RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Авто

Автофорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Поліцейські вимагають ТТН та дорожній лист, чи правомірно це?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
17/02/17 11:24  Sub ZeroОтправить письмо > Елена Ефимова    17/02/17 10:25Дерево
Наскільки я розумію ніде в законі не сказано, дорожній лист не потрібен.
Та обставина, що раніше в законі була вимога про обов'язковість наявності дорожнього листа, а потім цю вимогу з закону прибрали не означає, що постанову вимоги постанови КМУ можна ігнорувати.
От якби в законі прямо було сказано, що дорожній лист не потрібен, то це була б інша справа.

про заморожені штрафи не зрозумів. В чому полягає таке замороження? Чому заморожені? На якій підставі?

17/02/17 10:25  Елена ЕфимоваОтправить письмо > Sub Zero    16/02/17 17:56Дерево
Тут спірне питання, про подорожній (дорожній), його усюди скасували крім цієї Постанови КМУ.. Закон має вищу юридичну силу чим Постанова.
Так штрафи є, але вони фактично "заморожені" для накладання їх поліцією.

16/02/17 17:56  Sub ZeroОтправить письмо > Елена Ефимова    10/02/17 18:32Дерево
Та отож, выходит, что подорожный лист все таки нужно иметь и полиция имеет право требовать его предъявить.
Ответственность, вроде бы ст. 122 КУпАП подходит. Еще ст. 128, 133-1 посмотрите.

10/02/17 18:32  Елена ЕфимоваОтправить письмо > skala    10/02/17 12:37Дерево
Дякую за відповідь.
Чому ж вони не скасовують постанову КМУ № 207 від 19.02.2009 р.?(
P.S. Щось мене на 1995 рік потягнуло))).

10/02/17 12:37  skalaОтправить письмо > Елена Ефимова    9/02/17 15:45Дерево
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ ЛИСТ
від 25.07.2013 р. N 8312/25/10-13
Міністерство інфраструктури України опрацювало лист Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва від 10.06.2013 р. N 5058/0/20-13 щодо розгляду питань, порушених у зверненні, та повідомляє таке.
Законом України від 05.07.2011 р. N 3565-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення надмірного державного регулювання у сфері автомобільних перевезень" було внесено зміни до частини другої ст. 16 Закону України "Про дорожній рух" в частині виключення дорожніх (маршрутних) листів з переліку документів, що повинен мати при собі водій та на вимогу пред'являти для перевірки. Крім того, зазначеним Законом вносяться зміни до Закону України "Про автомобільний транспорт" в частині виключення слів "дорожній лист". Таким чином, обов'язкове використання дорожнього листа було скасовано.
З метою приведення у відповідність із законодавством наказу Міністерства транспорту від 14.10.97 р. N 363 "Про затвердження Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні", зареєстрованого в Міністерстві юстиції 20.02.98 р. за N 128/2568, Мінінфраструктури проводиться робота з розробки відповідного проекту наказу, яким, зокрема, пропонується виключити пункт 11.3 розділу XI, що регламентує обов'язкову наявність дорожнього листа при перевезенні вантажів. Перший заступник Міністра К. Єфименко

И почти созвучно..

9/02/17 15:45  Елена ЕфимоваОтправить письмо > skala    9/02/17 15:10Дерево
Подивіться чинну постанову КМУ № 207 від 25.02.1995 р. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

Фігурує поняття "дорожній лист".

9/02/17 15:10  skalaОтправить письмо > Елена Ефимова    9/02/17 10:08Дерево
по перше "подорожній", а по - доуге, якщо не помиляюсь:
МІНІСТЕРСТВО СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ НАКАЗ від 29 грудня 1995 року N 488/346 Про затвердження типових форм первинного обліку роботи вантажного автомобіля
втратив чинність згідно з наказом Міністерства інфраструктури України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
 від 10 грудня 2013 року N 1005/1454.
додатково див. лист ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА ЛИСТ
від 16.08.2013 р. N 7443


9/02/17 10:08  Елена ЕфимоваОтправить письмо > ротор    9/02/17 09:10Дерево
У ст. 48 ЗУ Про автомобільний транспорт, вказано,що Автомобільні перевізники, водії повинні мати і пред'являти особам, які уповноважені здійснювати контроль на автомобільному
транспорті та у сфері безпеки дорожнього руху, документи, на
підставі яких виконують вантажні перевезення.

в цій статті згадується які саме документи (ТТН в т.ч.):
для автомобільного перевізника - документ, що засвідчує
використання транспортного засобу на законних підставах, інші
документи, передбачені законодавством;

для водія - посвідчення водія відповідної категорії,
реєстраційні документи на транспортний засіб, товарно-транспортна
накладна або інший визначений законодавством документ на вантаж,
інші документи, передбачені законодавством.

Поліція ж здійснює контроль на автомобільному транспорті та у сфері безпеки дорожнього руху?
В інші документи підпадають дорожні листи (в дорожньому листі вказується медичний та тех огляд)?

Що буде якщо не надати поліції ТТН, дорожній лист, чи ін документ, що підтверджує проходження предрейсового медичного огляду та тех огляду?

Дякую за допомогу.

Що буде якщо водій не предявить


9/02/17 09:10  роторОтправить письмо > Елена Ефимова    8/02/17 22:00Дерево
Вимоги поліцейських щодо надання документів на вантаж незаконні.
Додатково до вимог ПДД гляньте ЗУ "Про національну поліцію" (статті повноваження поліцій та зупинка транспортного засобу).

8/02/17 23:10  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Елена Ефимова    8/02/17 22:00Дерево
не обращайте внимания, он и форумы в целом тоже считает бесполезными и неинтересными, но почему-то не уходит ;)

8/02/17 22:00  Елена ЕфимоваОтправить письмо > Defender    8/02/17 19:38Дерево
Если Вы знаете ответ, то напишите его с аргументацией, а не говорите, что тема бесполезна. Если Вы ответ не знаете, то тогда зачем писать, что тема не нужна, она Вам тоже может пригодиться.

8/02/17 19:38  Defender > Елена Ефимова    8/02/17 16:41Дерево
напишите запрос в ГУ полиции и вам ответят..
есть у вас свой широкопрофильный юрист предприятия, пусть если сам не знает так напишет спросит.. эта тема на форуме мало кому интересна,
такие знания собирать и хранить бесполезно

8/02/17 16:41  Елена ЕфимоваОтправить письмо   Дерево
Поліцейськи вимагають ТТН та дорожній лист, хоча відповідно до частини 2 ст. 16 Закону України “Про дорожній рух”, водій зобов'язаний:
мати при собі:
посвідчення водія,
реєстраційний документ на транспортний засіб,
а у випадках, передбачених законодавством, - страховий поліс (сертифікат) про укладення договору обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобі.
Не зазначено, що повинен бути дорожній лист та ТТН.

Дорожні листи згадуються лише в постанові КМУ № 207 від 25.02.1995 р.
ТТН в цій постанові та в Правилах перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні.
Штрафу за відсутність ТТН у водія взагалі немає...
Є Штраф за непроходження щозмінного медичного огляду та контролю технічного стану авто...

Чи правомірні вимоги Поліцейських?
Чи мають вони право накладати штраф за відсутність підтвердження проходження медогляду та техогляду перед рейсом?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100