RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Бухгалтерские посиделки

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Ввезення товарів на митну територію України/ПН

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

12/04/17 11:22  iri$kaОтправить письмо > MilFin    12/04/17 10:15Дерево
Напевно ближчим часом всетаки перейду на 1С. Дійсно, роботи багато, нового ще більше з кожним днем, дякую Вам за підтримку, поради та відповіді.

12/04/17 10:15  MilFinОтправить письмо > iri$ka    11/04/17 17:55Дерево
у вас ВМД і є податковим документом на підставі якого ви відображаєте податковий кредит в декларації з ПДВ за квітень , в графі 11.1. Вхідних окремих податкових накладних створювати не потрібно, в додаток 5 ця сума не піде. В єдиному реєстрі ВМД вже зареєстрована вашим митним брокером, ліміт на реєстрацію збільшений, і в витягу по ліміту на реєстрацію ПДВ ви цю суму побачите в окремому рядку 2-й. Якщо б ви це все вели в 1с, то б дуже гарно в вас і собівартість порахувалась, і декларація за квітень сформулювалась.
Переходити на 1с потрібно обов'язково, вже в цьому році, буде відчутний масштабний перехід на обмін первинними документами(договір, рахунок-фактура, акт ,накладна) між контрагентами, і автоматичне завантаження/вивантаження первинних документів в 1с. В найближчі півроку, про паперові первинні документи можна буде забути, як забули паперові податкові накладні!

11/04/17 17:55  iri$kaОтправить письмо > MilFin    11/04/17 14:56Дерево
Ми придбали товар в Польщі, є інвос-ціни в $, є ВМД де сума в $ переведена в грн., тепер потрібно створити ПН, дякуючи Вам вияснили, що ПН має бути від 01.04.17р. як і ВМД, тепер потібно розписати в ПН товар так щоб сума ПДВ співпала з сумою ПДВ в ВМД.
От я і думаю чи можна одним рядком внести в ПН номенклатуру поскільки КОД УКТ ЗЕД один той самий. Чи потрібно розписувати як в інвойсі.Чи можна ставити ціну в ПН та як мені виходить щоб співпала сума ПДВ з ВМД.
Вибачаюсь, що можливо не вірно ставлю питання. Я з митницею працюю перший раз))

11/04/17 14:56  MilFinОтправить письмо > iri$ka    11/04/17 14:05Дерево
Я не розумію вас, ви хочете продати копійка в копійку як по ВМД? І відповідно хочете зареєструвати податкову накладну вашому покупцю? Взагалі то потрібно було б оприбутковувати окремо, як зазначено в договорі, інвойсі і ВМД. Але так як код УКТ ЗЕД один і той самий, можете спробувати створити один комплект-набір з усіх сажанців, з відповідною назвою номенклатури(яка буде включати всі три назви і кількість ява в ВМД), і зможете сформулювати накладну один в один як ВМД. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации] [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

11/04/17 14:48  iri$kaОтправить письмо > MilFin    11/04/17 13:38Дерево
Дуже Вам дякую за допомогу!

11/04/17 14:05  iri$kaОтправить письмо > MilFin    11/04/17 13:38Дерево
Тобто в ПН мені можна вказати просто Живі дерева вкориневі не розписуючи вишні, сливи, і все загальною сумою, я думаю що не буде помилкою якщо в АРТ звіті сформую в ПН 1 рядком...головне щоб ПДВ сходилось.

11/04/17 13:38  MilFinОтправить письмо > iri$ka    11/04/17 13:17Дерево
Вручну, в 21ст), да ще й з ПДВ працюєте, це не так дорого коштує, встановіть та й не мучайтесь. У вас в декларацію з ПДВ піде загальна сума по ВМД, збільшення податкового ліміту також піде по ВМД. В собівартість саджанців піде мито, витрати при розмитнені і доставка до складу, ПДВ піде в кредит. Рахуєте собівартість з округленням по правилам математики до 2 цифр після коми, і продаєте не менше собівартості+ПДВ20%.

11/04/17 13:17  iri$kaОтправить письмо > MilFin    11/04/17 11:39Дерево
Я не користуюсь 1с, все вручну,товар- саджанці дерев сливи та вишні різних видів.Показано в митній декларації:
1.Живі дерева вкориневі: саджанці вишні(назва)- 15000шт.,саджанці сливи (назва)-1000шт.саджанці сливи (назва) -1000шт. Саджанці довжиною біля ..метрів,
ТМ.. Крана..
Див.електр.інвойс.

11/04/17 11:39  MilFinОтправить письмо > iri$ka    11/04/17 11:11Дерево
Якщо у вас три позиції товару, то мабуть і три коди УКТ ЗЕД, на першій сторінці ВМД вказані загальні цифри, наступні сторінки розбиті по УКТ ЗЕД по позиціям товарів. Якщо ви правильно введете дані в 1с, то у вас все правильно розподілиться по собівартості відповідно по позиціям товарів. Алгоритм в 1с замовлення постачальнику-рахунок від постачальника-оприбуткування товару-реєстрація ВМД(при правильному заповненні ВМД в 1с у вас все рознесеться на собівартість так як треба).
Скільки у вас окремих позицій в ВМД, з окремими УКТ ЗЕД, стільки у вас і повинно бути розділів в ВМД в 1с(там є вкладка додати розділ ВМД).

11/04/17 11:11  iri$kaОтправить письмо > iri$ka    11/04/17 10:44Дерево
В митній декларації стоїть загальна сума товару та ПДВ, а є три позиції товару, як розбити- ціна виходить 4 цифри після коми а можна ставити в ПН тільки 2 цифри після коми, чи можу на пару копійок змінити ціну та суми вирівняти вручну (пару копійок різниця) виключивши автоматичний розрахунок полів щоб сходилось пдв та сума без пдв з митною декларацією? Наприклад:
15000 шт.х 34.70грн. =520499.02 (0.98коп змінусувала в ПН щоб зійшлась сума по митній де-ції)
1000шт.х34.75грн.=34750.00грн.
34.70 та 34.75 -ціна мала бути однакова - 34.71грн.

11/04/17 10:44  iri$kaОтправить письмо > MilFin    11/04/17 10:40Дерево
Дякую за відповідь.

11/04/17 10:40  MilFinОтправить письмо > iri$ka    11/04/17 08:59Дерево
198.1. До податкового кредиту відносяться суми податку, сплачені/нараховані у разі здійснення операцій з:
ґ) ввезення товарів та/або необоротних активів на митну територію України.
Для операцій із ввезення на митну територію України товарів датою віднесення сум податку до податкового кредиту є дата сплати податку за податковими зобов'язаннями згідно з пунктом 187.8 статті 187 цього Кодексу.
Так що, на кредит маєте право датою ВМД(ГТД), але не раніше оплати митних платежів. Відповідно в вашому випадку податковий кредит буде в квітні 01.04.17

11/04/17 08:59  iri$kaОтправить письмо   Дерево
Доброго дня! Допоможіть будь ласка визначитись з датою податкової накладної:
ЗІР: Відповідно до п.187.8 ст.187 р.V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами і доповненнями датою виникнення податкових зобов’язань у разі ввезення товарів на митну територію України є дата подання митної декларації для митного оформлення.
Датою виникнення податкових зобов’язань за операціями з постачання послуг нерезидентами, місцем надання яких є митна територія України, є дата списання коштів з банківського рахунка платника податку в оплату послуг або дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг нерезидентом, залежно від того, яка з подій відбулася раніше.
27.03.17р. списано з рахунка: Попередня оплата за товар,
31.03.17р. списано з рахунка: Зарахування коштів попередньої оплати за здійснення митного оформлення,
01.04.17р. є сканкопія електронного декларування/митна декларація
Що є першою подією по якій я можу поставити дату в податковій накладній? Поскільки дзвонила на гарячу лінію ДФС мені пояснили що керуючись СТ.187.11.розд.5: Попередня (авансова) оплата вартості товарів, що вивозяться за межі митної території України чи ввозяться на митну територію України, не змінює значення сум податку, які відносяться до податкового кредиту або податкових зобов'язань платника податку, такого експортера або імпортера.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100