RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Пересечение границы / Таможня

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Пропуск та оподаткування товарів, які ввозяться громадянами на митну територію України


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
23/04/21 09:01  "ТАМОЖНЯ"Отправить письмо > Snizhok    22/04/21 22:31Дерево
Здравствуйте. Можно.

22/04/21 22:31  SnizhokОтправить письмо > ТАМОЖНЯ    20/11/17 10:31Дерево
Доброго вечора! Планую провозити в Україну б/у коробку передач для легкового авто вагою до 50 кг. Чи потрібно розмитнювати цю деталь, чи до 50 кг можна на зелений коридор? Дякую за відповідь

20/11/17 10:31  ТАМОЖНЯОтправить письмо > turist37    20/11/17 08:33Дерево
Базой налогообложения таких товаров является часть их суммарной фактурной стоимости, превышающей эквивалент 1000 евро (при ввозе товаров на таможенную территорию Украины через пункты пропуска через государственную границу Украины, открытые для воздушного сообщения) и эквивалент 500 евро или стоимость товаров, исчисленная пропорционально веса, превышающего 50 кг (при ввозе через другие пункты пропуска через государственную границу Украины). Извиняюсь, не правильно Вас понял. Все верно Вы написали.

20/11/17 08:33  turist37Отправить письмо > ТАМОЖНЯ    17/11/17 19:03Дерево
Дякую за відповідь.
Як тоді розуміти ч. 4 ст. 374 МКУ ?
..... Базою оподаткування таких товарів є частина їх сумарної фактурної вартості, що перевищує еквівалент ..... еквівалент 500 євро ...

чому ви вважаєте що базою оподаткування буде уся сума 712Є ?

17/11/17 19:03  ТАМОЖНЯОтправить письмо > turist37    17/11/17 14:53Дерево
Здравствуйте. Не правильно, сума таможенных сборов считается от стоимости товара (712Є - данном случаи). Нужно заполнять конечно, если Вы будите на "красном коридоре".

17/11/17 14:53  turist37Отправить письмо > turist37    17/11/17 14:07Дерево
і чи потрібно заповняти декларацію іншим особам у автомобілі, якщо ми також перевозимо інші Товари до 500 євро.

Перефразую : декларація заповняється тільки на товар який перевищу 500Є. Навіть якщо у автомобілі буде ще один телевізор вартістю 200 євр. друга особа не повинна заповняти декларацію?

17/11/17 14:07  turist37Отправить письмо > ТАМОЖНЯ    9/03/17 11:39Дерево
Доброго дня, запитання наступне :
Планую зїздити в Польщу за телевізором. Ціна 3000 зл. = 22200 (712Є)
Ст. 374 МК дозволяє провози без митного оформлення товар вартістю до 500 євро.

Таким чином по поверненні на територію України, я встаю в червоний коридор, декларую телевізор та сплачую подаки з суми переліміту :
- 21,2 = 10% митний збір
- 42,4 = ПДВ.

Запитання : чи правельно зазначив розмір податків, чи немає додаткових витрта?

9/03/17 11:39  ТАМОЖНЯОтправить письмо > alex.pogrebnyuk    8/03/17 17:58Дерево
"Под подтверждением факта" иметься ввиду, что при выезде с Украины Вы можете заполнить декларацию на вывозимый товар, но это не обязательно делать в случаи с вывозом автомобиля, потому как подтверждением вывоза осуществляется БД таможни.

8/03/17 18:30  alex.pogrebnyukОтправить письмо > alex.pogrebnyuk    8/03/17 17:58Дерево
Невеличке доповнення про пункт 10.7 статті 374 МКУ:
10. При ввезенні (пересиланні) на митну територію України громадянами звільняються від оподаткування митними платежами:
...
7) товари (включаючи транспортні засоби особистого користування), що були попередньо вивезені громадянами-резидентами за межі митної території України і зворотно ввозяться на митну територію України, за наявності відповідного підтвердження факту попереднього вивезення таких товарів.

8/03/17 17:58  alex.pogrebnyukОтправить письмо   Дерево
Усіх з гарним весняним днем!

Розтлумачьте будь-ласка пункт 10.7 статті 374 Митного кодекса України: товари (включаючи транспортні засоби особистого користування), що були попередньо вивезені громадянами-резидентами за межі митної території України і зворотно ввозяться на митну територію України, за наявності відповідного підтвердження факту попереднього вивезення таких товарів.

Що розуміти під підтвердженням факту попереднього вивезення?

Що зрозуміти для чого потрібно описую реальна ситуацію. Я тимчасово працюю в ЕС. Користуюся авто яке купив в Україні. Згідно законодавства ЕС після півроку тимчасового перебування (ВНЖ) повинен зареєструвати авто. Виходячи з цього хочеться розуміти що чекає мене на кордоні України при поверненні назад на Батьківщину.

Дякую за відповідь.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100