RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Авто

Автофорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Ймовірно купив "кредитне" авто

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

30/05/17 11:03  Defender > ataylih    18/05/17 22:31Дерево
Что значит полиция автор не знайшла?
Ваше повествование закончилось на том, что Вы это автор купили и удачно на себя зарегистрировали и ездили год...
Шо было дальше?
Спрятали под соломой и полиция не знайшла?

19/05/17 16:41  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > ataylih    18/05/17 22:31Дерево
Якщо розшук по кримінальній справі - то слідчий дійсно може оформити відповідальне зберігання, після чого зняти авто з розшуку. Якщо розшук по постанові ДВС - то поліція не вправі приймати самостійних рішень з цього приводу.

19/05/17 07:43  masterweek > ataylih    18/05/17 22:31Дерево
Спросите у них- полиция имеет полномочия на оформление хранения ?

18/05/17 22:31  ataylihОтправить письмо > Евгений Осычнюк    18/05/17 19:31Дерево
Не мають доступу до машини. Їздити нею не можу бо авто подали в розшук от і пропонують мені оформити відповідальне зберігання. Поки що поліція авто не знайшла.

18/05/17 19:31  Евгений ОсычнюкОтправить письмо > ataylih    18/05/17 19:00Дерево
До чого не мають доступу - до розписки?

18/05/17 19:00  ataylihОтправить письмо > decisionmaker    24/04/17 22:47Дерево
Добрий день.
Маю можливість отримати автомобіль під розписку про відповідальне зберігання,в даний момент працівники поліції доступу до неї не мають, але пропонують оформити згаданий документ та продовжити користуватись автомобілем.
Підкажіть які ризики оформлення даного документа?

24/04/17 22:47  decisionmakerОтправить письмо > ataylih    24/04/17 18:20Дерево
Ви правомірний набувач тому забрати у Вас авто є порушенням законодавства.
Ось вимотати нерви це звичайно так.
Спробуйте поговорити з правоохоронними органами дізнатись більше інформації, отримати копії процесуальних рішень.

24/04/17 19:31  Defender > ataylih    24/04/17 18:20Дерево
Грустная история..обратитесь к адвокату, а то на форуме насоветуют :)
По секрету скажу что бесплатные советы ровным счётом ничего не стоят с точки зрения их ценности :)

24/04/17 18:20  ataylihОтправить письмо > decisionmaker    24/04/17 16:12Дерево
З слів поліцейського з яким я спілкувався дане авто неправомірно знято з застави, тому й кримінал відкрили.

24/04/17 17:03  ЭдельвейсОтправить письмо > ataylih    24/04/17 15:57Дерево
Темы и сообщения написанные только БОЛЬШИМИ БУКВАМИ или с чрезмерным использованием знаков препинания могут быть удалены [Только зарегистрированные пользователи могут видеть ссылки. Нажмите здесь для регистрации]

24/04/17 16:12  decisionmakerОтправить письмо > ataylih    24/04/17 15:57Дерево
Звертайтесь до працівників національної поліції в м. Львові.
І опишіть їм дану ситуацію.
Можливо працівник Шевченківського управління Національної поліції в м. Києві шахрай.
Якщо ваше авто було в розшуку на момент купівлі-продажу ви б його не змогли на себе зареєструвати.

Тут можливо інша ситуація, що попередній власник натворив щось на цьому автомобілі і наше найкраще слідство змогло встановити автотранспорт використовуючий який було щось скоєне лише через певний час, і поставити його в розшук.
Але думаю нічого страшного в цьому нема максимум Вас можуть опитати і на цьому все закінчеться.

24/04/17 15:57  ataylihОтправить письмо   Дерево
Добрий день. В січні 2016р. придбав автомобіль у власника, зняв з обліку, оформили договір купівлі-продажу, акт прийома-передачі, поставив на облік, їздив протягом року.
06.04.2017р. громадянин, який назвався працівником Шевченківського управління Національної поліції в м. Києві у телефонному режимі повідомив, що авто, яке я придбав 2016р. знаходиться в розшуку, як об»єкт, який фігурує у кримінальній справі (жодні документи, які б спростовували або доводили даний факт, мені не відомі). В даний момент проживаю в м.Львів, зареєстрований в черкаській обл, автомобіль оголошено в розшук. Підкажіть, як бути в даній ситуації, куди звертатись (копії документів, що стосуються купівлі та реєстрації автомобіля в мене на руках).

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100