RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Разрешения, Лицензии и Проверки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Забір торгової виручки експедитором на підставі угоди ЦПХ. Чи потрібна ліцензія?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
3/03/17 13:27  kyivlegalОтправить письмо > Елена Ефимова    2/03/17 20:14Дерево
как Вы можете получать от Ваших Покупателей через Ваших ФЛП и ФЛ наличные средства без кассового аппарата (если средства получены от физлиц)
______________
Споживач на підставі договору доручення поручає кур'єру внести готівку на поточний рахунок підприємства через відділення любого банку.

3/03/17 13:26  kyivlegalОтправить письмо > Елена Ефимова    2/03/17 20:14Дерево
А отримання коштів на підставі договору доручення з наступним перерахуванням довірителю - усталена практика..
_____________
+1, багато перевізників (міст і т.д.) працюють за такою схемою

2/03/17 20:14  Елена ЕфимоваОтправить письмо > ashatana    2/02/17 14:27Дерево
Я прошу прощения, но если Вы юрлицо, то как Вы можете получать от Ваших Покупателей через Ваших ФЛП и ФЛ наличные средства без кассового аппарата (если средства получены от физлиц) + нужноу читывать лимит расчётов наличными средствами между субъектами хозяйствования

4/02/17 17:21  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > iwka    3/02/17 16:15Дерево
А Вам не здається, що в даному випадку відсутня "мета переказу" як ознака певної діяльності, а приймання готівки здійснюється на виконання певного договору? І як бути, наприклад, страховим агентам у такому випадку? До речі, ця постанова стосується випадків лише "...за допомогою платіжних пристроїв та через пункти приймання готівки...", перечитайте уважніше.

3/02/17 16:15  iwkaОтправить письмо > Евгений Осычнюк    3/02/17 10:22Дерево
1)В постанові НБУ "Про врегулювання питань щодо приймання готівки для подальшого її переказу" говориться про те, що "п.1 Операції з приймання готівки в гривнях для подальшого її переказу....здійснюють виключно:банки;комерційні агенти банків - юридичні особи, які уклали агентські договори з банками;
небанківські фінансові установи, які відповідно до законодавства України отримали ліцензію відповідного органу на переказ коштів...." Враховуючи, що автор запитання, навряд, має статус банку, комерційного агента банку, йому необхідно отримати отримувати ліцензію.
2) "І до чого тут "з метою переказу"? Відповідно до Закону про платіжні системи під переказом розуміється "п.1.24 рух певної суми коштів з метою її зарахування на рахунок отримувача або ВИДАЧІ ЙОМУ В ГОТІВКОВІЙ ФОРМІ (як у випадку автора).

3/02/17 10:22  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > iwka    2/02/17 17:39Дерево
"Отримання коштів з метою подальшого їх переказу потребує отримання ліцензії НБУ" (С) - це звідки? І до чого тут "з метою переказу", якщо отримання коштів від покупців може бути елементом, наприклад, змішаного договору (експедиційні послуги + доручення)? А отримання коштів на підставі договору доручення з наступним перерахуванням довірителю - усталена практика, яка не заперечується державними органами.

2/02/17 17:39  iwkaОтправить письмо > ashatana    2/02/17 14:27Дерево
Отримання коштів з метою подальшого їх переказу потребує отримання ліцензії НБУ. Відповідальність - ст. 166-8 КУпАП - штраф від ста до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян... Окрім цього правочин може бути визнано недійсним (Стаття 227 ЦКУ). Наслідки визнання правочину недійсним 1) або двостороння реституція, або 2)стягнення всього отриманого прибутку в дохід держави. Якщо Ви маєте статус оператора поштового зв"язку, проблем не повинно бути.

2/02/17 14:53  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > ashatana    2/02/17 14:27Дерево

2/02/17 14:27  ashatana   Дерево
Укладаємо договори з ФОПами і просто фіз. особами (угоди ЦПХ) на транспортно-експедиційні послуги. Обовязки - доставка товару і забір та доставка в касу підприємства виручки від клієнтів. Чи може це тлумачитись як фін. послуга? Яка відповідальність, якщо так?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100