RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Как наказать юриста

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

7/03/17 23:24  valiks7Отправить письмо > lawyer_beginner    7/03/17 20:26Дерево
Оплата відрядження це я мав на увазі все що отримує (повертає) юрист беручи участь у справі в якості представника будучи відрядженим в інше місто. Так, це не є благо, правда забув про настояще благо - добові, оці шикарні 30 грн.))) Оце є благо. А премія така як у всіх працівників ДП, правда бувають вийнятки, коли керівник може дати на 10-15% більшу ніж іншим, але це вийняток з правил. Якось так.

7/03/17 20:34  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > АнтиКом    7/03/17 19:14Дерево
мож, пар чуть прикрутите? а то во всех темах кого-то куда-то посылаете

7/03/17 20:26  lawyer_beginnerОтправить письмо > valiks7    7/03/17 19:17Дерево
Не знаю точно, але з власних спостережень і дружньо-професійних зв'язків роблю висновок, що на нормальних ДП на відповідальних посадах в юридичних відділах (і не тільки) працюють люди, які є впливовими "рішалами" або авторитетними профі. Ці дві категорії працівників отримують немалі бонуси за виконання роботи. Найчастіше, кеш-бонуси. А як інакше, бо хто буде працювати за копійки, якщо можна перейти до приватного роботодавця на кращу зп.
До речі, а чому відрядження вважаєте особливим благом. Це всього лише забезпечення виконання працівником роботи не за місцем праці.

7/03/17 19:21  valiks7Отправить письмо > АнтиКом    7/03/17 19:14Дерево
Ух, сказав))))))

7/03/17 19:17  valiks7Отправить письмо > Marlboro!    7/03/17 18:59Дерево
Це вже політика. А щодо преміювання юриста ДП за виграшні справи то з власного досвіду говорю, що такого не має (можливо десь і є, але я такого не чув). Оплата відряджень, більш-менш пристойна зарплата будь-ласка, а решта - вирішення питань за готівку і т.д. виключно на рівні керівництва, щоби як Ви правильно кажете, можна було вкрасти. Виключення є тільки напевно, коли юрист є заст. директора з правових питань, але це вже не юрист...

7/03/17 19:14  АнтиКомОтправить письмо > valiks7    7/03/17 18:56Дерево
А я що до Вас звертався? Мене не те, що Ваши думки, а навіть Ваше існування не цікавить. В бан.

7/03/17 18:59  Marlboro! > valiks7    7/03/17 18:51Дерево
Ну я просто виходжу з того, що свічку на кожному ДП не тримав, тому і голословно говорити про конвертність всіх без розбору ДПшок не спішу.
Але загалом навіть не будучи наближеною до ДП особою можна неозброєним оком побачити передумови, які є плодючим грунтом корупції: ніхто з працівників ДП не є власником майна, а тому не зацікавлений в економічному рості, збереженні активів і бла-бла-бла. Плюс повна фінансова свобода (на відміну від установ, де без казначейства і канцелярії не закупити).
Усі люди там від прибиральниці до директора найняті з вулиці люди, яким в голови дуже швидко приходить думка про те, що треба розтягувати все, що не прибито гвіздком до потолка, доки не звільнили.

Саме тому Україну спасе тільки тотальна приватизація, і саме тому у вищого управлінського ешалону цього "реального сектору економіки" від слова приватизація прориваються сильні болі в нижній частині спини.

7/03/17 18:58  valiks7Отправить письмо > Евгений Осычнюк    7/03/17 18:40Дерево
Кому цю готівку дають, юристу?

7/03/17 18:56  valiks7Отправить письмо > АнтиКом    7/03/17 16:06Дерево
Ваша думка мені не цікава.

7/03/17 18:51  valiks7Отправить письмо > Marlboro!    7/03/17 16:12Дерево
Цілком згідний. Однак я можливо трохи неповно написав своє речення ///Взяти до прикладу справи з ДФС чи ПФУ///, тому Ви можливо його і неправильно зрозуміли. Я мав на увазі справи ДП з ДФС чи ПФУ, де останні є позивачами до держпідприємства про стягнення боргу. Цим реченням я не мав на увазі, що працюю (працював)у цих установах. Тому ще раз говорю, на тих ДП на яких мав змогу пропрацювати та і працюю надалі такого "преміювання в т.ч. в конверті" не має і не було.
А судячи з Вашого посту ///Тому в ДП цілком таки може бути практика гарної конвертної оплати спеців...///, контрольним словосполученням у якому є "може бути", отже Ви також тільки про це здогадуєтесь. Висновок - не на всіх ДП така практика поширена. Особисто я тільки був би за таке преміювння, але нажаль...

7/03/17 18:40  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > Marlboro!    7/03/17 16:12Дерево
Не тільки "може", а є така практика, і навіть дуже поширена. Знаю це від знайомих, які мали ділові стосунки із ДП (вугільна галузь). Там взагалі всі більш-менш серйозні питання за готівку вирішуються.

7/03/17 18:33  АнтиКомОтправить письмо > Marlboro!    7/03/17 16:12Дерево
Шановний Мальборо! Дуже влучно! Хоч відповідно до кінофільму «Операція Ы» усе розікрали до (без) втручання юристів даного підприємства.

7/03/17 16:12  Marlboro! > valiks7    7/03/17 15:55Дерево
Між державним підприємством і державною установою (ДФС, ПФУ...) є велика прірва.

В установах в переважній більшості всім тупо пофіг на результати судів. У одного кадра там може бути десять засідань в день і зі справою він знайомиться вже коли заходить в залу засідань.

На державному підприємстві (в народі "...реального сектору економіки") все зовсім по іншому. Там люди дуже часто зацікавлені в тому, щоб економити і зберігати активи за підприємством, щоб потім це бабло розікрасти і вивести на афільовані суб'єкти. Тому в ДП цілком таки може бути практика гарної конвертної оплати спеців...

7/03/17 16:06  АнтиКомОтправить письмо > valiks7    7/03/17 15:55Дерево
Друже, Ви так не переймайтесь. Оно Вам потрібно? Попрацюйте в юрвідділі ДП – потім поспілкуємось.

«На держ. підприємствах такий вал судових справ, що якби платили юристу відсотки за виграшну справу, то він би мав зарплату більшу ніж керівник.»

Все більш переконаний що Ви не працювали на ДП. Звісно юристом.

7/03/17 15:55  valiks7Отправить письмо > АнтиКом    7/03/17 15:26Дерево
Від Вас набрався ///Не рассказывайте басни///, ///Ну и там .. в конверте…///.
Практики дай Бог кожному, Вам би стільки мати. Однак на жодному не платили. На держ. підприємствах такий вал судових справ, що якби платили юристу відсотки за виграшну справу, то він би мав зарплату більшу ніж керівник. Взяти до прикладу справи з ДФС чи ПФУ, а там мільйонні позови. Хіба, що Ви кум, брат чи сват керівника і він Вам по родинному платить... Зрештою, у Вашому дописі написано ///на госпредприятиях официально платят премии за положительное решение суда/// і там не написано "на отдельных госпредприятиях" або "на некоторых госпр..", тому я і написав, що це не так. Зрештою, ті юристи, яких я знаю і які працюють саме на держ. підприємствах таку оприлюднену Вами інформацію ніколи не підтвердували і не підтверджують. Можливо така практика має місце з адвокатськими конторами чи юридичними організаціями, які обслуговують декілька підприємств, однак про це мені нічого не відомо. Я розумію, що це комерційна таємниця, то може назвете такі???

7/03/17 15:26  АнтиКомОтправить письмо > valiks7    3/03/17 13:12Дерево
Не бачили ще такого державного підприємства? Так усе приходить з практикою. Омана… неперевірені факти… не знаєте не говорить - дуже сподобалось.

3/03/17 13:22  valiks7Отправить письмо > старый    2/03/17 14:47Дерево
Тільки дисциплінарне стягнення. Однак і тут також є строки, які також можна пропустити. Однак правильно пишуть, необхідно з"ясувати в повній мірі, чому ці строки пропущені, не факт, що тільки один юрист винуватий. Можливий той факт, що виконавчий документ в керівника на столі припадав пилюкою, а коли секретарка робила уборку випадково знайшовся. Окрім того, на мою думку треба дуже сильно "постаратись", щоби суд відмовив у задоволенні заяви про поновлення строку для пред"явлення виконавчого листа до виконання. Перед тим як іти до суду з такою заявою, необхідно всі обставини, причини що послужили причиною пропуску такого строку. За таку суму боргу, як варіант, треба було заднім числом робити заяву в ДВС про відкриття виконавчого провадження, потім іти на пошту, просити проставити штампи на конверті та формально організувати повернення за закінченням терміну зберігання. Це є ідеальна причина для поновлення строку, як варіант. Попробуйте зробіть, якщо вийде то зверніться до суду за нововиявленими обставинами, може пройде.

3/03/17 13:12  valiks7Отправить письмо > АнтиКом    2/03/17 17:15Дерево
Не вводіть в оману людей. Не знаєте - не говоріть. Неперевірені факти краще не писати. Ще не бачив такого державного підприємства, яке би юристу за виграшну справу платило відсоток та ще й окрім того в конверті. Чи можливо Ви маєте на увазі приватні підприємства? То тут можливо.

3/03/17 10:01  Rossi > Marlboro!    2/03/17 18:07Дерево
Размер материального вреда еще доказать надо - не факт, что решение смогли бы исполнить.

3/03/17 07:38  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > старый    2/03/17 16:17Дерево
Максимум - дисциплинарка (варианты описаны ниже). И то, при совпадении 2-х условий: 1) если в его функциональных обязанностях прописана персональная ответственность за подобные упущения 2) если есть прямая вина (поскольку иногда юрист что-то подготовил и отдал на подпись руководству, а оное "протормозило". а теперь виноватых ищет).

2/03/17 18:07  Marlboro! > старый    2/03/17 14:47Дерево
Матеріальна відповідальність в розмірі одного середнього заробітку

2/03/17 17:25  АнтиКомОтправить письмо > Век_учись    2/03/17 17:16Дерево
Та можно все пропустить. Начало периода ликвидации предприятия тоже.

2/03/17 17:16  Век_учись > klim-ko    2/03/17 15:47Дерево
Если в производстве 300 дел, из который 100 активные с заседаниями/апелляциями/кассациями "на завтра" можно и пропустить. Особенно учитывая, как быстро суды выдают исполнительные документы.

2/03/17 17:15  АнтиКомОтправить письмо > старый    2/03/17 16:17Дерево
Не рассказывайте басни – на госпредприятиях официально платят премии за положительное решение суда. Ну и там .. в конверте…

2/03/17 16:17  старыйОтправить письмо > klim-ko    2/03/17 15:47Дерево
-на предприятии 1 юрист (причем называется "Главный юрист")
- ничего удивительного нет в том, что пропущен срок: это гос. предприятие и % за победу в суде не платят )))

2/03/17 15:47  klim-ko > старый    2/03/17 14:47Дерево
Ві стосовно своєї відповідальності питаєте, чи на підприємстві декілька юристів?
Якщо декілька і є начальник, то одразу тоді і начальнику догану, він же керує іншими.
А взагалі для мене дивно, як можна пропустити той строк, це ж не день і не місяць.

2/03/17 15:11  kyivlegalОтправить письмо > старый    2/03/17 14:47Дерево
Якщо не платиш своєму юристу премію за одержану перемогу в суді (хоча б 1% від виграної суми), потрібно бути готовим до того, що це може зробити боржник для уникнення виконавчого провадження ))

2/03/17 15:08  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > старый    2/03/17 14:47Дерево
ч.3 ст.151 КЗоТ
Протягом строку дії дисциплінарного стягнення заходи заохочення до працівника не застосовуються.

2/03/17 15:08  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > старый    2/03/17 14:47Дерево
выбор не богат - ст.ст.147, 148, 149, 151 КЗоТ

2/03/17 14:53  Rossi > старый    2/03/17 14:47Дерево
выговор

2/03/17 14:53  Red Tag > старый    2/03/17 14:47Дерево
премию? :) или какие другое дисциплинарное

2/03/17 14:47  старыйОтправить письмо   Дерево
по вине юриста (пропустил сроки открытия исполнительного производства) возникла безнадежная задолженность на 300 тыс. (это состоявшийся факт. варианты возобновления срока отпали - суды отказали) Какие меры можно предпринять в отношении юриста.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100