RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Почеркознавча експертиза

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

19/03/17 08:43  Вячеслав12312312 > User_N    18/03/17 22:04Дерево
Довіреність- селище зазначене те де я проживаю .Той кому довіряється- проживає також в цьому селищі. Печать , підпис - секретаря виконкому іншого села.Уповноваження - зареєструвати земельну ділянку в ДЗК.Право - подавати заяви від мого імені , розписуватись за мене, виконувати всі дії,пов"язані з виконанням цієї довіреності. Діє - до виконання вказаних дій.Нотаріусом не завірено. Чи діяв в 2008 р цей Закон:ст.3 Закону україни " Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання",де вказано :довіреність, прирівняну до нотаріальної ,уповноважена посадова особа виконкому сільської ради може видавати лише тій особі , яка прописана на території відповідної сільської ради.

18/03/17 22:04  User_N > Вячеслав12312312    18/03/17 21:51Дерево
В довіреності все мусить бути зазначено, я не бачу Вашої довіреності, як я можу Вам відповісти?
Якщо не бажаєте далі продовжувати договірні відносини ліпше анулювати довіреність

18/03/17 21:51  Вячеслав12312312 > User_N    18/03/17 18:35Дерево
Виходить,що якщо я не скасую довіреність ,він може підписувати за мене і додатки. Зараз договор ,ще не закінчився (до 2018), вже дають підписувати додаток на продовження ,які я відмовився підписувати Чи має він право підписувати , та р єструвати ці додатки без мене ?

18/03/17 21:40  Вячеслав12312312 > User_N    18/03/17 18:35Дерево
Виходить,що якщо я не с договір ще не закінчився (до 2018), а вже дають підписувати додатки на продовження касупідписувати за мене і додатки.Зараздоговору , які я відмовився підписувати. Чи має він право підписувати та рею цю довіреність ,він може єструвати ці додатки без мене ?

18/03/17 18:35  User_N > Вячеслав12312312    18/03/17 17:27Дерево
Стаття 247. ЦКУ Строк довіреності
1. Строк довіреності встановлюється у довіреності. Якщо строк довіреності не встановлений, вона зберігає чинність до припинення її дії.

Якщо Ви не правник, Ви не розберетесь самостійно в цій справі,
Напишіть суду клопотання про ознайомлення з матеріалами справи і зробити з них фотокопії, занесіть це клопотання до канцелярії і поцікавтесь в помічника судді коли ви зможете ознайомитись(?)
Якісним фотоапаратом сфотографуйте КОЖНУ сторінку разом з описом, потім роздрукуйте на чорно-білому принтері і занесіть правнику (юристу/адвокату)

скоріше за все справа програшна, бо більшість фермерських господарств, коли людина (власник паю) проживає віддалено, пропонують укласти договір за участю представника по нотаріальній довіреності.
тому вірогідність що господарство десь "накосячило" в договорі чи довіреності вкрай мала (але не виключена), точно зможе сказати правник вивчивши всі документи

18/03/17 17:27  Вячеслав12312312   Дерево
Допоможіть розібратись у такій ситуації. В даний час проходить моя судова справа(позивач) по визнанню договора оренди землі недійсним. Договір укладений 26.02.2008р. Основне: призначення почеркознавчої експертизи, як доказ що я не підписував договір. На останньому засідані відповідач заявив, що оказуется, у мене з часу підписання договору є довірена особа, та надав суду копію цієї довіреності за 22.05.2008р. Підпис на довіреності у мене під сумнівом та я і не бачив оригінал, але в книзі реєстрів нотаріальних дій такий запис є та підпис у ній точно не мій. Припустимо, що підпис на довіренрості належить мені, чи могла довірена особа підписати договір(по довіреності) за мене як власника, коли в договорі нема графи "дія по довіреності", внесені мої паспортні дані, стоїть моє призвище та ініціали. Чи вважається це порушенням? Може краще визвати його як свідка, витребувати з нього підписи на експертизу. Хоча це буде дуже складно. Договір заеєстровано 4.11.2008р.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100