RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Множественность лиц в обязательстве

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

17/03/17 18:05  Tyr > User_N    17/03/17 17:59Дерево
Розумію. Але питання в іншому. Щодо правомірності предявлення вимоги однією особою. Вибачте, вимушений перервати наше спілкування. Буду на звязку пізніше.

17/03/17 17:59  User_N > Tyr    17/03/17 17:56Дерево
я ж не знаю ні Вашого договору ні характеру ваших взаємовідносин, якщо за Договором все виконано, то й підстав хвилюватися Вам не має.

17/03/17 17:56  Tyr > User_N    17/03/17 17:50Дерево
Він вважає, що юр особа порушила зобовязання невиконавши договір, тобто що є підстави застосувати ст. 611.
Юр особа вважає, що вона договір не порушувала.

17/03/17 17:54  Tyr > User_N    17/03/17 17:50Дерево
Він вважає, що юр особа порушила зобовязання невиконавши договір, тобто що є підстави застосувати ст. 611.

17/03/17 17:50  User_N > Tyr    17/03/17 17:39Дерево
він вимагає відшкодувати збитки завдані внаслідок невиконання договору
ви порушили зобов/язання, тобто є підстави для застосування ст.611 ЦКУ

17/03/17 17:39  Tyr > User_N    17/03/17 17:30Дерево
Ви мене не зрозуміли. Позовна заява вже є і там Ініціатор нормативно не обгрунтовує.
На мій погляд солідарність кредиторів в даному випадку може розповсюджується лише щодо вимоги про надання послуг, оскілки вона передбачена договором.
А солідарність вимоги із делікту (порушення зобовязання)договором не передбачена. Тому я вважаю, що позов має подаватися усіма фіз особами.

17/03/17 17:30  User_N > Tyr    17/03/17 17:09Дерево
"Может ли один инициатор предъявлять такое требование."
він УЖЕ подав позов в порядку Статті 542.ЦКУ Солідарна вимога кредиторів
1. У разі солідарної вимоги кредиторів (солідарних кредиторів) кожний із кредиторів має право пред'явити боржникові вимогу у повному обсязі.
До пред'явлення вимоги одним із солідарних кредиторів боржник має право виконати свій обов'язок будь-кому із них на свій розсуд.

2. Боржник не має права висувати проти вимоги одного із солідарних кредиторів заперечення, що грунтуються на таких відносинах боржника з іншими солідарними кредиторами, в яких цей кредитор не бере участі.

3. Виконання боржником свого обов'язку одному із солідарних кредиторів у повному обсязі звільняє боржника від виконання решті солідарних кредиторів.

4. Солідарний кредитор, який одержав виконання від боржника, зобов'язаний передати належне кожному з решти солідарних кредиторів у рівній частці, якщо інше не встановлено договором між ними.

Вам мусить надійти копія позовної заяви, там там буде нормативне обгрунтування.

17/03/17 17:09  Tyr   Дерево
Такая ситуация. Между юр.лицом с одной стороны и тремя физлицами с другой заключен договор об оказании услуг. Юр. лицо оказывает услуги физикам. В договоре записано, что физики выступают солидарно. Т.е они одновременно являются солидарными кредиторами и солидарными должниками.
Одному из физиков, назовем его Инициатор, не понравились услуги в самом начале их приема и он от них отказался.Другие последовали его примеру. Инициатор (один) подал иск к юр. лицу о возмещении убытков и морально вреда за невыполнение договора.Он хочет взыскать всю стоимость услуг и моральный вред на каждого физика.
Вопрос. Может ли один инициатор предъявлять такое требование.На мой взгляд, не может. Т.к. тут речь идет не о выполнении обязательства из договора, а об обязательстве из его нарушения.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100