RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Налоговый кодекс Украины

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Яким чином можна зробити паперову копію електронної декларації, якщо ведуться технічні роботи?

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

29/03/17 17:28  Вікторія_2626   Дерево
Електронну декларація спромоглася зробити, сидячи дві доби без сну, але зайти на публічний портал, щоб побачити свою декларацію і зробити паперову копію, яку вимагає держструктура, немає змоги - ведуться технічні роботи, і коли закінчаться - невідомо. Втім, минає останній день подачі документів , - і відповідно без усіх документів (а у мене відсутня лише паперова копія декларації) заяви на працевлаштування, і зрештою до конкурсу на вакантну посаду я допущена не буду... В правовых ветках форумов не допускаются политические дискуссии и рассуждения в духе "кто виноват". .... Чи всім потрібно роздруковувати декларацію і в кого була подібна проблема??

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100