RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Асоціація, як господарське об'єднання (дозвіл АМКУ)


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
20/03/17 15:03  V.T. > Арсений Крюк    20/03/17 14:53Дерево
Якщо повністю дотримаєтеся типових вимог - не потрібно жодного додаткового дозволу.

20/03/17 14:53  Арсений Крюк > ОК АКА Олюня    20/03/17 14:30Дерево
Дуже дякую.
А не знаєте часом, потрібно отримувати якусь "бумагу" від АМКУ про відсутність необхідності отримання дозволу?
Чи це робиться на практиці лише для свого спокою?

20/03/17 14:30  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > Арсений Крюк    20/03/17 14:21Дерево
Про затвердження Типових вимог до створення господарської асоціації для загального звільнення від попереднього одержання дозволу органів Антимонопольного комітету України на її створення
Антимонопольний комітет; Розпорядження, Вимоги від 30.11.2006 № 511-р
9. У випадку вчинення узгоджених дій суб'єктами господарювання у вигляді створення Асоціації, установчі документи якої не відповідають цим Типовим вимогам, такі суб'єкти господарювання повинні отримати дозвіл органів Антимонопольного комітету України відповідно до вимог статті 10 Закону [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] .
У разі неотримання такого дозволу суб'єкти господарювання несуть ризики можливості обмеження конкуренції, що може бути порушенням законодавства про захист економічної конкуренції і тягне за собою відповідальність, встановлену законом. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

20/03/17 14:21  Арсений Крюк   Дерево
У яких випадках необхідно отримувати дозвіл від Антимонопольного комітету на створення асоціації (за статтею 120 Господарського кодексу України)?
Одні юристи говорять в будь-якому випадку, інші - у деяких випадках достатньо отримання листа від АМКУ про відсутність необхідності отримання дозволу.
Але ніхто не може пояснити на підставі чого, крім практики, у нього така думка.
Допоможіть будь-ласка.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100