RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Термін подання апеляції


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
20/03/17 13:20  trudovik17 > Rossi    20/03/17 13:19Дерево
Спасибо за консультацию.

20/03/17 13:19  Rossi > trudovik17    20/03/17 13:15Дерево
Решение не заочное, обжалуется в общем порядке. Статью вам указали.

20/03/17 13:15  trudovik17 > Rossi    20/03/17 13:08Дерево

20/03/17 13:10  trudovik17 > neoone    20/03/17 13:05Дерево
Я зараз не маю можливості підтвердити або заперечити наявність у тексті Заяви позичальника тексту про розгляд справи "у порядку письмового провадження"

20/03/17 13:08  Rossi > trudovik17    20/03/17 13:01Дерево
дайте ссылку на решение

20/03/17 13:05  neooneОтправить письмо > trudovik17    20/03/17 13:01Дерево
Мабуть суддя попрохав написату заяву про розгляд справи "у порядку письмового провадження"?

20/03/17 13:01  trudovik17 > Rossi    20/03/17 12:42Дерево
Дякую за відповідь. Але, є невеликий нюанс. Можливо я невірно назвав рішення суду "Заочним". У лютому 2017 року
відбулось попереднє слухання за справою. Позивач був відсутній, він просив суд розглядати справу без нього. Відповідач був присутнім і подав свої заперечення проти позову. Суддя, розглянувши подані документи, запропонував Відповідачу написати Заяву на те, щоб суд відбувався без участі Відповідача. Відповідач таку заяву написав і передав до канцелярії.Тобто, судове засідання, де приймалось рішення, було без присутності сторін. Чи можна таке рішення суду вважати заочним, якщо обидві сторони відмовились приймати участь у судовому засідані?

20/03/17 12:42  Rossi > trudovik17    20/03/17 12:36Дерево
Ответчик не может сразу подавать апелляционную жалобу на заочное решение. Сперва нужно в тот же суд подать заявление о пересмотре заочного решения. И тут срок действительно течет с момента получения копии решения.

20/03/17 12:36  trudovik17 > Rossi    20/03/17 12:24Дерево
рішення заочне.

20/03/17 12:24  Rossi > trudovik17    20/03/17 12:14Дерево
решение заочное?

20/03/17 12:24  Marlboro! > trudovik17    20/03/17 12:14Дерево
А що в статті 294 ЦПКУ?

20/03/17 12:14  trudovik17   Дерево
Чи права секретар районного суду у такій ситуації:
7 лютого 2017 року районний суд "вирішив стягнути з позичальника на користь кредитора повну сумму боргу". Це рішення розміщено у ЄДРСР-"Надіслано судом: 14.03.2017. Зареєстровано: 14.03.2017. Оприлюднено: 16.03.2017.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку... шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення..."
20 лютого 2017 року позичальник звернувся до районнго суду з проханням надати йому судове рішення у письмовій формі, на що секретар суду повідомила, що рішення надіслано на адресу позивача поштою. І термін, який надається для подання апеляції буде відраховуватися від дня, коли позичальник отримає рішення суду поштою.
Чи відповідає це нормам закону?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100