RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Закріплення ціни для подальшого перепродажу


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
20/03/17 18:57  Karolian > Marlboro!    20/03/17 08:46Дерево
Дякую за відповідь. Ми як раз і хочемо встановити нижню ланку...
Ми велике підприємство.
Я так розумію, наступна стаття як раз відносно нас:
Стаття 8. Узгоджені дії стосовно постачання та використання товарів
1. Положення статті 6 цього Закону не застосовуються до узгоджених дій щодо постачання чи використання товарів, якщо учасник узгоджених дій стосовно іншого учасника узгоджених дій встановлює обмеження на: формування цін або інших умов договору про продаж поставленого товару іншим суб'єктам господарювання чи споживачам.

Тобто правильно я зрозуміла, формування цін виведене?
Дякую!

20/03/17 08:46  Marlboro!Отправить письмо > Karolian    19/03/17 19:34Дерево
Не зовсім. Це питання регулюється законом: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
По ньому контролюватись можуть узгоджені дії як монополістів, так і не монопольних учасників. Також наведено визначення узгоджених дій (ст.5-7).
Ваші умови договору зовсім не обов'язково підпадають під визначення узгоджених дій. Залежить від наміру встановлення обмеження та можливих наслідків (чи може це призвести до обмеження конкуренції інших осіб).
Наприклад, на мою думку, не буде порушувати закон встановлення верхньої межі ціни для покупця, але при цьому може порушити встановлення її мінімальної межі (обмежує можливість покупця конкурувати з Вами).
Ну і дивіться там же в законі відповідальність.

П.С. ну і звісно робіть поправку на те, чи представляєте Ви достатньо велике (на відповідному ринку) підприємство, щоб антимонопольний комітет взагалі знав про Ваше існування :)

19/03/17 19:34  Karolian > Marlboro!    19/03/17 18:16Дерево
Вибачте, будь ласка, "сторони є суб'єктами і проводять діяльність, які регулюються антимонопольним законодавством" - це маються на увазі монополісти?

19/03/17 18:16  Marlboro!Отправить письмо > porque    19/03/17 18:02Дерево
Можливо і підпадає. Але в питанні автора не було застережень про те, що сторони є суб'єктами і проводять діяльність, які регулюються антимонопольним законодавством.
Окрім цього, навіть якщо це будуть узгоджені дії, то це не виключає юридичну силу такого договору.

19/03/17 18:02  porque > Marlboro!    19/03/17 17:59Дерево
а разве это не подпадет под "узгоджені дії" и антимонопольное закон-во??

19/03/17 18:00  Karolian > Marlboro!    19/03/17 17:59Дерево
Дякую!

19/03/17 17:59  Marlboro!Отправить письмо > Karolian    19/03/17 17:29Дерево
Можна, плюс наслідки і механізм контролю

19/03/17 17:29  Karolian   Дерево
Шановні юристи, підкажіть будь ласка, чи можемо ми, як постачальники, закріпити у договорі ціну для покупця, за якою він продаватиме в подальшому куплений у нас товар?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100