RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Банки: Кредиты / Депозиты

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Брокбізнесбанк: Перспектива 4-тої черги, поновлення строку зяви про включення до реєстру кредиторів

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

7/03/17 11:06  Мирослав 111 > Samuray    6/03/17 18:42Дерево
Дякую за обговорення, було приємно почути думку

7/03/17 11:05  Мирослав 111 > Век_учись    6/03/17 23:39Дерево
Дякую за обговорення, було приємно почути думку

6/03/17 23:39  Век_учись > Мирослав 111    6/03/17 15:56Дерево
1. Складно моніторити всіх. Думаю нема таких.

2. Статистика тут [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] По Брокбізнесу, якщо я правильно розумію цифри, на дату оголошення про ліквідацію активів у банку було на 2,217 млрд.грн. При цьому кредитний портфель як правило дуже переоцінено і його за такі кошти ніхто не купить. Гарантована сума - 2,69 млрд.грн.
Тобто Фонд стоїть у третій черзі на цю суму (мінус виплата за рахунок власних коштів банку від час ВА, але цифри несуттєві).
За весь період ліквідації з 2014 р. вимоги третьої черги погашені на 373 млн. грн. Тобто залишається десь 2,317 млрд. грн. Отже навіть при самих оптимістичних прогнозах майна банку не вистачає на погашення третьої черги. Може ще щось донесуть боржники по кредитам, але ще є витрати на ліквідацію.

3. Строк по закону поновленню не підлягає так як він не процесуальний, а преклюзивний, але наші суди можуть все. Також Вам можно виграти справу про стягнення боргу з банку, потім вимагати довключити вимоги на підставі рішення суду (така можливість є незалежно від строку). Але судова практика зараз на боці ліквідатора банку, хоча зновуж таки, буде залежити від суду та наполегливості юр. служби банку.

6/03/17 18:42  Samuray > Мирослав 111    6/03/17 15:56Дерево
1.Такие были, но это скорее исключение из правил.Если Вы знаете историю БББ, то поймете, что то это анриал.
2.Инфо должно быть на сайте ФГВФЛ.Было только вроде это:[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
3.Никаких.Разве законом предусмотрено восстановление срока?Иск бесперспективный, в принципе.
[Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
У Вас будет скорее результат такой:
"На підставі ст.49 Закону "Про систему гарантування вкладів..." Вимоги, не включені до реєстру акцептованих вимог кредиторів, задоволенню в ліквідаційній процедурі не підлягають і вважаються погашеними.Всё ИМХО.

6/03/17 15:56  Мирослав 111   Дерево
добрий день. виставляю на обговорення наступну ситуацію.

кредитором пропущений 30 денний строк зверенння для вклчюення до реєстру кредиторів.

перед формуванням позову до суду (не вдаючись в перпективи позову), хочу почути думку колег про загальну переспективу поверення коштів кредиторам 4-тої черги.

Тому ставлю на обговорення наступні питання:
1. чи відомі вам банківські установи, кредиторам 4ої черги яких Фондом вже були виплачені кошти?
2. як ситуація із брокбізнесбанком? яка черга виплачується зараз (паралельно направив запит в фонд)?
3. які причини для відновлення строку зверення для включення вказати в позові? (фабула яку я вигадав: заднім числом оформити звернення (в належний 30 денний строк) та вказати що останнє було направлено поштою (пошта зберігає відомості 6 місяців), предявити вимоги про зобовязання включити в число кредиторів)

буду вдячиний за поради та пропозиції.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100