RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Судебный сбор

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Подача заяви про стягнення додаткових витрат на утримання дитин


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
26/05/18 01:35  Матуся > ОК АКА Олюня    20/03/17 20:37Дерево
Доброго дня! З наступаючими святами! Актуальне питання чи потрібно платити судовий збір при подачі позову про стягнення додаткових витрат на дитину. Дякую за Увагу!

20/03/17 20:37  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > tatkaivanova    20/03/17 20:08Дерево
перечень форумов слева на мониторе, в т.ч. Судебный сбор

20/03/17 20:08  tatkaivanovaОтправить письмо   Дерево
Доброго вечора, колегі!
Як Ви вважаєте, чи потрібно платити судовий збір при подачі позову про стягнення додаткових витрат на дитину (аліменти раніш вже було стягнуто). Думки навколішньої юридичної громадськості розділилися навпіл, тому що судової практики з цього питання не знайшли, хтось вважає, що додаткові витрати це теж аліменті і позивач звільняється від сплати збуору, а інші вважають, що у цих визначеннях різна юридичний зміст і в законі прямо не прописано ці пільги. Крім того, якщо і платити збір, як розрахувати його сумму, тому що в конкретному випадку позивачка просить стягнути витрати наперед до повноліття, а дитині всього 7 років. Заздалегідь вдячна за дискусію.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100