RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Реорганізація на підприємстві


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
28/02/17 16:22  yyarОтправить письмо > Paul    28/02/17 13:17Дерево
Що стосується майна, то вже питання третє, і процедура для мене там зрозуміла. Мене якраз цікавило питання по працівникам, і я отримав на нього відповідь.

28/02/17 13:17  Paul > yyar    28/02/17 09:56Дерево
Не зовсім зрозуміло. Ви пишете, що змінюються власники. Означає це, що власник майна КП не буде засновником/учасником нової ТОВки? Як буде утворюватися нове ТОВ шляхом перетворення з КП на ТОВ та приєднання нових засновників/учасників, чи власник майна КП вноситиме до статутного капіталу майно цього ж КП у якості свого внеску до статутного капіталу новоутвореного ТОВ?, якщо перше - дійсно, звільняти не можна, якщо друге - можливо.

28/02/17 11:28  yyarОтправить письмо > ОК АКА Олюня    28/02/17 11:26Дерево
Дякую!

28/02/17 11:26  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > yyar    28/02/17 11:22Дерево
значит, никаких переводов-увольнений

28/02/17 11:22  yyarОтправить письмо > Marlboro!    28/02/17 10:20Дерево
Ні припинення КП не буде.
КП буде змінювати форму власності на ТОВ.

28/02/17 10:29  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > yyar    28/02/17 09:56Дерево
ч.ч.3-4 ст.36 КЗпП
...
Зміна підпорядкованості підприємства, установи, організації не припиняє дії трудового договору.

У разі зміни власника підприємства, а також у разі його реорганізації (злиття, приєднання, поділу, виділення, перетворення) дія трудового договору працівника продовжується. Припинення трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу можливе лише у разі скорочення чисельності або штату працівників (пункт 1 частини першої статті 40).

28/02/17 10:20  Marlboro!Отправить письмо > yyar    28/02/17 09:56Дерево
Якщо при цьому не відбувається припинення КП як юридичної особи і створення нової юридичної особи ТОВ, то звільнення/переведення не буде.

28/02/17 09:56  yyarОтправить письмо   Дерево
Реорганізація підприємства.
Комунальне підприємство реорганізовується, змінюється форма, з комунальної на ТОВ, також змінюються власники (засновники).
Питання: Як бути з працівниками? Їх потрібно звільняти, а потім знову приймати, але вже на реорганізоване підприємство? Взагалі, яка процедура?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100