RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Авансовий внесок та рішення іноземного суду


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
17/03/17 16:13  Yalyblysiski > Rossi    17/03/17 14:29Дерево
Точно, до заяви про примусове виконання рішення стягувач додає квитанцію про сплату авансового внеску.
Закон передбачає квитанцію про сплату авансового внеску, як додаток до заяви.
Але це логічні умовиводи.
Ніхто не стикався на практиці?

17/03/17 16:05  Rossi > Yalyblysiski    17/03/17 15:50Дерево
из моего предыдущего поста это не понятно?

17/03/17 15:50  Yalyblysiski > Rossi    17/03/17 14:29Дерево
Зі змісту ЦПК та п. 4 ч. 1 ст. 26 ЗУ "Про викоанвче провадження",
Виконавець розпочинає примусове виконання рішення на підставі виконавчого документа, зазначеного у статті 3 цього Закону:
4) якщо виконавчий документ надійшов від суду на підставі ухвали про надання дозволу на примусове виконання рішення іноземного суду (суду іноземної держави, інших компетентних органів іноземної держави, до повноважень яких належить розгляд цивільних чи господарських справ, іноземних чи міжнародних арбітражів) у порядку, встановленому законом.
Виходить, що суд направляє виконавчий документ, без заяви стягувача.
Ви вважаєте, що авансовий внесок платити не потрібно?

17/03/17 14:29  Rossi > Yalyblysiski    17/03/17 13:20Дерево
Прежде чем говорить о льготах, нужно определить, когда вообще платится авансовый взнос. Он платится при подаче взыскателем заявления о принудительном исполнении. У вас этого нет.

17/03/17 14:08  Yalyblysiski > Нюша2015    17/03/17 14:04Дерево
І я про це думав. Але в даному абзаці не написано про те, що перелічені особи мають бути стягувачами. Ви не стикалися з таким випадком? Боюся, що державний виконавець не відмовив у відкритті ВП.

17/03/17 14:04  Нюша2015Отправить письмо > Нюша2015    17/03/17 14:04Дерево
державним

17/03/17 14:04  Нюша2015Отправить письмо > Yalyblysiski    17/03/17 13:59Дерево
Я так розумію, якщо стягувач є держжавнрим органом.

17/03/17 13:59  Yalyblysiski > Нюша2015    17/03/17 13:49Дерево
Так.
Відповідно до змісту ст. 26, від сплати авансового внеску також звільняються державні органи, інваліди війни, інваліди I та II груп, законні представники дітей-інвалідів і недієздатних інвалідів I та II груп, громадяни, віднесені до категорій 1 та 2 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у разі їх звернення до органів державної виконавчої служби.
Стаття не визначає державні органи,а зазначає їх як такі, що звертаються до органів ДВС. Тому в мене виникли сумніви стосовно того, чи потрібно сплачувати авансовий внесок.

17/03/17 13:49  Нюша2015Отправить письмо > Yalyblysiski    17/03/17 13:29Дерево
Ви уважно читали ЗУ "Про вик. провадження"?

17/03/17 13:29  Yalyblysiski > Yalyblysiski    17/03/17 13:20Дерево
Якщо уважно прочитати ст. 26 ЗУ "Про виконавче провадження" то ніби я і не маю як стягувач вносити авансові внески, оскільки суд сам направляє вик.лист..
Але ж і в переліку осіб, що звільнені від сплати немає виключення.

17/03/17 13:20  Yalyblysiski   Дерево
Допоможіть будь ласка розібратися. Якщо на підставі рішення іноземного суду та ухвали про надання дозволу на його примусове виконання, що набрала законної сили, суд видає виконавчий лист та направляє його до виконання до відділу ДВС, потрібно мені як стягувачу за даним виконавчим листом сплачувати авансовий внесок?
Враховуючи те, що у відповідності до ч. 2 ст. 26 ЗУ «Про виконавче провадження», від сплати авансового внеску звільняються державні органи, у разі їх звернення до органів державної виконавчої служби.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100