RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Стягнення боргу з Генпідрядника


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
17/03/17 19:18  Marlboro! > Kappa.ku    17/03/17 18:55Дерево
А взагалі строки в договорі описані?

За вказаним пунктом річ тільки про відповідальність (пеня, штрафи, і т.п.) - він не дає захист від стягнення самого боргу, як і його відстрочку.

17/03/17 18:59  Kappa.kuОтправить письмо > User_N    17/03/17 17:57Дерево
Це не сама страшна біда. Строки, ось що мене турбує. Якщо я найду спосіб їх поновити, то подам позов по оплаті актів а не договору в цілому.

17/03/17 18:55  Kappa.kuОтправить письмо > Marlboro!    17/03/17 18:31Дерево
В частині розрахунків немає прямої вказівки на те, що фінансування здійснюється з бюджетних коштів. Але є пункт у розділі відповідальність сторін. Цитую :"Генпідрядник звільняється від відповідальності за порушення договірних зобов'язань у випадку, якщо порушення строків проведення розрахунків сталося у зв'язку із відсутністю бюджетного фінансування або його затримки."
Ще найшла відповідь Замовника на претензію нашого Боржника (Генпідрядника), за 2014 рік поміж іншим)) в якому написано що: " за наявними у "Замовника" даними, рішення про визначення бюджетної програми в межах якої будуть погашатись фінансові зобов'язання, не прийнято, реєстр фінансових зобов'язань не складений. ВОТ ТАК И РАБОТАЮТ НАШИ БЮДЖЕТНИКИ!)) Шикарно.

17/03/17 18:31  Marlboro! > Kappa.ku    17/03/17 18:25Дерево
А як в договорі прописаний момент виникнення в генпідрядника обов'язку розрахуватись з Вами? Якщо в договорі так і прописано, що він повинен оплатити тільки коли йому заплатить замовник, то позовна давність обраховується саме з дати оплати замовником. Може у Вас давність з врахуванням цього і не сплила.

17/03/17 18:25  Kappa.kuОтправить письмо > Marlboro!    17/03/17 17:54Дерево
Оплата проводилась як виконання рішення суду. Це мене й бентежить. Роботи закривались щомісячно формами КБ-2в ну і звичайно довідками КБ-3. Так там ще й фінансування було бюджетне. Мрак. І наше підприємство було фактично субпідрядником. І кошти ми отримували вже після того, як розрахуються з генпідрядником.

17/03/17 17:57  User_N > Kappa.ku    17/03/17 17:21Дерево
ви маєте на увазі п.1 ст.264 ЦКУ?
питання слизьке, адже боржник сплатив визнану та заявлену Вами суму боргу, а інша частина робіт була не заявлена та не визнана/несплачена.
навряд чи суд задовольнить Вашу заяву.

17/03/17 17:54  Marlboro! > Kappa.ku    17/03/17 17:21Дерево
Треба дивитись як боржник сплачував ці кошти. Якщо в призначенні платежу вказувалось про сплату грошей за роботи, то це визнання боргу. Якщо ж там вказувалось про сплату за рішенням суду (розстрочкою), то це не визнання боргу.

Крім того, в залежності від оформлення договору/актів сплата за одну частину робіт в принципі може не означати переривання давності по іншій частині (див. пункт 4.4.1 [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] )

17/03/17 17:21  Kappa.kuОтправить письмо > Marlboro!    17/03/17 17:19Дерево
Так. Мені потрібно знайти підставу для переривання позовної давності.

17/03/17 17:19  Marlboro! > Kappa.ku    17/03/17 17:14Дерево
Можливо Ви хотіли запитати чи можна вважати сплату по рішенню суду визнанням боргу і підставою для переривання позовної давності? Якщо ні, то що таке "остання подія"?

17/03/17 17:14  Kappa.kuОтправить письмо   Дерево
Привіт усем. Є необхідність стягнути борг з Генпідрядника. Но ситуація склалась досить незвична. Був собі у 2010 році укладений договір про виконання робіт. Роботи виконали, частково за них Боржник розрахувався. Кредитор звернувся до суду, та стягнув в судовому порядку борг в повному заявленому обсязі. Кредитор та Боржник після відкриття виконавчого провадження, уклали угоду про розстрочення виконання рішення. Боржник сплатив увесь борг у 2015 році. Але, ні хто на підприємстві чомусь не звернув уваги на те, що позовом залишилось не охоплена ще частина робіт. Тобто на сьогодні є дебіторська заборгованість, яка не ввійшла до позовних вимог. Питання в наступному: - Чи можливо вважати сплату боргу по рішенню суду останньою подією?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100