RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Карьера и Образование

Работа и Образование

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Англійська для юристів

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

1/04/17 19:36  ukrtanОтправить письмо > ОК АКА Олюня    1/04/17 19:09Дерево
дякую!

1/04/17 19:09  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > ukrtan    1/04/17 16:25Дерево
есть еще такое. попробуйте нарыть в своем городе.
возможно, есть такие группы в ФБ, потом выйдете в реал.
Где в Киеве можно бесплатно получить практику разговорного английского? [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Где найти англоговорящего собеседника: 9 языковых социальных сетей [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
+ [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

1/04/17 17:09  Marlboro! > ukrtan    1/04/17 16:25Дерево
"Теорія" була не про людей, а про відношення рандомно взятої людини до якоїсь сфери. У Вас може бути жага, пристрасть і прагнення до чогось (як спорт, наприклад) - але не бути до іншого напрямку.
Я так само люблю спорт і досить легко вчу англійську (витрачаю не більше години в день), але не зміг, наприклад, нормально вникнути в тематику пов'язану з автомобілями (експлуатація, ремонт, догляд, етс), чого від мене свого часу прагнули батьки.

Це стосується абсолютно всіх людей - коли у Вас є мотивація, то в день і вночі, під дощ і на морозі будете займатись спортом. Якщо немає мотивації, то не досягнете результатів в найкращому залі з найкращим тренером.

Ви просто, я так думаю, насправді не хочете вчити англійську, але примушуєте себе, того і проблеми. Потрібно в першу чергу пробувати змінювати своє до неї відношення, уявлення про те, чому Вам це потрібно. Якщо так і не вдасться це зробити, то можливо не треба силувати себе до того, що просто "не входить"?

1/04/17 16:25  ukrtanОтправить письмо > Marlboro!    1/04/17 16:15Дерево
Цікави тему Ви розпочали))) тому приєднають до дискусії)))
Щодо мене Ви помиляєтесь - я уже 12 років займаюсь спортом самостійно! До того з 10 років займалась професійно. Спортом займаюсь кожного дня весь рік (не в спортзалі, і не з групою людей)!! 360 днів (за весь рік можу пропустити не більше 5 днів). Кожного дня займаюсь декількома видами спорту (один з них - дуже екстимальний) - на це витрачаю по 3 години щодня! Кось навіть протягом 3-х років вставала о 5 ранку, щоб встигнути на роботу на 8.30.
Так що Ваша теорія не про мене... Всі мови у мене доволі живі - так як я часто їжджу в країни мовного середовища. Але я хочу вдосконалити англійську на максимальний рівень. А це можливо лише на класних курсах!

1/04/17 16:15  Marlboro! > ukrtan    1/04/17 15:54Дерево
О, ну тоді висловлю своє ІМХО по сабжу - яке, однак, знову таки не буде прямо відповідати на поставлене Вами питання.

Проблема у Вас, скоріш за все, не в здібностях і особливостях мізків, а в мотивації. Точніше у її реальній відсутності. Ви просто намагаєтесь "впхнути" в себе мову - коли робити це самому, то у вас немає "сержанта", який буде підганяти, немає чіткої і безперемінної мотивації повертатись до цього із дня в день.
Коли ж платите гроші на курсах, то у вас з'являється мотивація вчити навіть просто для того, щоб гроші не були потраченими дарма. Думка про те, що ви потратили гроші на вітер, буде підганяти.

Як людина, яка буквально половину життя займається спортом, я бачив сотні таких прикладів в залах і т.п. Люди "з понеділка" починають займатись бігом, так жодного разу і не вийшовши на вулицю. А заплативши ололо доларів за абонемент - в них одразу виникає бажання надриватись.
Можливо на цій ноті Ви могли б подумати, що отримати "сержанта" заплативши за абонемент/курси це не так і погано - але, взагалі-то, це не настільки крута альтернатива, аніж отримати реальну мотивацію займатись самому. Люди, які заплатили за абонемент, приходять в зал і буквально мучаються там, "відробляють" абонемент - в кращому випадку отримуючи посередній результат (а зазвичай таки проблеми зі здоров'ям).

Набагато ефективнішим підходом буде зробити "здвиг" у своєму сприйнятті: створити/придумати собі мотивацію, якесь прагнення, яке буде підштовхувати Вас кожного дня, з дня в день займатись рутиною. Це має бути якась чітко уявна Вам пристрасть, жага щось отримати. Гарне тіло, гарна робота, гарна зарплата, переїзд в гарну країну, - будь-що. Як не дивно, більшість людей всього цього не хочуть. По справжньому не хочуть: вони були б не проти отримати бентлі, але не готові приступити до конкретних кроків, щоб його отримати.
Я, наприклад, не хочу бентлі - я це можу сказати просто по тому, що я нічого не роблю, щоб конкретно його отримати. Разом з цим я самостійно займаюсь спортом (і отримав досить гарні результати), займаюсь англійською (зараз вільно читаю книжки і середня розмовна), вчив право (результати можна оцінити таки по форуму, як приклад).

Я вважаю, що ходити на курси за отриманням навику зовсім, далеко-далеко не обов'язково. Це доцільно робити коли ціль вузькопрофільована корекція (наприклад, Ви вільно володієте англійською і бажання тільки опанувати якусь дуже специфічну тематику, типу квантової фізики), або коли річ про ексклюзивні навики (до яких англійська не відноситься). В усіх інших випадках люди намагаються легко відкупитись щоб не робити зусиль самостійно, шукають "магічну таблетку" яка зробить всю роботу за них (тренер, фармакологія, коуч, і т.п.)

1/04/17 15:54  ukrtanОтправить письмо > Marlboro!    1/04/17 15:48Дерево
Дякую за пораду! Але!!
Протягом свого життя мені довелося вивчити декілька мов - англійську, польську, німецьку, сербську. Вивчення всіх мов мені давалося дуже важко, також при неактивному використанні мови протягом 2-3 років - рівень знань мови у мене дуже падає. Така специфіка мого мозку (пам`яті). Також результативність вивчення мови одній у мене вп`ятеро нижча, ніж з учителем (за місяць я на курсах набагато швидше вивчу те, що сама за 4-5 місяців).
На жаль, я не здібна до мов... мені потрібен репетитор і розмовні живі групи (перевірено власним досвідом).

1/04/17 15:48  Marlboro! > ukrtan    1/04/17 15:38Дерево
Якщо у Вас вже середній рівень, то які проблеми? Це значить, що всіма правилами граматики вже володієте.
Покращити можна вже тільки практикою спілкування з іншими людьми. Робити на курсах це, мабуть, було б трохи нерозумно - Ви ж не будете платити людям гроші і витрачати час (на дорогу в т.ч.) щоб просто кудись приходити і писати тексти?
Це можна робити в інтернеті, я юзав оці ресурси: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
+ встановіть собі в браузер безкоштовне розширення Grammarly - воно автоматично пише вам про допущені помилки в написанні слів і граматиці (помилки в оборотах, неправильне вживання герундію і модальних слів, пропущені артиклі і т.п.)

1/04/17 15:38  ukrtanОтправить письмо > Marlboro!    1/04/17 15:37Дерево
intermediate level

1/04/17 15:37  Marlboro! > ukrtan    1/04/17 15:35Дерево
А який у Вас зараз рівень? Наскільки складні повідомлення можете вже зараз складати, які часові стани, стилістичні обороти знаєте?

1/04/17 15:35  ukrtanОтправить письмо > Axel-    1/04/17 15:07Дерево
тоді порадьте, плз, де Ви вдосконалювали письмові навики?

1/04/17 15:33  ukrtanОтправить письмо > ОК АКА Олюня    1/04/17 15:21Дерево
Не ігнорую я) але тему уже створила, як її перенести в уже існуючу? Наступного разі так і зроблю! Дякую за пораду!

1/04/17 15:21  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > ukrtan    1/04/17 10:59Дерево
понятно, 3-е предложение в моем посте Вы решили игнорировать. дерзайте ;)

1/04/17 15:07  Axel-Отправить письмо > User_N    31/03/17 11:29Дерево
Значит, мы говорим тогда о разных категориях работодателей. Я вот по правде говоря сужу по своему опыту. Уже долгое время хочу стать международником, участвовал в конкурсах и все более-менее серьезные конторы давали именно письменные задания (в т.ч. по праву США). Нахожу это логичным, т.к. работа состоит в драфтинге документов. Устные собеседования также были, но в тех случаях не мог сказать, что мне прям вот было бы интересно там работать.

1/04/17 11:00  ukrtanОтправить письмо > User_N    31/03/17 11:29Дерево
Дякую за пораду! Завантажу! Але все ж таки цікавлять якісні курси!

1/04/17 10:59  ukrtanОтправить письмо > ОК АКА Олюня    30/03/17 20:40Дерево
Дякую! Але я шукала аналогічні теми - нічого для себе не знайшла, тим паче актуального.

31/03/17 11:29  User_N > Axel-    31/03/17 09:50Дерево
Ціную Вашу позицію :), однак мушу не погодитись роботодавці здебільшого не в змозі оцінити фаховий рівень спеціаліста (зокрема, в нашій галузі).
Тому при оцінці рівня фахівця, роботодавці здебільшого оцінюють рівень комунікабельності та ті навички які можуть перевірити самостійно, згідно власних уявлень та стереотипів.
Запитувачу раджу завантажити на смартфон додаток Duolingo.
(це якщо цікавлять навички,а не документ про проходження курсів)

31/03/17 09:50  Axel-Отправить письмо > ukrtan    30/03/17 19:17Дерево
Вас что-то не в ту степь заносит насчет профильного навыка в английском - сейчас продается в первую очередь умение писать, а не говорить.

30/03/17 20:40  ОК АКА ОлюняОтправить письмо > ukrtan    30/03/17 19:17Дерево
1. перечень форумов слева на мониторе, в т.ч. Работа и Образование
2. поиск по форумам ДО создания новой темы [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
всегда есть смысл поднимать существующую тему, а не открывать новую - больше шансов быстрее получить ответ.

30/03/17 19:17  ukrtanОтправить письмо   Дерево
Доброго дня, колеги!
Порадьте гарні курси англійської для юристів (в Києві). Ціна не важлива - головне якісне викладання і багато живих розмовних занять!

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100