RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Адвокатский экзамен

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Обчислення стажу в галузі права для здачі кваліфікаційного іспиту


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
19/09/17 03:34  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > mrs.kotova    18/09/17 22:13Дерево
ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ
Ми шукаємо саме тебе, якщо:
· Маєш повну загальну середню освіту [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

18/09/17 22:13  mrs.kotovaОтправить письмо > Yevhen_licit    21/02/17 12:49Дерево
Ради адвокатури України від 17 грудня 2013 року № 270, затверджено перелік професій і посад, які дають юридичний стаж. Це зокрема, такі: юрисконсульт, начальник юридичного відділу, нотаріус, суддя, слідчий, помічник нотаріуса або адвоката, робота на інших посадах, які вимагають вищої юридичної освіти за спеціальністю правознавство або правоохоронна діяльність (!). Увага питання: Чи відноситься до цього переліку робота в патрульній поліції?

18/09/17 12:08  Нюша2015Отправить письмо > Yolka_Yulia    15/09/17 15:13Дерево
Вот еще поправочка. Разъяснение больше конкретизирует должность помощника адвоката.

18/09/17 10:45  Нюша2015Отправить письмо > Yolka_Yulia    15/09/17 15:13Дерево
Может у кого-то есть информация. Если у меня стаж работы по трудовому договору в области права 1 год.11 мес. Остальное - работа по ГПХ.
В таком случае без вариантов? Нужно доработать стаж?

Так хочется в судебном порядке признать договор ГПХ трудовым.
Эх...если б только это знал мой драгоценный работодатель((

18/09/17 10:32  Нюша2015Отправить письмо > Yolka_Yulia    15/09/17 15:13Дерево
Ясно. Спасибо за информацию.

16/09/17 01:09  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > kyivlegal    15/09/17 15:54Дерево

15/09/17 15:54  kyivlegalОтправить письмо > Нюша2015    15/09/17 14:33Дерево
То есть речь идет о стаже работы не менее 2-х лет. Засчитывается ли сюда работа по договору ГПХ?
________
Як малі діти, чесне слово.
Скільки можна пояснювати - не існує "роботи по договору ГПХ", це надання послуг.

15/09/17 15:13  Yolka_YuliaОтправить письмо > Нюша2015    15/09/17 14:33Дерево
Выдержка из Разъяснения НААУ
З огляду на викладене, Рада адвокатів України вважає, що час роботи особи на посаді помічника адвоката за сумісництвом та на умовах цивільно-правових договорів не зараховується до стажу роботи в галузі права,необхідного для набуття права на заняття адвокатською діяльністю. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

15/09/17 14:33  Нюша2015Отправить письмо > Victoriya_2016    21/02/17 15:20Дерево
У меня тоже вопрос. Согласно ч.1 ст. 6 ЗУ "Об адвокатуре"
Адвокатом може бути фізична особа, яка має повну вищу юридичну освіту, володіє державною мовою, має стаж роботи в галузі права не менше двох років, склала кваліфікаційний іспит, пройшла стажування (крім випадків, встановлених цим Законом), склала присягу адвоката України та отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

То есть речь идет о стаже работы не менее 2-х лет. Засчитывается ли сюда работа по договору ГПХ?

Я считаю что да. Является ли правильным мое убеждение?

21/02/17 15:20  Victoriya_2016 > Yevhen_licit    21/02/17 12:49Дерево
считается просто "стаж" (значит совокупный) после получения диплома о ВО, а не непрерывный

21/02/17 12:49  Yevhen_licitОтправить письмо   Дерево
Шановні юристи і адвокати!! У мене наступне запитання. Я працював на посаді юрисконсульта протягом року, після цього звільнився і працював близько півроку на посаді юриста на іншому підприємстві. Після цього звільнився і працював на іншій посаді не юристом, і в той же час за сумісництвом на посаді юриста. Згідно із роз'ясненням РАУ №134 від 13.11.15р. до стажу роботи в галузі права не зараховується стаж роботи на посаді юриста за сумісництвом. Таким чином мій сукупний стаж в галузі права складає 1,5 роки. Чи достатньо буде для мінімального дворічного стажу як умови для здачі адвокатського іспиту ще півроку стажу на посаді юриста на повний робочий день? Чи враховується стаж роботи, який переривався?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100