RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение


Бизнес-Форум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Чи буде договір к-п частки в СК ТОВ, де єдиним учасником є ЮО-нерезидент, зовнішньоекономічним?


Сообщение:

Ваше имя:    EMail: 
 

Страницы:    Всего: 1


Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]
 
20/04/17 15:58  Mark-DonОтправить письмо > AM    20/04/17 15:37Дерево
Закон "О госрегистрации..."
Стаття 15. Вимоги до оформлення документів, що подаються для державної реєстрації
1. Документи, що подаються для державної реєстрації, повинні відповідати таким вимогам:
1) документи мають бути викладені державною мовою та додатково, за бажанням заявника, - іншою мовою (крім заяви про державну реєстрацію);

20/04/17 15:54  Mark-DonОтправить письмо > корпорат_права    20/04/17 14:55Дерево
По результатам изменения участников ТОВ вам придется регистрировать устав в новой редакции.
С этой целью регистратору должен быть, в числе прочего, предъявлен договор купли-продажи доли. Поэтому этот договор должен быть составлен на украинском языке или, как вариант, на двух языках, один из которых - обязательно украинский.
К-п доли и регистрация этой сделки происходит в украинской юрисдикции, поэтому считаю, что договор никаким образом не носит признаков зовнішньоекономічного контракту. ИМХО.

20/04/17 15:37  AMОтправить письмо > корпорат_права    20/04/17 14:55Дерево
Стаття 19. Мова міжнародних договорів України
Мовами міжнародних договорів України, а також угод підприємств, установ і організацій України з підприємствами, установами та організаціями інших держав є державна мова і мова іншої сторони (сторін), якщо інше не передбачено самим міжнародним договором. [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

20/04/17 15:12  корпорат_права > turist37    20/04/17 15:09Дерево
Є така стаття в мережі, думки розділились щодо ЗЕД-конкракту та мов [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

20/04/17 15:09  turist37Отправить письмо > корпорат_права    20/04/17 14:55Дерево
не буде. мова на розсуд сторын

20/04/17 14:55  корпорат_права   Дерево
В укр ТОВ єдиним учасником є ЮО-нерезидент, який станом на сьогодні продає свою частку в розмірі 100% СК на користь іншого ТОВ.
В такому випадку, чи повинен мати договір купівлі-продажу частки в СК ознаки зовнішньоекономічного контракту? Чи має він бути складений українскью та англійською мовами?

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100