RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

ЮО не веде діяльність. Як можна не подавати "пусту" звітність?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
12/05/17 21:30  KolaresОтправить письмо > Mark-Don    12/05/17 21:25Дерево
Извините, произошла ошибка. Сообщение было адресовано автору темы realmen80, случайно ответил вам.

12/05/17 21:25  Mark-DonОтправить письмо > Kolares    12/05/17 21:21Дерево
А я тут при чем ?
Разве я что-то спрашивал или вообще кому-то вопрос задавал ?

12/05/17 21:21  KolaresОтправить письмо > Mark-Don    7/04/17 14:30Дерево
Можете позбавитись своєї частки в статутному капіталі, та забути про це товариство. Якщо цікаво, звертайтесь. Контакти в профілі

10/05/17 18:00  Marlboro! > liliya123    10/05/17 17:47Дерево
Ну по суті стара редакція також поширювалась на платників ЄП. Там же не було написано, що "цей пункт стосується всіх крім ЄП".
Просто на місцях в податковій дуже часто сидять твердолобі люди.
Тому в кожному випадку я раджу звертатись до ДФС / ГУ ДФС за індивідуальною податковою консультацією (статті 52-53 ПКУ). Дуже часто вони дають позитивні для платника розяснення, які потім виключать можливість накладення штрафів.

10/05/17 17:47  liliya123 > Marlboro!    10/05/17 16:19Дерево
так, раніше вони хотіли... але до 2017 р .у п.49.2 ПКУ не було такого речення : "Цей абзац застосовується до всіх платників податків, в тому числі платників, які перебувають на спрощеній системі оподаткування обліку та звітності".

Оскільки законодавець доповнив цей пункт такою фразою, то потрібно нею користуватись )

На гарячій лінії вважають , що потрібно подавати, спираючись на якесь роз'яснення. Але немає ніякого офіційного роp'яснення 2017 року. До того ж, якесь роз'яснення не може мати вищої юр.сили ніж Закон )

10/05/17 16:19  Marlboro! > Gost'1993    10/05/17 15:57Дерево
Формально так.
А реально ДФСи все одно хочуть бачити звітність з податку на прибуток чи єдиного податку: [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

10/05/17 15:57  Gost'1993 > Marlboro!    10/04/17 11:22Дерево
якщо я правильно розумію , то відповідно до п.49.2. Податкового кодексу, з 2017 року подавати звітність не потрібно якщо господарська діяльність не велась ...(оскільки обєктів оподаткування не виникало)...
Якщо я помиляюсь , то виправте мене, будь ласка .

49.2. Платник податків зобов’язаний за кожний встановлений цим Кодексом звітний період, в якому виникають об’єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог цього Кодексу подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є. Цей абзац застосовується до всіх платників податків, в тому числі платників, які перебувають на спрощеній системі оподаткування обліку та звітності.

10/04/17 11:22  Marlboro! > bt    10/04/17 10:59Дерево
Якщо він буде звільнений, то санкцій (законних) не буде - незалежно від того, що вказано в 1-ОПП.

10/04/17 10:59  bt > Mark-Don    7/04/17 22:14Дерево
Якщо в 1-ОПП було вказано, що Засновник є особою, відповідальною за ведення бухгалтерського обліку, то до нього будуть застосовані адміністративні санкції.

7/04/17 22:14  Mark-DonОтправить письмо > bt    7/04/17 16:47Дерево
Ну, спасибо, что просветили: "...адміністративна за неподання звітів застосовується до її посадових осіб...."

А что, учредитель/участник это "посадова особа" ?
Вопрос был задан именно об ответственности УЧРЕДИТЕЛЯ и об отсутствии именно его ответственности говорит и Гражд. кодекс.

7/04/17 16:52  bt > realmen80    7/04/17 12:32Дерево
Якщо дуже хочете позбавитись - альтернативна ліквідація через банкрутство.

7/04/17 16:47  bt > Mark-Don    7/04/17 14:30Дерево
Фінансова відповідальність застосовується до юридичної особи, а адміністративна за неподання звітів застосовується до її посадових осіб.

7/04/17 16:43  bt > realmen80    7/04/17 12:32Дерево
Хто вказаний в 1-ОПП як особа, відповідальна за ведення бухгалтерського обліку7

7/04/17 14:30  Mark-DonОтправить письмо > realmen80    7/04/17 14:15Дерево
"То хто ж тоді буде нести відповідальність? Я думаю що засновники..."

А ЦКУ думает иначе:
Стаття 96. Відповідальність юридичних осіб
2. Юридична особа відповідає за своїми зобов'язаннями усім належним їй майном.
3. Учасник (засновник) юридичної особи не відповідає за зобов'язаннями юридичної особи...

Так что спите спокойно!

7/04/17 14:18  Marlboro! > realmen80    7/04/17 14:15Дерево
Відповідати буде тільки юридична особа.
Якщо в неї немає майна, то по факту відповідати не буде ніхто.

7/04/17 14:15  realmen80 > Marlboro!    7/04/17 12:38Дерево
То хто ж тоді буде нести відповідальність? Я думаю що засновники, яким я і являюсь. Хоч і на 30%...

Які санкції або штрафи загрожують за неподачу звітності? І кому їх будуть адресувати, якщо не мені, як співзасновнику?

Працівників не було жодного. Мене звільнили. Хто ж будет нести відповідальність за неподачу звітності? Я думаю що я, як співзасновник ну і інший співзасновник, якщо колись повернеться в Україну...

7/04/17 12:38  Marlboro! > realmen80    7/04/17 12:32Дерево
Якщо Ви звільнені, то вже й так не несете відповідальність за це підприємство.

7/04/17 12:32  realmen80   Дерево
Доброго дня.
В 2014 році була зареєстрована юридичная особа. Я в статуті указаний як учаник товариства з вкладом до статутного капіталу товариства 30%, решта статутного капіталу - 70% належить громадянину Сполучених Штатів Америки. Наказом мене було прийнято на роботу за сумісництвом на посаду директора з оплатою праці пропорційно до відпрацьованого часу.
Я займався лише тим, що подавав звітність. Через різ я був звільнений з посади за згодою сторін.

З моменту реєстрації підприємство не проводило ніякої діяльності. В кінці 2014 року громадянина якому належить 70% статутного капіталу затримали за кордоном і посадили у вязницю на дуже довгий термін.

В 2015 році я написав заяву на імя заступника начальника ДПІ за місцем реєстрації юр. особи про те, що в звязку з тяжкою економічною ситуацією юр. особа ніякої діяльності не веде, заробітна плата і податки нараховуватись не будуть. Після відновлення діяльності ДПІ буде повідомлено додатково.

Ліквідувати, або закрити юр. особу я не можу, так як для цього потрібна згода і підпис і іншого засновника. Отримати його ніяк немає можливості, так як він у вязниці за кордоном.

Підкажіть, будь ласка, що я можу зробити для того, щоб я вже не ніс ніякої відповідальності за дану юр. особу? Щоб я не відповідав за щомісячну неподачу пустих звітів.
Є якісь шляхи вирішення такої ситуації законним шляхом щоб можна було взагалі не подавати ніякої звітності, так як юр. особа не вела діяльності ні одного дня і діяльності більше вести не буде.
Дякую за допомогу.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100