RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Трудовые правоотношения

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Повідомляти про нещасний випадок чи не треба?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
9/03/17 11:10  zavgarОтправить письмо   Дерево
Водій службового автомобіля мав вранці забрати директора з вокзалу. Ввечері водій взяв автомобіль, відмітився у механіка, але поїхав у сусіднє місто до дівчини. По дорозі вночі не впорався з керуванням, в'їхав у дерево, розбив машину та має кілька синців. Про ДТП не повідомив, сам викликав евакуатора, авто привезли на лафеті в гараж. До лікувального закладу водій не звертався, закрився вдома, двері не відкриває, через двері відмовляється іти в травмпункт. Можливо, нетверезий.
Порядок № 270 розслідування нещасних випадків передбачає, що підприємство не має повідомити про нещасний випадок, це обов'язок лікарні. Але підприємство має створити комісію та розслідувати НВ, на підставі звернення потерпілого або особи, яка представляє його інтереси, листка непрацездатності або довідки лікувально-профілактичного закладу.
Чи правильний висновок, що зараз (як немає довідки і немає звернення потерпілого) підприємство взагалі нічого не повинно робити, ні повідомляти нікого, ні створювати комісію?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100