RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Авто

Автофорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Проблеми з СК «Іллічівська» - Київ


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
10/02/17 15:01  Korni > ОК АКА Олюня    10/02/17 14:58Дерево
Спасибо, искала и не нашла ))) видать не там искала.

10/02/17 14:58  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Korni    10/02/17 14:55Дерево

10/02/17 14:57  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Korni    10/02/17 14:55Дерево

10/02/17 14:55  Korni   Дерево
Доброго дня, прошу допомоги юристів.
Мало місце ДТП у травні 2016 р.
Клієнт не винуватий.
За допомогою аварійного комісара оформили євро протокол. Винуватець ДТП признав відразу свою провину та написав заяву до своєї СК «Іллічівське» - надалі - СК. Клієнт теж подав всі документи в цю саму СК на відшкодування заподіяної шкоди по цивілці. СК призначило експертизу та визначила суму страхового відшкодування про що СК повідомило клієнта офіційним листом з зазначенням суми.
Протягом 90 днів відшкодування збитків не відбулось. Після письмових скарг до СК, Нацкомфінпослуг, з СК почали телефонувати та пропонувати суму меншу в два рази від зазначеної в листі. Клієнт не погодився. Хоча на той самий час у СК вже декілька місяців проходив аудит. Ще 3 місяці потому почалась процедура ліквідації та якесь інше ТОВ придбало права на дану СК. Процедура ліквідації ще не завершена, бо в інакшому випадку було б вже задіяне МТСБУ, та відшкодовувало збитки.
На даний час на гарячій лінії СК клієнту взагалі відмовляють в відшкодуванні заподіяної шкоди, мотивуючи це тим, що не правильно складено євро протокол, в якому не зазначений винуватець. Та надає інформацію про інше ТОВ яке тепер є власником всіх активів СК. І що тепер потрібно туди звертатись (в Полтаву), там знаходяться всі документи та архіви по ДТП (що б зробити копії документів).
Підкажіть які мають бути дії за для того щоб кошти були відшкодовані.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100