RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Переміщення разом з підприємством в іншу місцевість

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

5/03/17 17:25  NatPolОтправить письмо > ОК АКА Олюня    5/03/17 16:24Дерево
Благодарна за Ваш ответ и за дискуссию!))

5/03/17 16:24  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > NatPol    5/03/17 16:16Дерево
на Ваш вопрос я ответила в начале темы. если Вам не нравится мой ответ, шлите запрос в Минпраци.

5/03/17 16:21  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > NatPol    5/03/17 16:16Дерево
если воспользуетесь поиском по форумам, то найдете ситуации, когда переезд в другой кабинет на том же этаже люди считают изменением существенных условий труда.

5/03/17 16:20  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > NatPol    5/03/17 16:16Дерево
я не настаиваю, можете не взвешивать

5/03/17 16:16  NatPolОтправить письмо > ОК АКА Олюня    5/03/17 15:45Дерево
Работники заведомо трудоустраивались туда, где условия изначально им подходили. Никто не обязан быть готовым к возможным изменениям, для этого и существует ст. 32 КЗоТ. Вопрос был в том, как применить эту норму в указанной ситуации, чтобы по возможности избежать конфликтных ситуаций. А Вы рассуждаете, кто куда должен ехать и и кто что должен взвешивать.

5/03/17 15:46  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > NatPol    5/03/17 15:40Дерево
я на этот вопрос больше 15 лет смотрю достаточно широко

5/03/17 15:45  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > NatPol    5/03/17 15:40Дерево
"бывают ситуации, когда сотрудники проживают за городом и добираются электричками" (с)
эти работники заведомо трудоустраивались в другом населенном пункте и взвешивали все неудобства и риски в связи с этим. должны были взвешивать.

5/03/17 15:44  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Marlboro!    5/03/17 15:37Дерево
предложение сравнивать р-ны Киева поступило не от меня

5/03/17 15:40  NatPolОтправить письмо > ОК АКА Олюня    5/03/17 13:54Дерево
Да никто и не собирается в суд. Речь о том, как должен поступить в такой ситуации работодатель, чтобы минимизировать риск возникновения споров в будущем. А насчет ПКМУ, то я благодарна Вам за ответ, но мне кажется, что она применима немного к другому вопросу, который касается конкретно компенсации за переезд, то есть смену жительства работника. Решение суда, приведенное в качестве ответа,- это практика применения акта законодательства, поэтому для меня является более существенным аргументом.
От себя еще хочу добавить, что не каждый готов тратить на дорогу по 4 часа времени ежедневно, особенно если есть дети или другие семейные обстоятельства. + бывают ситуации, когда сотрудники проживают за городом и добираются электричками. При смене расположения рабочего места добираться с/до работы может стать более затруднительно. Да много еще разных нюансов может быть. Нужно более широко смотреть на этот вопрос.

5/03/17 15:37  Marlboro! > ОК АКА Олюня    5/03/17 15:09Дерево
Не обов'язково бути постійно в Києві, щоб про це судити) Якось не дуже об'єктивно було б підходити до абсолютно всіх міст і населених пунктів однаково, і норми закону мають застосовуватись без формалізму (коли це доречно і відповідає суті).
Виважений підхід був би, коли переїзд з одного населеного пункту в інший може не бути зміною місцевості, при цьому переїзд в одному населеному пункті може (імхо).

Плюс ми якби розбираємо застосування конкретної норми закону, а не говоримо про те, кому як треба жити, тому немає сенсу обговорювати куди треба переїжджати в Київ.

5/03/17 15:15  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Marlboro!    5/03/17 15:06Дерево
+ если для работника это существенное условие труда, то при приеме у него было право настаивать на внесении этого условия в договор, как существенного.
ну, и, наверное, надо еще и командировочные начать платить в связи с переездом предприятия с Петровки в Академгородок?

5/03/17 15:11  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Marlboro!    5/03/17 15:06Дерево
значит, надо переезжать в маленький городок и пользоваться его благами цивилизации или их отсутствия - некиевский уровень ЗП, отсутствие столичной инфраструктуры и пр.

5/03/17 15:09  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Marlboro!    5/03/17 15:06Дерево
ну, да и Вы мне расскажите, каково жить в Киеве

5/03/17 15:06  Marlboro! > ОК АКА Олюня    5/03/17 13:55Дерево
Взагалі я до того, як піти в реєстр, вважав так як і автор (в принципі і зараз не переконаний в повній мірі в протилежному). Словники дають різне визначення "місцевості" [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] і "местности" [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Я вважаю, що говорити про "місцевість = населений пункт" доречно коли річ про невеликі міста. Але Київ - це місто з населенням як вся Полтавська область і розміром як декілька Полтав ;)) Переїхати з "Академмістечка" на "Червоний хутір" це вже таки досить круто.

Якщо говорити про Київ, то до деяких районів можна швидше доїхати з Борисполя, ніж з іншої точки Києва. При цьому такий переїд з Борисполя в Київ буде вважатись зміною місцевості, а переїзд з містечна на хутір - ні.
Або інший приклад - біля Полтави є передмістя (села, смт) до яких можна доїхати за 10 хвилин. Формально переїзд з села в місто буде вважатись зміною місцевості, бо різні населені пункти.
Тому доречно було б підходити до цього поняття не формально, а з оціночними критеріями - дивитись наскільки далеко старе і нове місце роботи, та вже тоді робити висновок чи є це різна місцевість.

Стосовно ПКМУ, то по-перше, вживання конструкції "в іншу місцевість (в
інший населений пункт)" не говорить про однозначне прирівняння цих понять. По-друге, це підзаконний НПА і ніхто КМУ не уповноважував тлумачити, доповнювати чи обмежувати КЗППУ в своїх підзаконних актах. Тому це просто особиста думка КМУ розливу 98-го року, хоча і авторитетна думка)

5/03/17 13:55  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > NatPol    5/03/17 11:39Дерево
у нас не прецедентное право, потому цитирования ПКМУ в качестве ответа на Ваш вопрос было достаточно, хоть этот ответ и не заслужил Вашей благодарности, бгг

5/03/17 13:54  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > NatPol    5/03/17 11:39Дерево
1. про оборзевших - смотрите внимательно на то, кому и на какой пост я отвечаю.
2. напугали ежа... я сама живу на Троещине с прошлого века, а вся нормальная работа, увы, на правом берегу. и на Корчеватое вместо М Республиканский стадион я тоже ездила. когда поняла, что 4 часа на дорогу в день слишком много, я уволилась по собственному желанию, а не шла в суд

5/03/17 11:39  NatPolОтправить письмо > ОК АКА Олюня    5/03/17 03:53Дерево
Ваш тон является неуместным. Это кого Вы называете "оборзевшим"? Если с Троещины вместо Подола нужно добираться, скажем, на Борщаговку, разницу ощущаете? Ели для Вас это несущественно,то не значит, что те, кто не согласен на такие перемены оборзели.
П.С. Ответ на свой вопрос получила, за что поблагодарила ниже.

5/03/17 03:55  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > NatPol    4/03/17 22:21Дерево
а Постанови КМУ Вам было недостаточно?
каков вопрос, таков ответ...
"Формулируя вопрос, ты демонстрируешь способность понять ответ" (© anatol) (с) правила форумов

5/03/17 03:53  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Marlboro!    4/03/17 22:50Дерево
народ совсем оборзел - 3 перегона метро между М Нивки и М КПИ, 6-7 мин времени...

4/03/17 22:58  NatPolОтправить письмо > Marlboro!    4/03/17 22:50Дерево
Дякую!

4/03/17 22:50  Marlboro! > NatPol    4/03/17 22:21Дерево
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] Відповідно до ч. 1 ст. 32 КЗпП України переведення на іншу роботу на тому ж підприємстві, в установі, організації, а також переведення на роботу на інше підприємство, в установу, організацію або в іншу місцевість, хоча б разом з підприємством, установою, організацією, допускається тільки за згодою працівника, за винятком випадків, передбачених у статті 33 цього Кодексу та в інших випадках, передбачених законодавством.

Тобто переведення на іншу роботу - це переміщення працівника, при якому змінюється робота, яку виконує працівник, його спеціалізація, кваліфікація, посада.

Направлення на роботу в іншу місцевість, відповідно до вимог трудового законодавства, вважається переведенням працівника. При цьому, слід виходити із того, що інша місцевість - це інший населений пункт.

Із матеріалів справи вбачається, що робоче місце позивача знаходилось за місцем розташування філіалу «Розрахунковий центр» ПАТ КБ «ПриватБанк» за адресою: проспект Перемоги, 65 у м. Києві. На підставі наказу № Э.К.2.0.0.0.0/17-27 від 11 червня 2012 року позивача переміщено на інше робоче місце за адресою: проспект Перемоги, 27-А у місті Києві.

Частиною 2 статті 32 КЗпП України встановлено, що не вважається переведенням на іншу роботу і не потребує згоди працівника переміщення його на тому ж підприємстві, в установі, організації на інше робоче місце, в інший структурний підрозділ у тій же місцевості, доручення роботи на іншому механізмі або агрегаті у межах спеціальності, кваліфікації чи посади, обумовленої трудовим договором.

Відмовляючи в задоволені позовних вимог ОСОБА_6 в частині скасування наказу № Э.К.2.0.0.0.0/17-27 від 11 червня 2012 року, суди правильно виходили із того, що відповідачем дотримано норми трудового законодавства, позивача переміщено в межах одного товариства, в тій же місцевості, зміни істотних умов праці у виробництві не відбулось. Крім того, посада позивача, його посадові обов'язки, а також розмір заробітної плати залишилися незмінними.

4/03/17 22:21  NatPolОтправить письмо > ОК АКА Олюня    4/03/17 18:52Дерево
До чого тут сарказм? На мою думку "місцевість" - це поняття більш широке за поняття "населений пункт". В описаній ситуації для працівників має значення розташування місця роботи, тому про його зміну необхідно повідомляти як про зміну істотних умов праці.

4/03/17 18:52  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > NatPol    4/03/17 17:57Дерево
ага, равнина, долина, холмы, овраги...

4/03/17 18:51  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > NatPol    4/03/17 17:57Дерево
Про гарантії та компенсації при переїзді на роботу в іншу місцевість
Кабінет Міністрів України; Постанова від 02.03.1998 № 255
інша місцевість = інший населений пункт [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

4/03/17 17:57  NatPolОтправить письмо > ОК АКА Олюня    4/03/17 17:35Дерево
Ще виникає питання у тому, що в ст. 32 КЗпП йдетья не про інший населений пункт, що можна визначити згідно з адміністративно-територіальним поділом, а про місцевість.

4/03/17 17:54  NatPolОтправить письмо > ОК АКА Олюня    4/03/17 17:35Дерево
Тому я і питаю, що начебто ні, це один населений пункт. Але, наприклад, при прийомі на роботу працівник серед іншого керувався зручністю розташування місця роботи. Пропрацювала людина 5 років, витрачаючи на дорогу 15 хв., а після переїзду замість 15 хв. працівник витрачатиме на дорогу 1,5 години, на що він не погоджується.

4/03/17 17:35  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > NatPol    4/03/17 17:29Дерево
а хіба це інша місцевість?

4/03/17 17:29  NatPolОтправить письмо   Дерево
Керівництво бюджетної установи має намір змінити місце розташування в межах одного населеного пункту (м. Київ)Чи матиме у такому випадку зміна істотних умов згідно ст. 32 КЗпП? Чи потрібно попереджати працівників про "переїзд" за 2 місяці?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100