RSS-экспорт
Связь с модератором
Популярные теги
директордоговордоговор арендыжилищное законодательствозаработная платаземельный участокземляискКЗОТконтролирующие органыкупля продажаналогообложениенаследствоОООответственностьправо собственностипроверкипрогулпроцессработниксокращениестроительствосудтрудовая книжкатрудовое правоувольнение

Авто

Автофорум

Логин:    Пароль:      Регистрация | Восстановить пароль

Ст. 130 КУпАП

Ваше имя:    EMail: 

Страницы:    Всего: 1

Сортировать по времени сообщений  по возрастанию [по убыванию]

26/04/17 14:25  Defender > 380988878883    25/04/17 18:31Дерево
это долго расписывать, найдите себе юриста и проконсультируйтесь

25/04/17 18:31  380988878883Отправить письмо > гьі    25/04/17 18:23Дерево
Сьогодні прийшла повістка в суд на 3.05.17,чим може допомогти відео те що я знімав при спілкуванні прац.поліції,воно буде як аргумент на суді?

25/04/17 18:23  гьі > 380988878883    25/04/17 17:57Дерево
Дарма не виклали. Обов"язково викладайте. І не забудьте яскраву назву: мусарской бєспрєдел, мусара ;%?*"%№? и т.і.

25/04/17 17:57  380988878883Отправить письмо   Дерево
Підскажіть будьласка я 11.03.2017 підвозив до дому свого однокласника,ми обоє знаходились не втверезому стані,коли я зупинився біля його доми і він зайшов до себе в двір я помітив що до мене приближаються працівники поліції,коли вони зупинились і підійшли до мене відразу потребували посвідчення водія і документи на т/з,після чого я відповів хто вони такі і чому не представились і начав знімати їх на телефон.Після чого це їх обурило,вони запропонували мені сісти в їхнє авто.В авто вони запропонували дихнути в драгер на що я відмовив мотивуючи тим ,що коли вони під'їхали я не керував т/з,а просто стояв.документи на т/з і посвідченя водія я не надав,щоб не вилучили,після чого вони знайшли двох які засвідчили те що на думку працівників поліції невтверезому стані,маю хитку ходу і тому подібне.мені виписали постанову(425грн)за те що не було при собі документів і за яку попросили розписатись,протокол по 130ст в якому я відмовився підписатись,а також пояснення в якому я написав що не керував т/з,що це підтвердить мій однокласник,хоть його не було коли я зними спілкувався,а також те що працівники поліції знаходились не взрозумілому стані.Мене також попросили підписатись за те що я відмовляюсь їхати в лікарню для медогляду на спяніння.Підскажіть що мені робити далі?платити постанову 425грн.і чекати виклик в суд по 130ст.як там відстояти щоб не платити 10200грн.Посвідчення водія у мене!відео в соц.мережі покищо не викладав.

Страницы:    Всего: 1

Реклама

bigmir)net TOP 100