державної податкової служби податкових повідомлень-рішень платникам податків, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.2010 р. N 985 <...>, у разі надходження до органу державної податкової служби ухвали суду про порушення провадження у справі за позовом платника податків після закінчення граничного строку сплати, сума грошового зобов'язання, нарахована у картці особового рахунка платника податків, підлягає виведенню з цієї картки до окремого реєстру, де вона міститься до дня набрання судовим рішенням законної сили.

Тобто у разі надходження до органу ДПС ухвали адміністративного суду до АС "Аудит" заноситься інформація щодо дати отримання органами ДПС ухвали про відкриття провадження у справі. Інформація про оскарження експортується з АС "Аудит" до АІС "Облік податків та платежів", на підставі чого сума грошового зобов'язання виключається із картки особового рахунка платника податків та переноситься до окремого реєстру, де вона міститься до дня набрання судовим рішенням законної сили.

31/01/17 20:14  Marlboro! > Marlboro!    31/01/17 20:11Дерево

31/01/17 20:11  Marlboro! > Sandee    31/01/17 12:53Дерево
Ну наприклад (хоча і не повністю аналогічна ситуація) [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] :

Виникнення податкового боргу є юридичним фактом, який пов'язаний із несплатою узгодженої суми податкового зобов'язання протягом установленого строку.

Зазначений строк переривається у разі звернення платника податків до суду із позовом про визнання недійсним рішення контролюючого органу згідно з пунктом 56.18 статті 56 ПК України. При цьому податкове зобов'язання вважається неузгодженим до розгляду судом справи по суті.

Однак, у разі несвоєчасного звернення платником податку до суду (поза межами строку сплати узгодженого податкового зобов'язання, але в межах строків давності, як це передбачено статтею 102 ПК України) несплачене податкове зобов'язання перетворюється на податковий борг платника податків у силу прямого припису підпункту 14.1.175 пункту 14.1 статті 14 ПК України.

При цьому, порядок погашення податкового боргу регулюється нормами глави 9 ПК України. Ці норми не передбачають зупинення процедур погашення, у тому числі примусового стягнення податкового боргу в разі оскарження платником податків до суду раніше узгодженої суми податкового зобов'язання.

31/01/17 17:48  ЛиквидаторОтправить письмо > Sandee    31/01/17 12:53Дерево
Нужно не интернет лопатить, а Налоговый кодекс.
56.17.5. ...
День закінчення процедури адміністративного оскарження вважається днем узгодження грошового зобов'язання платника податків.

56.18. З урахуванням строків давності, визначених статтею 102 цього Кодексу (Прим.: 1095 днів), платник податків має право оскаржити в суді податкове повідомлення-рішення або інше рішення контролюючого органу у будь-який момент після отримання такого рішення.

Рішення контролюючого органу, оскаржене в судовому порядку, не підлягає адміністративному оскарженню.

Процедура адміністративного оскарження вважається досудовим порядком вирішення спору.

При зверненні платника податків до суду з позовом щодо визнання протиправним та/або скасування рішення контролюючого органу грошове зобов'язання вважається неузгодженим до дня набрання судовим рішенням законної сили.

31/01/17 15:02  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Sandee    30/01/17 19:20Дерево
реплики с грамматическими ошибками, затрудняющими восприятие изложенного, могут быть удалены. (с) правила форумов [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

абырвалг

31/01/17 13:07  Sandee > Sandee    31/01/17 12:53Дерево
Для нас факт неузгодженості важливий в першу чергу у звязку із провадженням по 212 ККУ, яке зараз йде і слєдак в курсі про пропуск строків.

31/01/17 12:53  Sandee > Marlboro!    30/01/17 19:28Дерево
Перелопатив інтернети, є протилежні думки без аргументів.
(1) ПЗ стає знову неузгодженим,
(2) ПЗ не стає неузгодженим,
(3) ПЗ стає неузгодженим, але крім того вже виник податковий борг, щодо якого факт оскарження нічого не міняє.

В листах ДФС теж нічого толкового крім цього:

11. Норми Закону та Методичних рекомендацій не містять положень щодо того, чи може платник податку повторно протягом встановленого терміну (до 17.04.2015 р.) звернутись із заявою про податковий компроміс у випадку, коли виникли нові обставини (наприклад, оскарження до суду узгоджених податкових повідомлень-рішень у межах строку на подання такого позову).

Враховуючи ту обставину, що платник податків має право оскаржити будь-яке ППР з урахуванням строків давності (3 роки) і таке ППР вважається неузгодженим з моменту порушення провадження у справі, останній може повторно звернутись з заявою про застосування процедури податкового компромісу.

30/01/17 19:28  Marlboro! > Sandee    30/01/17 19:20Дерево
Заново неузгодженим ППР не стане, може бути застосована процедура примусового стягнення.
Якщо оплатите ППР і потім його скасують, то ця сума буде переплатою по відповідному податку (відповідній картці).

30/01/17 19:20  Sandee   Дерево
Если обязы по ППР стали узгоджеными, и мы подали иск позже, становится ли опять обязы неузгоджеными или налоговая имеет право даже после иска слать нам вымогу, применять арест и подавать иск на взыскание с нас денег?
Прошу прощения за сленг)

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100