RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Все о Пенсии

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Розрахунок пенсії


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/06/17 10:33  Hummer V.V. > Нина 18    22/05/17 12:35Дерево
Добрий день.
За програми не готовий сказати...
Зверністься запитом до Пенсійного фонду України, районного пенсійного фонду та Мінсоцполітики.

26/05/17 11:21  korsikovОтправить письмо > Нина 18    22/05/17 12:35Дерево
В свій час кільком пенсіонерам розраховував тут [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]
Результат був з точністю до гривень. Але то було давно. Як актуально на сьогодні не знаю.

22/05/17 12:35  Нина 18Отправить письмо > Hummer V.V.    6/04/17 00:24Дерево
У мене питання:чи існують якісь програми,через які можна перевірити правильність нарахування конкретної пенсії.В песійному фонді цього не доб"єшся.

6/04/17 00:24  Hummer V.V. > sanebas    5/04/17 18:02Дерево
Добрий вечір.
Думаю,що згідно зі ст 69 ЗУ Про пенсійне забезпечення.

Стаття 69. Перерахунок пенсій з більш високого заробітку
Пенсіонерам, які пропрацювали після призначення пенсій за віком або інвалідністю не менш як 2 роки з більш високим заробітком, ніж той, з якого було обчислено пенсію, встановлюється за заявою пенсіонера новий розмір пенсії виходячи з більш високого заробітку, який визначається за 2 роки роботи підряд після призначення пенсії відповідно до статей 64 - 67 цього Закону.
На тих же умовах провадиться перерахунок пенсії, призначеної в мінімальному розмірі у зв'язку з відсутністю заробітку.
У разі дальшого зростання заробітку пенсіонера провадиться за його заявою новий перерахунок пенсії. Кожний наступний перерахунок пенсії провадиться не раніш як через 2 роки роботи після попереднього перерахунку.

Стаття 70. Перерахунок пенсій при неповному стажі роботи
Якщо пенсіонер, якому при неповному стажі призначено пенсію за віком або пенсію по інвалідності, пропрацював після призначення пенсії не менш як 2 роки, то за його заявою провадиться перерахунок пенсії виходячи із стажу, який є на час перерахунку. Кожний наступний перерахунок пенсії провадиться не раніш як через 2 роки роботи після попереднього перерахунку.
Якщо пенсіонер, продовжуючи працювати, набув стажу, достатнього для призначення повної пенсії, то за заявою пенсіонера провадиться відповідний перерахунок пенсії, незалежно від того, скільки часу минуло після призначення пенсії при неповному стажі. При цьому повна пенсія по інвалідності встановлюється за умови, якщо пенсіонер має стаж, достатній для призначення повної пенсії відповідно віку пенсіонера на час настання інвалідності (стаття 25).
Перерахунок пенсії провадиться за вибором пенсіонера із заробітку, з якого пенсію було спочатку призначено (або згодом перераховано в порядку, передбаченому статтею 69 цього Закону), або з останнього заробітку.

5/04/17 18:02  sanebasОтправить письмо   Дерево
Доброго дня шановні юристи. Скажіть будь-ласка якщо працюючий пенсіонер звільнився за власним бажанням, як обчислюється його пенсія. На загальних підставах чи одразу після звільнення потрібно звернутися до фонду та написати заяву про перерахунок ? Дякую і вибачте якщо питання не зовсім правильно поставлене

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100