RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Банки: Кредиты / Депозиты

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Зняти обтяження з нерухомості

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

16/03/17 10:13  Aleks01Отправить письмо > zapit    31/01/17 17:38Дерево
У меня знакомый еще 10 лет назад взял кредит в "ОТП банк" как физическое лицо, в залог было взято помещение, собственником которого он является. Срок уплаты кредита заканчивается через 10 дней, т.е. вносят окончательную сумму погашения. Он позвонил в банк и спросил как снять ипотеку - она ведь числится по Реестру как в ипотечном кредите, на что в банке сказали, что мы вам дадим справку, что кредит погашен полностью и вы с ней пойдете к нотариусу и он все снимет, НО справка стоит 600 грн. !! Правомерно ли это и можно ли идти к реестрптору, а не к нотариусу и сколько это может стоить ? Спасибо за будущие ответы .

12/02/17 17:06  decisionmakerОтправить письмо > zapit    12/02/17 14:11Дерево
А ну точно да...
Як мжна було забути про ланалогію і про податкову.
робіть нотаріальну довіреність, Вам її ніхто не забороняє робити.

Щодо Вашого питання стосовно хто її має оплачувати вам вже неоднразово була нададана відповідь, ВИ, якщо ДІУ не захоче зробити добрий жест щедрості.

12/02/17 16:57  decisionmakerОтправить письмо > Ksenija    12/02/17 13:12Дерево
Так і я проце!
Якщо вірити ТС.
То у файному місті Львові працює, як мінмум один тупий Реєстратор.

12/02/17 14:49  KsenijaОтправить письмо > zapit    12/02/17 14:11Дерево
ааа. ну зачем мне с Вами спорить? делайте доверенность - Ваше право.

12/02/17 14:11  zapitОтправить письмо > Ksenija    12/02/17 13:12Дерево
Коли подає в податкову звітність за підприємця людина,яка не є його бухгалтером, від цієї людини податкова вимагає нотаріальну довіреність, де вказано, що вона має право на подачу цих документів. Тут аналогічна ситуація.

12/02/17 13:12  KsenijaОтправить письмо > decisionmaker    11/02/17 20:01Дерево
а зачем ипотекодавцу нот доверенность? думаете регистратор на этом остановится? почему надо идти выполнять незаконные требования регистратора?

11/02/17 20:39  zapitОтправить письмо > decisionmaker    11/02/17 20:10Дерево
м. Львів

11/02/17 20:14  decisionmakerОтправить письмо > decisionmaker    11/02/17 20:10Дерево
Щось дивно спочатку Ви писали про якесь рішення суду, потім про довіреність.
На вашому місті я б дарамено не тратив часу, а звернувся до нотаріуса, який би все нормально зняв.
Правда за комфорт потрібно платити.
Але кожному своє.

11/02/17 20:10  decisionmakerОтправить письмо > zapit    11/02/17 15:14Дерево
А на чому грунтується така відповідь реєстратора.
Де в законодавстві прописано, що працівникам юридичної особи для вчинення певних дій підійде проста довіреність, а для не працівників лише нотаріальна.
І де в законодавстві прописано, що в довіреності має обов'язково вказуватися посада працівника ?
І що реєстратор має вимагати окрім документа, що посвідчує особу також і документ який посвідчує наявність трудових відносин з довірителем?

Яке місто де вас так проконсультувати ?
В якому місті ви знімаєте ваші обтяження ?

11/02/17 20:04  decisionmakerОтправить письмо > zapit    11/02/17 15:11Дерево
Обов'язок зняти іпотеку і заборону у разі виконання зобов'язань покладено на іпотекрдержателя.
Але відповідальність практично відсутня, тому іпотекодержатель дає іпотекодавцю всі необхідні документи і той самостійно все знімає.

11/02/17 20:01  decisionmakerОтправить письмо > Ksenija    11/02/17 14:53Дерево
Ну якщо іпотекодавець звертається і просить видати йому документи для зняття заборони і іпотеки.
То іпотекодержатель надає йому всі необхідні документи в тому числі і довіреність.
Якщо іпотекодавець просить нотаріальну довіреність то іпотекодержатель як правило не відмовляє, а просто говорить, що нотаріальні послуги має сплатити сам іпотекодавець.

11/02/17 15:15  zapitОтправить письмо > decisionmaker    10/02/17 20:07Дерево
а Ви теж напевне знімали обтяження, бо так добре орієнтуєтесь?

11/02/17 15:14  zapitОтправить письмо > Ksenija    11/02/17 14:53Дерево
Треба оплатити послуги нотаріуса, який видасть мені Довіреність, нотаріально-посвідчену, що я маю право подавати документи для зняття обтяження. ДІУ видало мені просту Довіреність, нотраріусом не посвідчену. А реєстратор сказав, що така Довіреність дійсна тільки для працівників ДІУ, а я - не працівник ДІУ.

11/02/17 15:11  zapitОтправить письмо > kyivlegal    10/02/17 14:18Дерево
В іпотечному Договорі взагалі не вказано, хто повинен подавати документи.

11/02/17 14:53  KsenijaОтправить письмо > decisionmaker    10/02/17 12:10Дерево
нот услуги за что - за доверенность? что-то я не нашла такого.

11/02/17 14:51  KsenijaОтправить письмо > zapit    10/02/17 13:16Дерево
потому государство наше считают коррумпированным. будете ходить пока не устаните. устаните - сдавайте. приостановят и предложат донести чего не хватает.

10/02/17 20:07  decisionmakerОтправить письмо > zapit    10/02/17 13:16Дерево
Я читав, що ви ходили, ще в попередньому повідомленні.
Не лінуйтесь перечитайте як вам порадив колега ваш договір, а також порядок реєстрації речових прав і відповідний закон про реєстрацію.
Обов'язок на зняття заборони і іпотеки покладений на іпотекрдержателя.
Але на практиці вони просто видають лист про відсутність заборгованості довіреність (просту не нотаріальну) та інші супутні документи, а ви вже самостійно йдете до реєстратора і знімаєте.

А вашому реєстратору порадьте нахай сходить на курси підвищення кваліфікації.

10/02/17 14:18  kyivlegalОтправить письмо > zapit    31/01/17 17:38Дерево
А в договорі іпотечному що написано, хто зобов'язаний подавати документи ?
Здається мені, що Державна іпотечна установа просто не хоче платити кошти за зняття обтяження і направляти свого представника, тому і футболять Вас.

10/02/17 13:16  zapitОтправить письмо > decisionmaker    10/02/17 12:07Дерево
нотаріальна довіреність потрібна - ходила на особистий прийом до Державного реєстратора, він це сказав

10/02/17 12:11  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > decisionmaker    10/02/17 12:07Дерево

10/02/17 12:10  decisionmakerОтправить письмо > zapit    10/02/17 11:44Дерево
А до вашого конкретного питання.
То так, державна іпотечна установа має право пропонувати Вам оплатити нотаріальні послуги, а без оплати нічого не робити.

10/02/17 12:07  decisionmakerОтправить письмо > zapit    10/02/17 11:44Дерево
А ви прислухайтесь до поради колеги 1/02/17 13:01 Ksenija > zapit 31/01/17 17:38
і тоді будете знати напевно які потрібно документи.
Нотаріальна довіреність непотрібно сто відсотків.

10/02/17 11:44  zapitОтправить письмо > Ksenija    1/02/17 13:01Дерево
Доброго дня!
Погасила достроково іпотечний кредит, взятий в Державній іпотечній установі. Для зняття обтяження з квартири та припинення іпотеки потрібна Довіреність на моє ім`я, посвідчена нотаріально, надрукована на спеціальному бланку нотаріальних документів, в якій вказано, що Державна іпотечна установа уповноважує мене зробити реєстрацію припинення обтяження (заборону відчуження)та припинити іпотеку нерухомого майна. В Державній іпотечній установі, кажуть, що я маю заплатити за нотаріальні послуги (посвідчення довіреності) та за реєстрацію довіреності. Чи має право
Державна іпотечна установа вимагати оплату таких платежів? Дякую.

9/02/17 20:44  zapitОтправить письмо > Ksenija    1/02/17 13:01Дерево
Була на особистому прийомі у держ. реєстратора - казав подавати документи через ЦНАП, але потрібна Довіреність, посвідчена нотаріально, надрукована на спец. бланку нотаріальних документів, в якій вказано, що Держ.іпотечна установа уповноважує мене зробити реєстрацію припинення обтяження (заборону відчуження)та припинити іпотеку нерухомого майна.Нотаріальні послуги, кажуть, що я маю оплатити. Чи має право Держ. іпотечна установа вимагати оплату нотаріальних послуг щодо даної довіреності? Дякую.

1/02/17 13:01  KsenijaОтправить письмо > zapit    31/01/17 17:38Дерево
я так понимаю официально сдать и получить официальный ответ ЦНАП.

31/01/17 17:38  zapitОтправить письмо   Дерево
Доброго дня! Достроково погасила іпотечний кредит, взятий у Держ. іпотечній установі на квартиру. Маю пакет документів від Державної іпотечної установи для держ.реєстратора, щоб той зняв обтяження. Пробувала подати такі докуманти держ. реєстратору через ЦНАП - там відповіли, що без Рішення Суду, де вказано, що Суд зобов язує держ. реєстратора зняти обтяження з квартири в мене нічого не вийде. Ніякого судового процесу щодо цієї квартири в мене не було- вчасно платила усе і згідно Договору достроково погасила іпотеку, згідно Договору це було можливо. В Держ. іпотечній установі кажуть, що держ. реєстратор не має право відмовляти у знятті обтяження. До нотаріуса йти знімати обтяження не хочу - це набагато дорожче коштує. Що в такій ситуації робити? Дякую.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100